@Smixu heh, a pierwszy sezon> Atak Messi, Griezmann, Fati (prez 5 miesięcy gdzie był kozakiem). W pomocy DP Bhusquets, gdzie teraz nieb ma żadnego lub Romeu. W araku miał Suareza a go oddał, a na pewno na koniec kariery znacznie lepiej wygląda od Lewego i ma technikę 3x lepszą.
@Majkel34 Dziadami jest zarząd, trener i piłkarze. To nie Barca się ośmiesza a ją ośmieszają. To, że Barca wróci to jestem spokojny, może za 5 lat a może za 50 gdy nas nie będzie. Ja tam ogromnie się cieszę, że jestem kibicem Barcy.
Dzisiaj największą kompromitacją byli piłkarze! Grali kiedy im się chciało jakby to był sparing. Przez 20 min potrafili zapierdalać i wiedzieli jak grać, a przez większość czasu mieli wyjebane na wynik czy kibica. Po golu na 3-2 gołym okiem było widać, że dla piłkarzy mecz był już wygrany.
Wiadomo Xavi jest słabym trenerem, a Barca na ten moment to za wysokie progi, ale współczuję z kim musi pracować. Nie zdziwię jak pójdzie do jakieś Celty i będzie sobie lepiej radzić gdzie nie ma gwiazdek wielkiego ego czy olewania meczu z słabszym klubie
To jest popierdolone, że my potrafimy grać kiedy piłkarza się chce, oczywiście nie mówię, że wygralibyśmy LM, ale na spokojnkr byśmy wygrywali z ogórkami i mielibyśmy spokojne 3 miejsce.
@AmigoBlancos No i co z tego, że tak powiedział? Przecież Xavi doskonale wie, ze nie ma na to szans, chyba widzi co np. odpieprzają z tragicznym Villarreal czy Granadą. To tylko konferencja, jakby powiedział, że nie ma na to szans a ćwierćfinał to będzie cud to byłbym kretynem. Pokaż mi, który trener w wielkim klubie mówi, że nie ma szans wygrać rozgrywek w których nadal bieżę udział. Dziwię Ci się, że nad tym się zastanawiasz.
Laporta jest dla mnie skreślony! Jak kurwa po 4-1, 4-2, 5-3 można nie zwolnić Xaviego i nie dać tymczasowego trenera bez kontraktu na przyszły sezon? To jest pieprzona kompromitacja i plucie na herb Barcy i każdego kibica.
To, ze Xavi odejdzie po sezonie może gówno dać, jak skończymy poza top 4 to możemy na następny sezon zatrudniać Michniewicza nawet z Krychowiakiem, bo i tak będziemy sobie grać o miejsca 11-6. Przyjście Marqueza jako trenera tymczasowego (tylko tymczasowego!) dałoby trochę świeżości i innego spojrzenie. Marquez byłby w takiej sytuacji co Xavi gdy przejął Barcę po Rudym, gdzie skład jest teraz lepszy. Przyjście tymczasowego dałoby większe szansę na utrzymanie top 4. Z Xavim bez stanowczych decyzji, szansę są mniejsze..
Na ten moment najważniejsze to ratować przeszłość Barcy tym pieprzonym top 4, niestety bardzo się obawiam, że z Xavim skończy to się tragedią. Jeśli skończymy poza top 4, to głównie przez Laportę, może i brzuch ma wielki ale jaja malutkie.
Visca el Barca! Masakra co zrobili i robią z tak wspaniałym klubem. Smutno, mimo iż to tylko piłkarz to obok mnie ktoś zaczął obierać cebulę.. Gorzej się czuję niż po porażce z The Reds. Dzisiejszymi decyzjami Barca na wiele lat może się już kompletnie się nie podnieść..
@JanneAhonen Równie dobrze moglbyśmy grać Minguezą i Martinem w ataku i walczyć z Betisem o 6 miejsce. Nie byłoby Pedrich czy de Jongów. Ludzie zapominają jak Barca została zniszczona. Na prawdę jesteśmy w ciężkiej sytuacji, a lepiej sobie radzimy od United czy Chelsea gdzie jest ogromna kasa i lepsi trenerzy.
@esem91 Moim zdaniem przesadza. Gdy my dymaliśmy Real nie bekował tak ze Śmietany. ;) Ja wiem, że gramy słabo, ale on za bardzo widzi wszystko w czarnych barwach, tak jakbyśmy byli bez przyszłości.
