Co się odjebało, że Rudy nie gra? To jest po prostu niemożlwe, że akurat na mecz z Realem.
Co do meczu to słaba pierwsza połowa, ale nadal mogą wyciągnąć dobry wynik. Nie wierzę, że w drugiej połowie się nie poprawią, Guardiola pewnie mega wkurwiony, ale to jeden x lepszych trenerów, który świetnie wyciąga wnioski. Ogólnie Mega widoczny brak de Bruyne, Wiking powinien robić wypad, jest beznadziejny, Alvarez dałby więcej w tym meczu. Tak poza tym to mam nadzieję, że Haaland nigdy nie trafi do Barcy, nie chcę takiego napastnika.
@FcPortoFan1999 Dobre pocieszenie ;) Każdy wygrany mecz przybliża do mistrza! Fajnie jakby wygrali wszystkie mecze do końca, dobrze, że mogą raz zremisować, a nawet przegrać.
W tym nowym formacie Ligi Mistrzów, w fazie "ligowej" każdy ma grać 8 spotkań z różnymi rywalami i tu moje pytanie, jak będą wybierani rywale dla kaźdej drużyny? chyba nie prze losowanie, że np., Real czy PSG będą mieć farta i dostaną jaki Celtic, Salzburg, a Barca City, Inter? Wie ktoś jak mam to wyglądać? Jakiś przydział na koszyki?
Pieprzona Legia. Jagiellonia musisz! Wydaję mi się, że z 4 wygrane mecze i będzie mistrzostwo. Reszta ze stawki spokojnie straci pkt z 3x jak nie więcęj. Myślcie, że Jaga to dowiezie?
@LukaszFan Też średnio wierzę, ale poczekam te 4 tygodnie na ost skreślanie.
Moim zdaniem porównywanie Xaviego z Xabim na ten moment nie ma sensu, Xavi wszedł do wielkiego klubu z Kataru gdzie panował chaos., Xabi zaczyna w normalny sposób gdzie miał spokój. Zobaczy za te 5 lat kto będzie lepszy, Ja widzę w Xavim potencjał na świetnego trenera, ale musi zacząć od "nowa" w jakimś mały klubie gdzie jest porządek. Szkoda, że tak szybko poszedł na głęboką wodą. Moim zdaniem skreślanie już teraz przez niektórych Xaviego jako trenera i robienie z niego totalnego drewniaka jest śmieszne. Mimo wszystko mistrzostwo pokonując Real to wielki wyczyn. W dalszej przyszłości nie koniecznie Alonso musi być lepszym trenerem od Xaviego. Czas pokaże.
Wiadomo mega początek Alonso i to w takim średniaku, to większy wyczyn niż mistrzostwo Xaviego. Patrząc na to gdzie zaczyna Alonso to ma lepsze początki od Guardioli. Zobaczymy jak Alonso poradzi w większym klubie, zobaczy też jak będzie wyglądać Leverkusen jak dojdzie LM. Myślisz, że Leverkusen powalczy w LM?
@LukaszFan Ale trzeba spróbować wygrać, w następnej kolejce Real gra z Sociedad. Mała szansa na mistrza, ale ligą będzie przegrana jak nie wygramy z Realem. Ta strata -5 na kilka kolejek przed końcem dała by jakieś emocje.
@Bobo25 Prawda jest taka, że w śmieszny sposób tracimy przynajmniej szansę na m mistrza, czyli straty pkt z ogórkami. Wiadomo graliśmy tragicznie, ale często było widać lekceważenie przeciwnika.
0
Gadanie, że gra PSG jest chujowa od tak jest śmieszne. Dobrze gramy w obronie. W środku pola taktycznie wygrywamy.
1
Poza spieprzną setkę na początku Raphinha bardzo spoko, to turbo w sytuacji gdzie Lamine dał kapcia było zajebiste!
Nowa fryzura, może to jest to? :D Będzie magic!
0
Widać, że presja ciąży na młodym.
1
Ależ klasa Lewego!
0
Jaki fart? Cancelo doskonale wiedział, że Żółw jest na spalonym.
1
Gdzie kurwa kartka?
0
O Puyol wrócił! ;)
8
Dawno nie jarałem się tak mecz Barcy jak dziś. Czuję się jakbym to był finał LM. Aż przypominają się dawne piękne chwile. Też tak macie?
Vamos ukochana Barço! Stawiam na wynik 1-2.
0
Szkoda, że Deal srtrzelił tego gola na 3-3, moim zdaniem City jest faworytem, ale nie zdziwię się jak Real awansuje.
0
Myślicie, że Dortmund strzeli Atletico?
0
@Sysia11 de Bruyne i Ederson zagra?
0
Guardiola to fachura, był przekonany, że na drugą połowy odmieni City! Dawać 2-5!
