/photo/1 Kolejny gol Summerville i Leeds prowadzi 3-0 z Ipswich. Oby był piękny i szybki powrót The Peacocks do Premier Leeds. Ogólnie awans Leicester, Leeds byłby bardzo spoko.
Ten Summerville ma ciekawe statystyki w 19 meczach 10/6. Ciekawe czy ktoś Holendra podkupi
@Gaz Jak nie było przez wiele meczów de Jonga z Pedrim to na ławce był tylko wspomniany przez Ciebie Romeu, wyleciał Gavi, wróciła ta 2 i na ławie tylko Fermin i Romeu. Teraz brak Gaviego, Pedriego i na ławce tylko Romeu. Ale oczywiście niech Xavi wyciągnie z rękawa kolejnego dzieciaka, a jak przegramy coś ważnego, to będzie gadanie, e to wina amatora Xaviego, bi wymyślił sobie jakiegoś 17-latka.
@Bartas7VeB Tylko zobacz ile graliśmy z 4 pomocnikami Gavi, Fermin, Gundogan i Romeu kto miał grać geniuszu za Gundogana? Romeu XD Potem wyleciał Gavi i 2 wróciła, na ławce Romeu, Fermin, może mi powiesz, że z Porto, Atletico. Gironą miał grać Fermin, a nie Gundogan?
Teraz będzie SPH bez Pedriego, Zagramy w pomocy de Jong, Fermin, Gundogan a na ławce tylko Romu! Chyba w takim meczu nie dasz zagrać jakiemuś dzieciakowi z Barcy B. Jak jesteś taki mądry to jak Xavi ma dać mu odpocząć?
U pięknego Guardioli Silva usiadł raz na ławce! Wszystko gra po 80-90 min. A pamiętajmy, że City ma lepszą ławkę, Do tego to nikt się nie dopieprza. Jesteś kolejną, którą przypieprza się do Xaviego na siłę. Jestem przekonany, że gdyby w tej Barcelonie piłeczką pięknie chodziła po wodzą Pepa to do tego byś się nie doczepiał, że Gubdogan by tyle grał.
Przynajmniej co do naszej ofensywy jest jakaś nadzieja. Roque, Guiu, Yamal, mógłby tylko ktoś pokazać się na lewe skrzydło. Aj te kontuzje Fatiego. Fati - Roque/Guiu - Yamal to byłby potencjał na coś nawet świetnego, choć w sumie za te 3 lata chętnie widziałbym atak - Ferran - Roque - Yamal.
Ogólnie patrząc na dalszą przyszłość gdyby Barcę przejął klasowy trener z topu, to wcale tak z nami źle nie musi być źle. Ludzie którzy, chcą ten klub zaorać, są śmieszni. Tutaj nadal jest wielki potencjał, tylko trzeba skończyć z powtarzaniem błędów, czyli stawianie na trenera bez doświadczenia, wiadomo, ciężko teraz będzie znaleźć trenera, który miał obycie w wielkim klubie i wygrywał wielkie mecze czy LM, ale jak ma przychodzić nowy trener, to niech to będzie przynajmniej trenera pracujący w tym fachu z 5 lat z doświadczeniem w Europie, czytaj Michel.
Przypuśćmy skład za 3 lata: ter Stegen/Pena Cancelo?, Araujo/Christiensen, Kounde/Faye - Balde/? de Jong/Gavi - DP?, Pedri/Fermin Ferran/Fati - Roque
Bez w wątpienia najgorzej by wyglądało lewe skrzydło. Musiałby na pewno przyjść inny skrzydłowy od Raphihnhi i Fatiego, ale zakładając, że Yamal by odpalił a Ferran trochę się poprawił, to na zmienników skrzydłowych spokojnie mogliby to być piłkarze starsi z doświadczeniem.
Co do środka obrony i boków to najważniejsze, żeby Cancelo został a Balde dostał mocniejszą konkurencję na lewej stronie. Środek obrony w postaci — Araujo, Kounde, Christiensen, Faye i dajmy Garcia, byłby świetnie obsadzony. W pomocy nawet jak już nie będzie Gundogana to wystarczy tylko kupić DP i ewentualnie kogoś doświadczonego na rotacje, obsada pomocy w postaci — de Jong, Gavi, Pedri, Fermin, DP i nowy Gundogan byłaby świetna. Nie wykluczone także, że za kilka lat pojawi się kolejna perełka ala Fermin czy Gavi.