Wiem, że jego kanał polega na śmieszkowaniu, ale nie zawsze, jako kibic Barcy mógł zrobić np. filmik o naszej młodzieży, a on zrobił sobie ost kontent na bekowaniu ze swojego ulubionego kluby. Trochę jakby stanął w miejscu. To jest spoko i mądry gość, chętnie bym podsłuchał analizę o np. naszych młodziakach. Przez to przestałem go oglądać i nie dlatego, że mnie to boli. ;) Ja nie mam z tym problemu, że bekuję z Barcy, po prostu nie do końca się zgadzam. Jaj dla mnie aż takimi dziadami nie jesteśmy, dziadami to byliśmy jak Bayern z Messim w składzie nas gwałcił. Oczywiście nie twierdzę, że teraz jest milusio. Po innych klubach tak nie jedzie i nie bekuję. A jego kanał nie jest o Barcelonie a całym futbolu.
@MesQueUnClub96 Chodzi ci o United? No jeśli my traci do lidera 9 pkt i grany nadal w LM a United kończy na ost miejscu w grupie LM, nic nie wygra i za rok może być poza LM, to jak my jesteśmy dziadami to kim jret United. Tak sobie porównałem, widząc tytuł dziady , co nie mogę? A co do Realu to jak na razie mają przewagę tylko w postaci SP. Nie widzę, że Real ma klepniętego mistrza i wyeliminował Lipsk.
@esem91 To kim jest United? Ja wiem, że gramy słabo. Ale nadal możemy wygrać Ligę jak Real i tak samo Real może nie wygrać LM jak Barca. Szkoda czasu na tego gościa.
@LaLigaPD Głównym niby czemu? Równie dobrze Kane może być głównym faworytem. Wystarczyło by EURO i półfinał/finał LM, ligę nadal Bayern może wygrać, do tego Kanę strzela mnóstwo goli. Równie dobrze City może wygrać ligę + LM (prędzej wygrają LM od Realu czy Bayernu) do tego Grealish z Anglią wygrywa EURO, czyli twoim tokiem myślenia Złota Piłka dla Grealisha?
Załóżmy najbardziej realny scenariusz: Jack Grealish - Liga, LM, EURO Jude Bellingham - Liga, LM (półfinał/finał), Euro
Kto dostaje Złotą Piłkę patrząc na zasadę EURO najważniejsze? Chyba nie dasz Bellinghamowi ZP za półfinał/finał LM i EURO, gdy Grealish wygra LM i EURO?
@MesQueUnClub_87 Dokładnie tak, niech zagra 3 sezony na kosmiczny poziomie to będzie można mówić o nowym Zidane. Równie dobrze Pedri z 3 lata może zjeść Bellinghama, bo czemu nie? Tak wiem Pedri prędzej się połamie.
@partymaker Tylko, że to on na nich stawia. Jakoś Lamine przesiąkł już bardzo mocno Xavi i nic mu się nie stało Już nie rób z Xaviego niszczyciel wszystkiego. Myślisz, że np., nasi pomocnicy nic nie zyskują od jednego z najlepszych pomocników w historii?
Ale już pomijając Xaviego, mega cieszy ta młodzież :) Nawet za 2-3 lata (odpukać) nowy trener ma na czym budować. Właśnie takie akcenty trzymają kibice Barcy przy życiu do np. oglądania meczów czy patrzenia pozytywnie w przyszłość.
0
@Cvzx Ale niektórych trzeba złapać za mordę i dać kopa w dupsko do innego klubu.
0
@Smixu heh, a pierwszy sezon> Atak Messi, Griezmann, Fati (prez 5 miesięcy gdzie był kozakiem). W pomocy DP Bhusquets, gdzie teraz nieb ma żadnego lub Romeu. W araku miał Suareza a go oddał, a na pewno na koniec kariery znacznie lepiej wygląda od Lewego i ma technikę 3x lepszą.
0
@Majkel34 Dziadami jest zarząd, trener i piłkarze. To nie Barca się ośmiesza a ją ośmieszają. To, że Barca wróci to jestem spokojny, może za 5 lat a może za 50 gdy nas nie będzie. Ja tam ogromnie się cieszę, że jestem kibicem Barcy.
0
@Lionel_Messi10 I bardzo dobrze! Trzeba zapierdalać 90m min a nie 20. Lepiej jakby oddali koszulki kibicom.
