Ja tam nie chcę Daviesa. Wolę postawić na Balde i Forta. Co do Balde to weźcie się odhttps://www.fcbarca.com/la-rambla#"> niego odwalacie! Masakra, że ludzie już go skreślają. Słabszy sezon (po ciężkiej kontuzji) i od razu wypad, tak samo jak sprzedaż Araujo. On ma dopiero 20 lat, spokojnie może zrobić duży krok do przodu, a przy innym trenerze tym bardziej.
Co do transferu Kanadyjczyka, to niech ogar ą najpierw DP i skrzydłowego a potem niech sobie marzą o nierealnych transferach. Wyłożą hajs na Daviesa a potem kupią jakiegoś Parejo.
Nigdy nie zrozumiem fenomenu Tchouaméniego. Według mnie nigdy nie będzie jakimś DP z top topów. Gościem się zachwycają się, bo dużo kosztował. Na szczęście do Casemiro to mu daleko. Ogólnie obecnej pomocy (poza z Judem , choć on gra bardziej z przodu) Realu do daleko do CKM.
Ale sędzia cham, w takim momencie przerwać. :D Jak chciał kończyć to od razu po wolnym mógł przetrwać, w 49:24 dał Valverde dograć. Gdyby Real szedł z taką kontrą to by na tak nie przerwał. Ogólnie śmieszne sędziowanie większość fauli Realu bez gwizdka. Nie zdziwię się jak sędzia coś tu odpiepezy. Typowe podwójne standardy
Lewy wygląda coraz lepiej. Sami się sprzedajcie! Znów nam ratuje dupę. Gdyby nie Robercik to byłoby z -5 do Bilbao. Oczywiście nie twierdzę, że jest dokonały i ma wiele do poprawy.
Szkoda, że Salah to nie lewy skrzydłowy. Salah - Lewy/Roque - Yamal, ale by to śmigało u Flicka. Zawsze chciałem go zobaczyć w Barcelonie, niestety to nawet marzeniem już nie może być.
@Gaz Może się nie znam, ale według mnie taka częsta gra w tak młodym wieku wiele mu da. To jakie chłopak będzie miał doświadczenie w wieku 20 lat, to głowa mała. Dobrze, że Raphinha wraca, chłopaczyna odpocznie. To gadanie, że go zajadą to przesada, równie dobrze może dostać kontuzji grając 5 minut co drugi mecz. Takie przesadzone dmuchanie na zimno też nie jest dobre. Oczywiście nie twierdzę, że ma nie odpoczywać.
W przyszłym sezonie pozbyłbym się Rafy i kupił kogoś doświadczonego, wtedy niech Yamal gra z tymi mocnymi rywalami a z jakimś Cadiz niech odpoczywać lub wchodzi na 15 min. Z takim Atletico taka jakość na skrzydle musi być na boisku.
Myślicie, że gdybyśmy mieli lepszy sztab to Fati nie skończył by aż tak źle, a Pedri nie miałby takich problemów przez, które stanął w miejscu?
Cholernie szkoda, z tym Fatim, mogliśmy mię ć tak piękne skrzydła.. a i potencjał na świetny atak na wiele lat Fati - Roque - Yamal. Oczywiście z Roque to nic pewnego.
Ale ludzie przeżywają to przyjście Mbappe do Realu. :D Każdy już wie, że co roku czeka nas solidny wpierdol. Barcelona spokojnie ma potencjał na rywalizację z Realem, oczywiście nie musi to być za rok.
1
Ja tam nie chcę Daviesa. Wolę postawić na Balde i Forta. Co do Balde to weźcie się odhttps://www.fcbarca.com/la-rambla#"> niego odwalacie! Masakra, że ludzie już go skreślają. Słabszy sezon (po ciężkiej kontuzji) i od razu wypad, tak samo jak sprzedaż Araujo. On ma dopiero 20 lat, spokojnie może zrobić duży krok do przodu, a przy innym trenerze tym bardziej.
Co do transferu Kanadyjczyka, to niech ogar ą najpierw DP i skrzydłowego a potem niech sobie marzą o nierealnych transferach. Wyłożą hajs na Daviesa a potem kupią jakiegoś Parejo.
0
@pt9 Wiesz może co dalej z kolejnymi odc ostatniego sezonu?
0
@michal2007 Jak najbardziej Każdy sezon jest świetny, ale jak dla mnie 4 jest kapitalny!
9
Pomyśleć, że było -3 pkt gdyby nie strata punktów z żałosnymi rywali - Villarrel (3), Granada (2). Masakra jak nasi spierdolili. Wstyd i tyle.
