- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1120 Culés
Gorące dyskusje
GreenNinja55555
13
Hej hej. Jestem tutaj właściwie od już dłuższego czasu, ale zarejestrowałem się dopiero... » Czytaj dalej
25 odpowiedzi
Kessie
22
W Sosnowcu jednak nie ma żadnego złota w ściekach, wychodzę a ty @Luciano99 bredziles,... » Czytaj dalej
17 odpowiedzi
Laminedependencia
0
Co wolicie - Yan Diomande za 130 + Vlahovic z bonusem za podpis czy Alvarez za 130 + zmienne ?
30 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1120 Culés
0
Przynajmniej co do naszej ofensywy jest jakaś nadzieja. Roque, Guiu, Yamal, mógłby tylko ktoś pokazać się na lewe skrzydło. Aj te kontuzje Fatiego. Fati - Roque/Guiu - Yamal to byłby potencjał na coś nawet świetnego, choć w sumie za te 3 lata chętnie widziałbym atak - Ferran - Roque - Yamal.
Ogólnie patrząc na dalszą przyszłość gdyby Barcę przejął klasowy trener z topu, to wcale tak z nami źle nie musi być źle. Ludzie którzy, chcą ten klub zaorać, są śmieszni. Tutaj nadal jest wielki potencjał, tylko trzeba skończyć z powtarzaniem błędów, czyli stawianie na trenera bez doświadczenia, wiadomo, ciężko teraz będzie znaleźć trenera, który miał obycie w wielkim klubie i wygrywał wielkie mecze czy LM, ale jak ma przychodzić nowy trener, to niech to będzie przynajmniej trenera pracujący w tym fachu z 5 lat z doświadczeniem w Europie, czytaj Michel.
Przypuśćmy skład za 3 lata:
ter Stegen/Pena
Cancelo?, Araujo/Christiensen, Kounde/Faye - Balde/?
de Jong/Gavi - DP?, Pedri/Fermin
Ferran/Fati - Roque
Bez w wątpienia najgorzej by wyglądało lewe skrzydło. Musiałby na pewno przyjść inny skrzydłowy od Raphihnhi i Fatiego, ale zakładając, że Yamal by odpalił a Ferran trochę się poprawił, to na zmienników skrzydłowych spokojnie mogliby to być piłkarze starsi z doświadczeniem.
Co do środka obrony i boków to najważniejsze, żeby Cancelo został a Balde dostał mocniejszą konkurencję na lewej stronie. Środek obrony w postaci — Araujo, Kounde, Christiensen, Faye i dajmy Garcia, byłby świetnie obsadzony. W pomocy nawet jak już nie będzie Gundogana to wystarczy tylko kupić DP i ewentualnie kogoś doświadczonego na rotacje, obsada pomocy w postaci — de Jong, Gavi, Pedri, Fermin, DP i nowy Gundogan byłaby świetna. Nie wykluczone także, że za kilka lat pojawi się kolejna perełka ala Fermin czy Gavi.
Oczywiście to nie jest także proste, bo Yamal czy Guiu mogą przepaść, Roque okazać się niewypałem a Pedri na zawsze być szklanką.
0
@Kamiloza91 co wy macie z tym Ferranem na lewym skrzydle.