La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1603 Culés

0

Wczoraj Roberto całej naszej ofensywie pokazał książkowo, jak wykańcza się akcje. Pewnie takie "ciasteczko" od Lewego Raphinha, Ferran, Felix, a także sam Lewy by zjebali.


Reakcjami i pewnością siebie w ataku Raphinha mógłby się uczyć od potężnego kapitana :D (oczywiście nie zawsze). To pokazuje, że Raphinha musi outować.

Roberto za wczorajszy mecz zasługuję na pochwałę, trzeba przyznać, że przy 1 golu kapitalnie wykończył akcje głową, a przy golu na 3-2 zachował zimną krew i dał te wymęczone 3 pkt. Wiadomo też, że nie robił wszystkiego dobrze, bo mógł lepiej zakończyć 2 akcje. Niemniej jedna krytyka jego za mecz z Almerią byłaby głupia i niesprawiedliwa

Ogólnie Roberto często potrafi mieć tylko świetne krótkie momenty, niestety przez większość czasu czy to w obronie, na boku, czy w środku pola jest bardzo często mierny jak nie tragiczny. Oczywiście wczorajszy mecz u mnie nic nie zmienił nadal, jest za słabym piłkarze na taki poziom i usi być sprzedany.


« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?