6
Dzisiaj największą kompromitacją byli piłkarze! Grali kiedy im się chciało jakby to był sparing. Przez 20 min potrafili zapierdalać i wiedzieli jak grać, a przez większość czasu mieli wyjebane na wynik czy kibica. Po golu na 3-2 gołym okiem było widać, że dla piłkarzy mecz był już wygrany.
Wiadomo Xavi jest słabym trenerem, a Barca na ten moment to za wysokie progi, ale współczuję z kim musi pracować. Nie zdziwię jak pójdzie do jakieś Celty i będzie sobie lepiej radzić gdzie nie ma gwiazdek wielkiego ego czy olewania meczu z słabszym klubie
To jest popierdolone, że my potrafimy grać kiedy piłkarza się chce, oczywiście nie mówię, że wygralibyśmy LM, ale na spokojnkr byśmy wygrywali z ogórkami i mielibyśmy spokojne 3 miejsce.
0
@AmigoBlancos No i co z tego, że tak powiedział? Przecież Xavi doskonale wie, ze nie ma na to szans, chyba widzi co np. odpieprzają z tragicznym Villarreal czy Granadą. To tylko konferencja, jakby powiedział, że nie ma na to szans a ćwierćfinał to będzie cud to byłbym kretynem. Pokaż mi, który trener w wielkim klubie mówi, że nie ma szans wygrać rozgrywek w których nadal bieżę udział. Dziwię Ci się, że nad tym się zastanawiasz.
0
Laporta jest dla mnie skreślony! Jak kurwa po 4-1, 4-2, 5-3 można nie zwolnić Xaviego i nie dać tymczasowego trenera bez kontraktu na przyszły sezon? To jest pieprzona kompromitacja i plucie na herb Barcy i każdego kibica.
To, ze Xavi odejdzie po sezonie może gówno dać, jak skończymy poza top 4 to możemy na następny sezon zatrudniać Michniewicza nawet z Krychowiakiem, bo i tak będziemy sobie grać o miejsca 11-6. Przyjście Marqueza jako trenera tymczasowego (tylko tymczasowego!) dałoby trochę świeżości i innego spojrzenie. Marquez byłby w takiej sytuacji co Xavi gdy przejął Barcę po Rudym, gdzie skład jest teraz lepszy. Przyjście tymczasowego dałoby większe szansę na utrzymanie top 4. Z Xavim bez stanowczych decyzji, szansę są mniejsze..
Na ten moment najważniejsze to ratować przeszłość Barcy tym pieprzonym top 4, niestety bardzo się obawiam, że z Xavim skończy to się tragedią. Jeśli skończymy poza top 4, to głównie przez Laportę, może i brzuch ma wielki ale jaja malutkie.
Visca el Barca! Masakra co zrobili i robią z tak wspaniałym klubem. Smutno, mimo iż to tylko piłkarz to obok mnie ktoś zaczął obierać cebulę.. Gorzej się czuję niż po porażce z The Reds. Dzisiejszymi decyzjami Barca na wiele lat może się już kompletnie się nie podnieść..
0
Co on sprswdza. Kopnął go w nogę. hah
0
Kolejny mecz Realu i brak karnego Las Palmas i brak czerwa. Śmieszna biała liga. Po co marnować czas, dajcie im tego mistrza.
2
Co ten Święcicki pierdoli? Nawet jeślli karnego nie było to on już wiedział, że piłkarz LP wymusza i się kładzie.
0
@tbas Klopp przekona go, że to DNA musisz się skończyć? A po cholere mu kasa? Wystarczy DP a z tego potencjału Klopp zbudowałby dobre maszynę.
0
@kamilop No i co za argument, że z Barcśą zagrał świetnie? Zobaczymy ile świetnych meczów zagra w AM, bo może zagrać 5 a może 20.
0
/@kuz Bez przesady. Równie dobrze może nie dać rady w Atletico lub okazać się tylko niezły. Jak okaże się kozakiem to będzie można żałować.
1
@bari_94 Ty już wiesz, że na pewno. Za 6 miesięcy moźe zamienić zdanie. Niemiej jednak próbować trzeba.
1
Laporta przynajmniej zadzwoń!
1
Teraz gdy Klopp odchodzi, to nie zdziwię się jak Alonso wyląduję na Anfield. Piękne by to było. ;)
5
Coś pięknego, pewnie Klopp już dogadany! Niech bierze bierze ze sobą Diaza. ;)
1
@JanneAhonen Równie dobrze moglbyśmy grać Minguezą i Martinem w ataku i walczyć z Betisem o 6 miejsce. Nie byłoby Pedrich czy de Jongów. Ludzie zapominają jak Barca została zniszczona. Na prawdę jesteśmy w ciężkiej sytuacji, a lepiej sobie radzimy od United czy Chelsea gdzie jest ogromna kasa i lepsi trenerzy.
