1

Ja tam nie chcę Daviesa. Wolę postawić na Balde i Forta. Co do Balde to weźcie się odhttps://www.fcbarca.com/la-rambla#"> niego odwalacie! Masakra, że ludzie już go skreślają. Słabszy sezon (po ciężkiej kontuzji) i od razu wypad, tak samo jak sprzedaż Araujo. On ma dopiero 20 lat, spokojnie może zrobić duży krok do przodu, a przy innym trenerze tym bardziej.

Co do transferu Kanadyjczyka, to niech ogar ą najpierw DP i skrzydłowego a potem niech sobie marzą o nierealnych transferach. Wyłożą hajs na Daviesa a potem kupią jakiegoś Parejo.

0

@pt9 Wiesz może co dalej z kolejnymi odc ostatniego sezonu?

0

@michal2007 Jak najbardziej Każdy sezon jest świetny, ale jak dla mnie 4 jest kapitalny!

9

Pomyśleć, że było -3 pkt gdyby nie strata punktów z żałosnymi rywali - Villarrel (3), Granada (2). Masakra jak nasi spierdolili. Wstyd i tyle.

1

Ale mnie wkur ten komentarz. Rayo idzie z akcją a Ci pieprxą o potencjalnych transferach Realu. Kibice Realu nie powinni komentować spotkań Śmietany/.

2

Nigdy nie zrozumiem fenomenu Tchouaméniego. Według mnie nigdy nie będzie jakimś DP z top topów. Gościem się zachwycają się, bo dużo kosztował. Na szczęście do Casemiro to mu daleko. Ogólnie obecnej pomocy (poza z Judem , choć on gra bardziej z przodu) Realu do daleko do CKM.

0

Ale sędzia cham, w takim momencie przerwać. :D Jak chciał kończyć to od razu po wolnym mógł przetrwać, w 49:24 dał Valverde dograć. Gdyby Real szedł z taką kontrą to by na tak nie przerwał. Ogólnie śmieszne sędziowanie większość fauli Realu bez gwizdka. Nie zdziwię się jak sędzia coś tu odpiepezy. Typowe podwójne standardy

0

@Hasszz Tak nada; gra słao. Wielkie halo bo karne :D

7

Lewy wygląda coraz lepiej. Sami się sprzedajcie! Znów nam ratuje dupę. Gdyby nie Robercik to byłoby z -5 do Bilbao. Oczywiście nie twierdzę, że jest dokonały i ma wiele do poprawy.

1

Gra z pierwszej piłki, to tak się da?

0

@Maynard666 Też tak myśle.

1

Cubarasi jest piękny! Araujo - Cubarasi to będzie to.

0

Nie można mieć dwóch kont na Insta? Bo chciałem założyć konto mojego skromnego fanpage filmowego, niestety co założę to od razu jest blokowane.

0

@mekston Cóż to będzie za walka!

0

Szkoda, że Salah to nie lewy skrzydłowy. Salah - Lewy/Roque - Yamal, ale by to śmigało u Flicka. Zawsze chciałem go zobaczyć w Barcelonie, niestety to nawet marzeniem już nie może być.

0

@Gaz Może się nie znam, ale według mnie taka częsta gra w tak młodym wieku wiele mu da. To jakie chłopak będzie miał doświadczenie w wieku 20 lat, to głowa mała. Dobrze, że Raphinha wraca, chłopaczyna odpocznie. To gadanie, że go zajadą to przesada, równie dobrze może dostać kontuzji grając 5 minut co drugi mecz. Takie przesadzone dmuchanie na zimno też nie jest dobre. Oczywiście nie twierdzę, że ma nie odpoczywać.

W przyszłym sezonie pozbyłbym się Rafy i kupił kogoś doświadczonego, wtedy niech Yamal gra z tymi mocnymi rywalami a z jakimś Cadiz niech odpoczywać lub wchodzi na 15 min. Z takim Atletico taka jakość na skrzydle musi być na boisku.

1

Może przynanmniej zachowany passe braku porażki na wyjazdach! ;D

0

@mekston Jak będą wygrywać LM, a nie koniecznie tak misiu być, z takim City łatwo nie będzie. Wątpię żeby na koniec kariery miał więcej niż 2.

1

Po oficjalce Mbappe można szykować białą flagę. :D

0

@ChampionLW Akjurat teraz o tym też pomyślałem :D, szczególnie w oczach.

3

Tylko Pan Flick!

0

@ef Ale ludzie się boją tego Realu. Tak co roku 5-0. ;D

0

@ViscaelBarca2007 Myślisz, że z Fati nie byłoby aż tak źle?

0

Myślicie, że gdybyśmy mieli lepszy sztab to Fati nie skończył by aż tak źle, a Pedri nie miałby takich problemów przez, które stanął w miejscu?

Cholernie szkoda, z tym Fatim, mogliśmy mię ć tak piękne skrzydła.. a i potencjał na świetny atak na wiele lat Fati - Roque - Yamal. Oczywiście z Roque to nic pewnego.

0

@Salchent Co ten komentarz ma do mojego? Czy ja piszę, że to nie jest mocne wzmocnienie?

2

Ale ludzie przeżywają to przyjście Mbappe do Realu. :D Każdy już wie, że co roku czeka nas solidny wpierdol. Barcelona spokojnie ma potencjał na rywalizację z Realem, oczywiście nie musi to być za rok.

0

Można spokonjnie dać Alcaraza 2-0? Czy lepiej odpuścić?
@Encore

1

Ale maszyna w rękach Flicka będzie chodzić!

0

@Encore Kur** kosmita.

0

@Klejnot_Nilu Serio według Ciebie Newcastle, Dortmund, Milan to poziom gruby Realu?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?