Pepula wróć ;(
0
Co się odjebało, że Rudy nie gra? To jest po prostu niemożlwe, że akurat na mecz z Realem.
Co do meczu to słaba pierwsza połowa, ale nadal mogą wyciągnąć dobry wynik. Nie wierzę, że w drugiej połowie się nie poprawią, Guardiola pewnie mega wkurwiony, ale to jeden x lepszych trenerów, który świetnie wyciąga wnioski. Ogólnie Mega widoczny brak de Bruyne, Wiking powinien robić wypad, jest beznadziejny, Alvarez dałby więcej w tym meczu. Tak poza tym to mam nadzieję, że Haaland nigdy nie trafi do Barcy, nie chcę takiego napastnika.
1
Kibice PSG podła Barcelona :D
0
@FcPortoFan1999 Dobre pocieszenie ;) Każdy wygrany mecz przybliża do mistrza! Fajnie jakby wygrali wszystkie mecze do końca, dobrze, że mogą raz zremisować, a nawet przegrać.
5
Weekend bez Xavinety, smuteczek..
0
@PIWOSZ89 Ale i tak słaby graacz ;)
0
uff jak dobrze, że to nie weszło, bo bym się zdenerwował ;)
https://www.efortuna.pl/ticketdetail?id=eyJ0eXAiOiJKV1QiLCJhbGciOiJIUzI1NiJ9.eyJzdWIiOiI5OTkwMTQwOTU3NTU1NjAwIiwicHJmIjoiUFVCTElDIiwiaXNzIjoiZm9ydHVuYXdlYiJ9.FrTQ_0wNn69DBXC7CQDt1v8tGLlyhu-MzYIUNElqbcQ&source=SB
1
@mordini123 Tak też myślałem. Dzięki.
0
@tristan87 No i co? Rośmieszyłk ją coś głupiego. Ciebie to nie bawi mnie nie bawi, a ją tak. Wielkie mi halo.
0
Która według Was edycji LM została wygrana najpewniej?
0
W tym nowym formacie Ligi Mistrzów, w fazie "ligowej" każdy ma grać 8 spotkań z różnymi rywalami i tu moje pytanie, jak będą wybierani rywale dla kaźdej drużyny? chyba nie prze losowanie, że np., Real czy PSG będą mieć farta i dostaną jaki Celtic, Salzburg, a Barca City, Inter? Wie ktoś jak mam to wyglądać? Jakiś przydział na koszyki?
0
Pieprzona Legia. Jagiellonia musisz! Wydaję mi się, że z 4 wygrane mecze i będzie mistrzostwo. Reszta ze stawki spokojnie straci pkt z 3x jak nie więcęj. Myślcie, że Jaga to dowiezie?
0
@Firestone Czyli Nico - Robert - Yamal ;p
0
Jak widzicie nasz atak w przyszłym sezonie?
0
Mbappe już 100% Real?
0
@jerzyurban Kompleksy hah niby jakie?
0
@LukaszFan Też średnio wierzę, ale poczekam te 4 tygodnie na ost skreślanie.
Moim zdaniem porównywanie Xaviego z Xabim na ten moment nie ma sensu, Xavi wszedł do wielkiego klubu z Kataru gdzie panował chaos., Xabi zaczyna w normalny sposób gdzie miał spokój. Zobaczy za te 5 lat kto będzie lepszy, Ja widzę w Xavim potencjał na świetnego trenera, ale musi zacząć od "nowa" w jakimś mały klubie gdzie jest porządek. Szkoda, że tak szybko poszedł na głęboką wodą. Moim zdaniem skreślanie już teraz przez niektórych Xaviego jako trenera i robienie z niego totalnego drewniaka jest śmieszne. Mimo wszystko mistrzostwo pokonując Real to wielki wyczyn. W dalszej przyszłości nie koniecznie Alonso musi być lepszym trenerem od Xaviego. Czas pokaże.
Wiadomo mega początek Alonso i to w takim średniaku, to większy wyczyn niż mistrzostwo Xaviego. Patrząc na to gdzie zaczyna Alonso to ma lepsze początki od Guardioli. Zobaczymy jak Alonso poradzi w większym klubie, zobaczy też jak będzie wyglądać Leverkusen jak dojdzie LM. Myślisz, że Leverkusen powalczy w LM?
0
@LukaszFan Ale trzeba spróbować wygrać, w następnej kolejce Real gra z Sociedad. Mała szansa na mistrza, ale ligą będzie przegrana jak nie wygramy z Realem. Ta strata -5 na kilka kolejek przed końcem dała by jakieś emocje.
0
@Bobo25 Prawda jest taka, że w śmieszny sposób tracimy przynajmniej szansę na m mistrza, czyli straty pkt z ogórkami. Wiadomo graliśmy tragicznie, ale często było widać lekceważenie przeciwnika.