0

Trzymać to GKS Katowice! Przy ten samej ilości pkt awansuję GKS, czy się mylę?

0

@takisobiektos Spoko, rozumiem, jak najbardziej się zgadzam. Oby Puyola i Iniestę los ominął.

0

@takisobiektos Jesteś kibicem Realu?

1

Było jak było, ale dzięki Generale głównie za to mistrzostwo, które dało mi wiele radości! Mimo wszystko nie zapamiętam Xaviego tylko od złej strony. Był, jest i będzie jedną z największych legend Barcy!

Życzę Xaviemu jak najlepiej w dalszej przygodzie trenerskiej, bo według mnie nadal może być świetny trenerem, oby tyko znów nie wszedł na zbyt głęboką wodę.

Czas zacząć nowy etap! Mega się cieszę, że jednak będę wyczekiwać na przyszły z wielką ekscytację! Jeszcze kilka dni temu człowiek nie miał kompletnie żadnych oczekiwań i nadzieji na przyszły sezon, a tu takie zaskoczenie. Oczywiście nowy etap może także być spalony, ale nie mam zamiaru myśleć pesymistycznie.

0

Myślicie, że stać Dortmund na wyrównany mecz z Realem? Nie mówię o wygrywaniu.

0

@JohnnySilverhand Wygląda lepiej od naszego Wiecznego Asystenta, ciekawe w czym? :D

2

Ja pierdole taka Barca musi się uczyć taktyki i dyscypliny od Atalanty.. 10 lat temu to byłby scenariusz sci-fi.

1

Jak tam odwrócenie w 90 min? Chyba 20 nie doliczy.

0

To już znamy nowy transfer PSG. 100 mln?

0

Żebyście się nie zdziwili jak w 94 będzie 3-0, wszyscy tacy pewni, że odrobią w 90+.

2

Gasperini (oby kiedyś objął Milan) dziś pokazuję jakim jest świetnym trenerem! Jak na razie Atalanta kapitalnie czyta Leverkusen i wyjaśnia ich największe atuty . Fajny Szkoda będzie mi Leverkusen jak przegra, ale jak na ten moment Atalanta o wiele bardziej zasługuję na ten puchar, przynajmniej wygra fajna ekipa. No, ale poczekajmy do 90+. Oby dla emocji Aptekarze wbili kontaktowego gola.

1

@Kibic_83 Wiadomo, że to 100% prawda.

4

Dawać ten Niemiecki sztab! Jak przy niemcach fizycznie się nie ogarniemy to już chyba nigdy.

0

@DonCarletto Nie ma szans.

0

@bartas97 Dobry żart.

0

@DonAndrzejos A myślałem, że ktoś napiszę Romeu lub Krychowiak :)

1

@FCB_dimiC Busi spokojnie lepszy.

0

Według Was był w historii futbolu lepszy DP od Busiego?

0

Pedro i tak do sprzedania! Wiadomo mecz o nic ale fajnie, że to akurat Pedri te dwa gole strzelił. Ech, że chłopak nie może się odbudować, masakra, że tyle czasu gramy bez swojego najlepszego piłkarza.

0

@Benz Czekałem na taki komentarz :D Serio myślisz, że to na serio? Jeszcze tłumaczysz mi, że im to wisi :D

7

z 1-4 na 4-4 buahah

0

@Gronek Kto Ci człowieku mówi, ąze Real na farcie w lidze hah W LM to co innego, kiks Neuera to jak najbardziej fart.

1

@Kuba_1 Jakoś rok temu -10.

0

Foden pozbierał zabawki. Piękny chłopak!
Myślicie, że gdyby City nie odpadło z Realem i Anglia wygrała Euro, to miałby szansę na ZP?

Ech, że Pedri nie ma takich warunków w klubie, znaczy normalnych.

0

Turku kończ ten mecz!

1

@MesQueUnClub96 nasza wina, wykrakaliśmy, albo Freiburg dostał przelew.

1

@MesQueUnClub96 To jest mental!

0

10 min i Union Berlin zostaję w Bundeslidze!

0

@AFA Świetna iinterwencja, nie miej jednak potężny Kylian :D Wstawić tu Roberta i byłoby bekowanie.

3

@Arden Więcej od futbolu już nie potrzebuję, no chbs, że Polska mistrzem świata!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?