1
Ale mnie wkur ten komentarz. Rayo idzie z akcją a Ci pieprxą o potencjalnych transferach Realu. Kibice Realu nie powinni komentować spotkań Śmietany/.
2
Nigdy nie zrozumiem fenomenu Tchouaméniego. Według mnie nigdy nie będzie jakimś DP z top topów. Gościem się zachwycają się, bo dużo kosztował. Na szczęście do Casemiro to mu daleko. Ogólnie obecnej pomocy (poza z Judem , choć on gra bardziej z przodu) Realu do daleko do CKM.
0
Ale sędzia cham, w takim momencie przerwać. :D Jak chciał kończyć to od razu po wolnym mógł przetrwać, w 49:24 dał Valverde dograć. Gdyby Real szedł z taką kontrą to by na tak nie przerwał. Ogólnie śmieszne sędziowanie większość fauli Realu bez gwizdka. Nie zdziwię się jak sędzia coś tu odpiepezy. Typowe podwójne standardy
0
@Hasszz Tak nada; gra słao. Wielkie halo bo karne :D
7
Lewy wygląda coraz lepiej. Sami się sprzedajcie! Znów nam ratuje dupę. Gdyby nie Robercik to byłoby z -5 do Bilbao. Oczywiście nie twierdzę, że jest dokonały i ma wiele do poprawy.
1
Gra z pierwszej piłki, to tak się da?
0
@Maynard666 Też tak myśle.
1
Cubarasi jest piękny! Araujo - Cubarasi to będzie to.
0
Nie można mieć dwóch kont na Insta? Bo chciałem założyć konto mojego skromnego fanpage filmowego, niestety co założę to od razu jest blokowane.
0
@mekston Cóż to będzie za walka!
0
Szkoda, że Salah to nie lewy skrzydłowy. Salah - Lewy/Roque - Yamal, ale by to śmigało u Flicka. Zawsze chciałem go zobaczyć w Barcelonie, niestety to nawet marzeniem już nie może być.
0
@Gaz Może się nie znam, ale według mnie taka częsta gra w tak młodym wieku wiele mu da. To jakie chłopak będzie miał doświadczenie w wieku 20 lat, to głowa mała. Dobrze, że Raphinha wraca, chłopaczyna odpocznie. To gadanie, że go zajadą to przesada, równie dobrze może dostać kontuzji grając 5 minut co drugi mecz. Takie przesadzone dmuchanie na zimno też nie jest dobre. Oczywiście nie twierdzę, że ma nie odpoczywać.
W przyszłym sezonie pozbyłbym się Rafy i kupił kogoś doświadczonego, wtedy niech Yamal gra z tymi mocnymi rywalami a z jakimś Cadiz niech odpoczywać lub wchodzi na 15 min. Z takim Atletico taka jakość na skrzydle musi być na boisku.
1
Może przynanmniej zachowany passe braku porażki na wyjazdach! ;D
0
@mekston Jak będą wygrywać LM, a nie koniecznie tak misiu być, z takim City łatwo nie będzie. Wątpię żeby na koniec kariery miał więcej niż 2.
1
Po oficjalce Mbappe można szykować białą flagę. :D
0
@ChampionLW Akjurat teraz o tym też pomyślałem :D, szczególnie w oczach.
3
Tylko Pan Flick!
0
@ef Ale ludzie się boją tego Realu. Tak co roku 5-0. ;D
0
@ViscaelBarca2007 Myślisz, że z Fati nie byłoby aż tak źle?
0
Myślicie, że gdybyśmy mieli lepszy sztab to Fati nie skończył by aż tak źle, a Pedri nie miałby takich problemów przez, które stanął w miejscu?
Cholernie szkoda, z tym Fatim, mogliśmy mię ć tak piękne skrzydła.. a i potencjał na świetny atak na wiele lat Fati - Roque - Yamal. Oczywiście z Roque to nic pewnego.
0
@Salchent Co ten komentarz ma do mojego? Czy ja piszę, że to nie jest mocne wzmocnienie?
2
Ale ludzie przeżywają to przyjście Mbappe do Realu. :D Każdy już wie, że co roku czeka nas solidny wpierdol. Barcelona spokojnie ma potencjał na rywalizację z Realem, oczywiście nie musi to być za rok.
0
Można spokonjnie dać Alcaraza 2-0? Czy lepiej odpuścić?
@Encore
1
Ale maszyna w rękach Flicka będzie chodzić!
0
@Encore Kur** kosmita.
0
@Klejnot_Nilu Serio według Ciebie Newcastle, Dortmund, Milan to poziom gruby Realu?