Oczywiście to nie jest także proste, bo Yamal czy Guiu mogą przepaść, Roque okazać się niewypałem a Pedri na zawsze być szklanką.
@Rl9k1nG Tonjest oczywiste, z taką grą to możemy skończyć nawet na 4. A czy według Ciebie jest szansa, że zaczniemy grać? Bo według mnie jak najbardziej tak, kluczem będzie poprawa skuteczności, Roque może coś poprawi, no i obrona skończy robić sobie jaja. Fajnie jakby wrócił szybko Martinez.
@BarcaToSensZycia No i co jak nic nie wygramy? Przynajmniej zmienią trenera. Finansowo wyjdziemy lepiej niż rok temu, wyszliśmy z grupy i mamy szansę na kolejną rudę. Jak nie wygrać nic to najlepiej teraz, zarząd będzie musiał otworzyć. A np. jakbyśmy wygrali ligę i puchar to kolejny rok z Xavim masz jam w banku, tak samo Laporta zostawi Raphinhe i wykupi Felixa czy zostawi Romeu
Podziwiam ludzi, którzy już piszą, że 7 pkt to koniec ligi. 18 kolejek jeszcze. :D No ale wiadomo wszyscy już wiedzą, że nasza gra się nie poprawi. A prawda jest taka, że równie dobrze możemy zacząć mieć mecze jak z Betisem czy Realem. Mecze Xaviego nie zawsze były gówniane. Ale wasza sprawa, wystawiajcie już białą flagę.
@EkspertzOrlikq Gdzie ma lepszy skład :D mamy lepsze boki obrony i jeden środkowy obrońca, bo Rudiger gra świetnie. To ma być lepszy skład? Real ma Bellinghama, my de Jonga, Real ma Valverde by Fermina, Real ma Modrica i Kroosa, my Gundogana, Real ma Ceballosa, my Romeu XD.
@dafik85 Gavi, ter Stegen, Pedri wraca i wypada. Pomimo kontuzji w Realu taki Rodrygo i Diaza zjada Felixs i Rafałka. Pomoc porównywalna, u nas lepiej może wyglądać lepiej tylko środeok i boki obrony.
Real - Kepa, Vazquez, Rudiger, Alaba, Mendy, Bellingham, Kroos, Modri, Valverde, Rodrygo, Diaz/Joselu. Wpisałem Alabe, bo dopiero co wypadł.
Barca - Pena, Cancelo, Araujo, Kounde, Balde, de Jong, Gundoga, Pedri/Fermin (Pedri w jcholerę się nagrał w tych 18 kolejkach), Felix, Lewandowski, Raphinha.
@MESSIah16 Ale kłamiesz! Jadą wszystkich równo. :D 3-1 w łeb od Atletico, męczarnia z Barcą, która była bez swoich najlepszych piłkarzy, do tego z Betisem mogli równie dobrze przegrać. Z Sociedad ledwo 2-1, z Getafe 2-1, z Celtą wymęczona 1-0, remis z beznadziejną Sevillą, 0-0 z Rayo. Przekonują wygrali tylko z Gironą, Bilbao, Valencią, Villarrealem, Osasuną. Czyli większość meczów z przeciwnikami jakoś tak nie jechali.
Z tyloma kontuzjami. :D przez 17 kolejek niw mieli Militao, bramkarza, Carvalaja i dwóch francuzów (nadal 6 pomocników). My przez większość czasu tych w 17 kolejkach nie mieliśmy, de Jongam Pedriego, Kounde też wylatywał, ter Stegen z Gavim, już z 8 kolejek nie grają. W chuj duża różnica. Lewy na ten moment gran nie lepiej niż Joselu, w ofensywie mają Rodrygo i Diaza, może powiesz, że Barcy ma lepszy atak z Raphinhą i Felixem?
