Szkoda, że musieli stracić gola żeby znów zaczęli grać.., jakbym wiedział Barcę, My potrafimy grać z piłką przy nodze do przodu zwłaszcza mając Zielińskiego czy Urbańskiego i nie musimy się cofać. Przynajmniej po stracie golas była jakaś reakcja tylko co z tego. Mówcie co chcecie, ale widoczny brak Lewego ataku, spokojnie z nim moglibyśmy mieć 2 gole.
Mimo wszystko spodziewałem o wiele gorszego meczu, nie leżymy i nie czekamy na kolejne ciosy na łeb. Niestety jeśli tak będzie wyglądał mecz to to przegramy. Jakąś tam dumę odczuwam i jest chęć do oglądania.
0
@Traba727 Judę.
3
Oby Anglia nie wygrała Euro, bo te buc dostanie ZP.
1
@aspr1me Myśli, że to finsł NBA.
3
Szkoda, że musieli stracić gola żeby znów zaczęli grać.., jakbym wiedział Barcę, My potrafimy grać z piłką przy nodze do przodu zwłaszcza mając Zielińskiego czy Urbańskiego i nie musimy się cofać. Przynajmniej po stracie golas była jakaś reakcja tylko co z tego. Mówcie co chcecie, ale widoczny brak Lewego ataku, spokojnie z nim moglibyśmy mieć 2 gole.
Mimo wszystko spodziewałem o wiele gorszego meczu, nie leżymy i nie czekamy na kolejne ciosy na łeb. Niestety jeśli tak będzie wyglądał mecz to to przegramy. Jakąś tam dumę odczuwam i jest chęć do oglądania.
niestety zaczyna się beton..
6
Aj w tej akcji brakło Lewego.
3
Depayowi pojebało się, że jest koszykarzem.
0
Jazda z Rudzielcem!
0
Fajnie, że Probierz się nie pieprzy w tańcu i wystawia Urbańskiego. Kompletnie nie rozumiem stawiana na Salomona.
1
@Lionel_Messi10 I elegancko ;
0
Wystarczyło postawić w tych 4 meczach mecz over 2.5. Chyba będzie rekord strzelecki na tym Euro.
2
Widzę, że Luis de la Fuente czytał mój czytał mój komentarz. Pięknie się posłuchał!
0
Yamal często ma ruchy jak Ney.
0
To co Pedri każdy mecz po 90? Mam nadzieję, śe tak w 75 go ściągnie.
5
Yamal 17 lat i już ma tak genialne podanie, Jak to jeszcze rozwinie to będzie Barcelońskim potworem!
0
Rodri powinien być kapitanem. Jaja z tym Moratą :D
1
Karny w stylu Robercika.
1
Dawać mnie tego Gundogana i #flicknetę!
0
Pięknie chłopak gdzie strzelał dla Barcelonki.
0
@tristan87 W meczach o nic. Zobaczymy jak będziemy pędzić z Holandią.
0
Pewnie hejterzy zadowolenii, że bez Lewego. Gadanie, że gramy lepiej bez niego :D
0
@FcPortoFan1999 A,e ja mam na myśli z kim Polska zagra we finale!
0
Kogo wolicie we finale Francję, Hiszpanię czy Portugalię? :D
10
Borek to jeszcze nie Euro.
0
Co ten Borek taki podniecony?
1
Dobra nie ma sensu zaczynać Euro, i tak my to bierzemy!
0
Teraz gdy wejdzie to MAX to HBO GO przestaję istnieć?
0
https://fb.watch/sBVHqvcnL0/
Te porównania :D
1
A ludzie już skreślali Pedriego. :D Może coś tam na Euro Pedri pogra i ktoś sypie 100 mln...
0
@Kubsoleon No ja wiem, jak Anfglia nie wygra Euro to pozamiatane.
0
Jeśli Bellingham zostanie ZP to będzie najmłodszym laureatem?