La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 899 Culés

2

To niech BVB zrobi z faworytem to, co zrobiła chyba 1997 roku z Juve :)

0

@norbi77 Gdyby mieli lepszych piłkarzy, kto tam oprócz Sancho może coś podziać? Niemiej jednak dawanie im 10% im jest brakiem szacunu. Ale ten finał może być ciekawy, z tak "średnim" rywalem Real raczej nie miał finału, Juventus czy Atletico mimo wszystko byli lepsi. Życzę Dortmundowi wygranej. ;) To byłby piękny akcent dla futbolu.

0

@Kamiloza91
Jeden pozytyw to taki, że to Real będzie musiał prowadzić grę i o kontry będzie im ciężko.
A atak pozycyjny, to u nich podobny do naszego...bazowanie na indywidualnościach, tyle, że w Realu robią różnicę.

1

@norbi77 Ech, z Bayernem mogli by wygrać. Na taki mecz aż chciałoby się czekać, nie chcę mi się oglądać meczu jak Bieli będą się cieszyć, szkoda oczu. Lipa tn cały futbol. ;)

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?