Zobacz na pomoc Barcy, Gundogan, Fermin, de Jong, i na ławie tylko Romeu, z Pedri pewnie zaraz 2 miesiące nie będzie. Real w pomocy ma Kroosa, Moodrica, Bellinghama, Tchuameniego, Valverde, Ceballosa :D W ataku konturowani tylko Vini, a to że nie mają więcej piłkarzy w ofensywnie to już sprawa Pereza. W obronie brak Carvalaja, Militao, j Alaby nie będzie dopiero od tej kolejki. Bramkarza nie ma tak samo jak Barca. Jaki pół składu? XD
Wczoraj Roberto całej naszej ofensywie pokazał książkowo, jak wykańcza się akcje. Pewnie takie "ciasteczko" od Lewego Raphinha, Ferran, Felix, a także sam Lewy by zjebali.
Reakcjami i pewnością siebie w ataku Raphinha mógłby się uczyć od potężnego kapitana :D (oczywiście nie zawsze). To pokazuje, że Raphinha musi outować.
Roberto za wczorajszy mecz zasługuję na pochwałę, trzeba przyznać, że przy 1 golu kapitalnie wykończył akcje głową, a przy golu na 3-2 zachował zimną krew i dał te wymęczone 3 pkt. Wiadomo też, że nie robił wszystkiego dobrze, bo mógł lepiej zakończyć 2 akcje. Niemniej jedna krytyka jego za mecz z Almerią byłaby głupia i niesprawiedliwa
Ogólnie Roberto często potrafi mieć tylko świetne krótkie momenty, niestety przez większość czasu czy to w obronie, na boku, czy w środku pola jest bardzo często mierny jak nie tragiczny. Oczywiście wczorajszy mecz u mnie nic nie zmienił nadal, jest za słabym piłkarze na taki poziom i usi być sprzedany.
@goryl-16 Tak powtarzajmy błędy z ost 7/8 `lat. Ciągle półśrodki. Jak przyjdzie Marquez to Laporta będzie trzymał go z 3 lata nawet jak mu nie będzie szło, wiem, że mógłby okazać się strzałem w dziesiątkę, ale czas wreszcie postawić na trenera z doświadczeniem i obyciem w dużym klubem, obycie w wielkich meczach LM.
Tu nikt nie ma do Marqueza negatywnego nastawienia, po po prostu trzeba wreszcie postawić na trenera z topu. To, że Marquez dobrze ogrywa młodych w Barcelonie B, to nie znaczy, że w Barcelonie tak będzie, tutaj jest większa presja i 10x ważniejsza stawka meczów. Poza tym ogrywanie młodych to nie jest teraz jakieś ważne u nas najważniejsze to jest taktyka do poprawy jak i doświadczenie trenerskie. Jak nie będzie wolnego to już lepiej postawić na Michela, który ma obycie w lidze hiszpańskiej i wygrywał z Realem czy Barcą.
Ja wolę, żeby Marquez popracował jeszcze rok w Barcelonie B, potem jakaś Celta czy jakiś średniak niemiecki lub włoski, dopiero potem Barcelona. Po co chłopa rzucać od razu na głęboką wodę;, Taki przeskok z Barcy B dog Barcelony udał się Guardioli, ale miał Xaviego, Iniestę i Messiego, no i nie było burdelu finansowego.
1
@DonCarletto W sumie fajna opcja. Oby nigdy nie wpieprzył się nigdy w burdel szejka. Chętnie bym Zidane w Newcastle.
1
Kolejny gol Summerville i Leeds prowadzi 3-0 z Ipswich. Oby był piękny i szybki powrót The Peacocks do Premier Leeds. Ogólnie awans Leicester, Leeds byłby bardzo spoko.
Ten Summerville ma ciekawe statystyki w 19 meczach 10/6. Ciekawe czy ktoś Holendra podkupi
0
Álvarez ma większy potencjał od Haalanda?
0
@matirix20 Mega dobry, ale cholernie dołujący. W święta bym nie oglądał.
2
"@kynio302 Dziadek "Ta hołota zboczona 50 lat"
Tede "Mówisz o Kaczyńskim?" Dobre :D
1
Mega szacun dla Allegriego jak ogarnia Juve, pewnie nie grają porywająco, no, ale wyniki świetne, pewnie wrócą do LM.