0
@esem91 Rok temu był tragizm? Wiem w europie lipa, ale mistrzostwo to tragedia.
0
@esem91 Moim zdaniem przesadza. Gdy my dymaliśmy Real nie bekował tak ze Śmietany. ;) Ja wiem, że gramy słabo, ale on za bardzo widzi wszystko w czarnych barwach, tak jakbyśmy byli bez przyszłości.
Wiem, że jego kanał polega na śmieszkowaniu, ale nie zawsze, jako kibic Barcy mógł zrobić np. filmik o naszej młodzieży, a on zrobił sobie ost kontent na bekowaniu ze swojego ulubionego kluby. Trochę jakby stanął w miejscu. To jest spoko i mądry gość, chętnie bym podsłuchał analizę o np. naszych młodziakach. Przez to przestałem go oglądać i nie dlatego, że mnie to boli. ;)
Ja nie mam z tym problemu, że bekuję z Barcy, po prostu nie do końca się zgadzam. Jaj dla mnie aż takimi dziadami nie jesteśmy, dziadami to byliśmy jak Bayern z Messim w składzie nas gwałcił. Oczywiście nie twierdzę, że teraz jest milusio. Po innych klubach tak nie jedzie i nie bekuję. A jego kanał nie jest o Barcelonie a całym futbolu.
0
@MesQueUnClub96 Chodzi ci o United? No jeśli my traci do lidera 9 pkt i grany nadal w LM a United kończy na ost miejscu w grupie LM, nic nie wygra i za rok może być poza LM, to jak my jesteśmy dziadami to kim jret United. Tak sobie porównałem, widząc tytuł dziady , co nie mogę? A co do Realu to jak na razie mają przewagę tylko w postaci SP. Nie widzę, że Real ma klepniętego mistrza i wyeliminował Lipsk.
0
@B jak BARCA Czyli Lampard gardzi Chelsea?
0
@Firestone Lamine prawie rok z Xavim. Nie wiedziałem, że chłopak dogaduję transfer w Uzbekistanie.
5
@esem91 To kim jest United? Ja wiem, że gramy słabo. Ale nadal możemy wygrać Ligę jak Real i tak samo Real może nie wygrać LM jak Barca. Szkoda czasu na tego gościa.
0
@LaLigaPD Głównym niby czemu? Równie dobrze Kane może być głównym faworytem. Wystarczyło by EURO i półfinał/finał LM, ligę nadal Bayern może wygrać, do tego Kanę strzela mnóstwo goli. Równie dobrze City może wygrać ligę + LM (prędzej wygrają LM od Realu czy Bayernu) do tego Grealish z Anglią wygrywa EURO, czyli twoim tokiem myślenia Złota Piłka dla Grealisha?
Załóżmy najbardziej realny scenariusz:
Jack Grealish - Liga, LM, EURO
Jude Bellingham - Liga, LM (półfinał/finał), Euro
Kto dostaje Złotą Piłkę patrząc na zasadę EURO najważniejsze? Chyba nie dasz Bellinghamowi ZP za półfinał/finał LM i EURO, gdy Grealish wygra LM i EURO?
0
@MesQueUnClub_87 Dokładnie tak, niech zagra 3 sezony na kosmiczny poziomie to będzie można mówić o nowym Zidane. Równie dobrze Pedri z 3 lata może zjeść Bellinghama, bo czemu nie? Tak wiem Pedri prędzej się połamie.
0
@Cukson Bez przesady z tynm Zidane.
0
@Firestone No właśnie słabo zamiast Kimmicha jest Romeu :D
0
@partymaker Tylko, że to on na nich stawia. Jakoś Lamine przesiąkł już bardzo mocno Xavi i nic mu się nie stało Już nie rób z Xaviego niszczyciel wszystkiego. Myślisz, że np., nasi pomocnicy nic nie zyskują od jednego z najlepszych pomocników w historii?
Ale już pomijając Xaviego, mega cieszy ta młodzież :) Nawet za 2-3 lata (odpukać) nowy trener ma na czym budować. Właśnie takie akcenty trzymają kibice Barcy przy życiu do np. oglądania meczów czy patrzenia pozytywnie w przyszłość.
1
@DonCarletto To pomyłeczka ;)