0
@Gaz Jak nie było przez wiele meczów de Jonga z Pedrim to na ławce był tylko wspomniany przez Ciebie Romeu, wyleciał Gavi, wróciła ta 2 i na ławie tylko Fermin i Romeu. Teraz brak Gaviego, Pedriego i na ławce tylko Romeu. Ale oczywiście niech Xavi wyciągnie z rękawa kolejnego dzieciaka, a jak przegramy coś ważnego, to będzie gadanie, e to wina amatora Xaviego, bi wymyślił sobie jakiegoś 17-latka.
1
@Bartas7VeB Tylko zobacz ile graliśmy z 4 pomocnikami Gavi, Fermin, Gundogan i Romeu kto miał grać geniuszu za Gundogana? Romeu XD Potem wyleciał Gavi i 2 wróciła, na ławce Romeu, Fermin, może mi powiesz, że z Porto, Atletico. Gironą miał grać Fermin, a nie Gundogan?
Teraz będzie SPH bez Pedriego, Zagramy w pomocy de Jong, Fermin, Gundogan a na ławce tylko Romu! Chyba w takim meczu nie dasz zagrać jakiemuś dzieciakowi z Barcy B. Jak jesteś taki mądry to jak Xavi ma dać mu odpocząć?
U pięknego Guardioli Silva usiadł raz na ławce! Wszystko gra po 80-90 min. A pamiętajmy, że City ma lepszą ławkę, Do tego to nikt się nie dopieprza. Jesteś kolejną, którą przypieprza się do Xaviego na siłę. Jestem przekonany, że gdyby w tej Barcelonie piłeczką pięknie chodziła po wodzą Pepa to do tego byś się nie doczepiał, że Gubdogan by tyle grał.
1
Ile dostaje się kasy w lidze hiszpańskiej za mistrza, wicemistrza i 3 miejsce? Duża jest różnica?
0
Przynajmniej co do naszej ofensywy jest jakaś nadzieja. Roque, Guiu, Yamal, mógłby tylko ktoś pokazać się na lewe skrzydło. Aj te kontuzje Fatiego. Fati - Roque/Guiu - Yamal to byłby potencjał na coś nawet świetnego, choć w sumie za te 3 lata chętnie widziałbym atak - Ferran - Roque - Yamal.
Ogólnie patrząc na dalszą przyszłość gdyby Barcę przejął klasowy trener z topu, to wcale tak z nami źle nie musi być źle. Ludzie którzy, chcą ten klub zaorać, są śmieszni. Tutaj nadal jest wielki potencjał, tylko trzeba skończyć z powtarzaniem błędów, czyli stawianie na trenera bez doświadczenia, wiadomo, ciężko teraz będzie znaleźć trenera, który miał obycie w wielkim klubie i wygrywał wielkie mecze czy LM, ale jak ma przychodzić nowy trener, to niech to będzie przynajmniej trenera pracujący w tym fachu z 5 lat z doświadczeniem w Europie, czytaj Michel.
Przypuśćmy skład za 3 lata:
ter Stegen/Pena
Cancelo?, Araujo/Christiensen, Kounde/Faye - Balde/?
de Jong/Gavi - DP?, Pedri/Fermin
Ferran/Fati - Roque
Bez w wątpienia najgorzej by wyglądało lewe skrzydło. Musiałby na pewno przyjść inny skrzydłowy od Raphihnhi i Fatiego, ale zakładając, że Yamal by odpalił a Ferran trochę się poprawił, to na zmienników skrzydłowych spokojnie mogliby to być piłkarze starsi z doświadczeniem.
Co do środka obrony i boków to najważniejsze, żeby Cancelo został a Balde dostał mocniejszą konkurencję na lewej stronie. Środek obrony w postaci — Araujo, Kounde, Christiensen, Faye i dajmy Garcia, byłby świetnie obsadzony. W pomocy nawet jak już nie będzie Gundogana to wystarczy tylko kupić DP i ewentualnie kogoś doświadczonego na rotacje, obsada pomocy w postaci — de Jong, Gavi, Pedri, Fermin, DP i nowy Gundogan byłaby świetna. Nie wykluczone także, że za kilka lat pojawi się kolejna perełka ala Fermin czy Gavi.
Oczywiście to nie jest także proste, bo Yamal czy Guiu mogą przepaść, Roque okazać się niewypałem a Pedri na zawsze być szklanką.
0
@Comentateiro 20 kolejek 7 pkt straty, nie rób se jaj.
0
@Rl9k1nG Tonjest oczywiste, z taką grą to możemy skończyć nawet na 4. A czy według Ciebie jest szansa, że zaczniemy grać? Bo według mnie jak najbardziej tak, kluczem będzie poprawa skuteczności, Roque może coś poprawi, no i obrona skończy robić sobie jaja. Fajnie jakby wrócił szybko Martinez.
0
@BarcaToSensZycia No i co jak nic nie wygramy? Przynajmniej zmienią trenera. Finansowo wyjdziemy lepiej niż rok temu, wyszliśmy z grupy i mamy szansę na kolejną rudę. Jak nie wygrać nic to najlepiej teraz, zarząd będzie musiał otworzyć. A np. jakbyśmy wygrali ligę i puchar to kolejny rok z Xavim masz jam w banku, tak samo Laporta zostawi Raphinhe i wykupi Felixa czy zostawi Romeu
6
Podziwiam ludzi, którzy już piszą, że 7 pkt to koniec ligi. 18 kolejek jeszcze. :D No ale wiadomo wszyscy już wiedzą, że nasza gra się nie poprawi. A prawda jest taka, że równie dobrze możemy zacząć mieć mecze jak z Betisem czy Realem. Mecze Xaviego nie zawsze były gówniane. Ale wasza sprawa, wystawiajcie już białą flagę.
2
@EkspertzOrlikq Gdzie ma lepszy skład :D mamy lepsze boki obrony i jeden środkowy obrońca, bo Rudiger gra świetnie. To ma być lepszy skład? Real ma Bellinghama, my de Jonga, Real ma Valverde by Fermina, Real ma Modrica i Kroosa, my Gundogana, Real ma Ceballosa, my Romeu XD.
0
@dafik85 Gavi, ter Stegen, Pedri wraca i wypada. Pomimo kontuzji w Realu taki Rodrygo i Diaza zjada Felixs i Rafałka. Pomoc porównywalna, u nas lepiej może wyglądać lepiej tylko środeok i boki obrony.
0
Biedny Real ze szpitalem. Popatrzmy na składy.
Real - Kepa, Vazquez, Rudiger, Alaba, Mendy, Bellingham, Kroos, Modri, Valverde, Rodrygo, Diaz/Joselu. Wpisałem Alabe, bo dopiero co wypadł.
Barca - Pena, Cancelo, Araujo, Kounde, Balde, de Jong, Gundoga, Pedri/Fermin (Pedri w jcholerę się nagrał w tych 18 kolejkach), Felix, Lewandowski, Raphinha.
Może mi powiedziecie, że Barca ma lepszy skład?
0
@MESSIah16 Ale kłamiesz! Jadą wszystkich równo. :D 3-1 w łeb od Atletico, męczarnia z Barcą, która była bez swoich najlepszych piłkarzy, do tego z Betisem mogli równie dobrze przegrać. Z Sociedad ledwo 2-1, z Getafe 2-1, z Celtą wymęczona 1-0, remis z beznadziejną Sevillą, 0-0 z Rayo. Przekonują wygrali tylko z Gironą, Bilbao, Valencią, Villarrealem, Osasuną. Czyli większość meczów z przeciwnikami jakoś tak nie jechali.
Z tyloma kontuzjami. :D przez 17 kolejek niw mieli Militao, bramkarza, Carvalaja i dwóch francuzów (nadal 6 pomocników). My przez większość czasu tych w 17 kolejkach nie mieliśmy, de Jongam Pedriego, Kounde też wylatywał, ter Stegen z Gavim, już z 8 kolejek nie grają. W chuj duża różnica. Lewy na ten moment gran nie lepiej niż Joselu, w ofensywie mają Rodrygo i Diaza, może powiesz, że Barcy ma lepszy atak z Raphinhą i Felixem?
0
@tbas 7 pkt straty liga przegrana hah.
Zobacz na pomoc Barcy, Gundogan, Fermin, de Jong, i na ławie tylko Romeu, z Pedri pewnie zaraz 2 miesiące nie będzie. Real w pomocy ma Kroosa, Moodrica, Bellinghama, Tchuameniego, Valverde, Ceballosa :D W ataku konturowani tylko Vini, a to że nie mają więcej piłkarzy w ofensywnie to już sprawa Pereza. W obronie brak Carvalaja, Militao, j Alaby nie będzie dopiero od tej kolejki. Bramkarza nie ma tak samo jak Barca. Jaki pół składu? XD
0
Girona ależ Ty jesteś piękna! Jeszcze 45 min i lider nadal w Katalonii! ;)
#gironacampeones - 17 kolejek ;p
2
@Popitek12 Oczywiście pierwsza opcja. Jak dla mnie Barca może wygrać nawet jak trenerem Barcy by był Ramos, Casemiro a nawet Pepe.
0
Robię dla ojca playlistę z kulowymi polskimi zespołami z dawniejszych lat. Co byście dodali do TSA, Budka Suflera, Dżem?
0
Uczycie się już niemieckiego?
0
Wczoraj Roberto całej naszej ofensywie pokazał książkowo, jak wykańcza się akcje. Pewnie takie "ciasteczko" od Lewego Raphinha, Ferran, Felix, a także sam Lewy by zjebali.
Reakcjami i pewnością siebie w ataku Raphinha mógłby się uczyć od potężnego kapitana :D (oczywiście nie zawsze). To pokazuje, że Raphinha musi outować.
Roberto za wczorajszy mecz zasługuję na pochwałę, trzeba przyznać, że przy 1 golu kapitalnie wykończył akcje głową, a przy golu na 3-2 zachował zimną krew i dał te wymęczone 3 pkt. Wiadomo też, że nie robił wszystkiego dobrze, bo mógł lepiej zakończyć 2 akcje. Niemniej jedna krytyka jego za mecz z Almerią byłaby głupia i niesprawiedliwa
Ogólnie Roberto często potrafi mieć tylko świetne krótkie momenty, niestety przez większość czasu czy to w obronie, na boku, czy w środku pola jest bardzo często mierny jak nie tragiczny. Oczywiście wczorajszy mecz u mnie nic nie zmienił nadal, jest za słabym piłkarze na taki poziom i usi być sprzedany.
2
@goryl-16 Tak powtarzajmy błędy z ost 7/8 `lat. Ciągle półśrodki. Jak przyjdzie Marquez to Laporta będzie trzymał go z 3 lata nawet jak mu nie będzie szło, wiem, że mógłby okazać się strzałem w dziesiątkę, ale czas wreszcie postawić na trenera z doświadczeniem i obyciem w dużym klubem, obycie w wielkich meczach LM.
Tu nikt nie ma do Marqueza negatywnego nastawienia, po
po prostu trzeba wreszcie postawić na trenera z topu. To, że Marquez dobrze ogrywa młodych w Barcelonie B, to nie znaczy, że w Barcelonie tak będzie, tutaj jest większa presja i 10x ważniejsza stawka meczów. Poza tym ogrywanie młodych to nie jest teraz jakieś ważne u nas najważniejsze to jest taktyka do poprawy jak i doświadczenie trenerskie. Jak nie będzie wolnego to już lepiej postawić na Michela, który ma obycie w lidze hiszpańskiej i wygrywał z Realem czy Barcą.
Ja wolę, żeby Marquez popracował jeszcze rok w Barcelonie B, potem jakaś Celta czy jakiś średniak niemiecki lub włoski, dopiero potem Barcelona. Po co chłopa rzucać od razu na głęboką wodę;, Taki przeskok z Barcy B dog Barcelony udał się Guardioli, ale miał Xaviego, Iniestę i Messiego, no i nie było burdelu finansowego.
0
Już 5 kapitalne dogrania, A ludzie robiś z niego totalne zero. :D
0
Wow! Raphinha tego bir spierdolił :D To jakie zatykanie uszu. Jak to miało uciszyć hejterów to xD
0
już Rafał zaczyna.
0
Serio znów Rafałek. Pewnie spierdoli 3 sety.
0
@KondiCules 2x więcej razy od Rafałka. Bez Lewego miałbyś -15