0

@Traba727 Judę.

3

Oby Anglia nie wygrała Euro, bo te buc dostanie ZP.

1

@aspr1me Myśli, że to finsł NBA.

3

Szkoda, że musieli stracić gola żeby znów zaczęli grać.., jakbym wiedział Barcę, My potrafimy grać z piłką przy nodze do przodu zwłaszcza mając Zielińskiego czy Urbańskiego i nie musimy się cofać. Przynajmniej po stracie golas była jakaś reakcja tylko co z tego. Mówcie co chcecie, ale widoczny brak Lewego ataku, spokojnie z nim moglibyśmy mieć 2 gole.

Mimo wszystko spodziewałem o wiele gorszego meczu, nie leżymy i nie czekamy na kolejne ciosy na łeb. Niestety jeśli tak będzie wyglądał mecz to to przegramy. Jakąś tam dumę odczuwam i jest chęć do oglądania.

niestety zaczyna się beton..

6

Aj w tej akcji brakło Lewego.

3

Depayowi pojebało się, że jest koszykarzem.

0

Jazda z Rudzielcem!

0

Fajnie, że Probierz się nie pieprzy w tańcu i wystawia Urbańskiego. Kompletnie nie rozumiem stawiana na Salomona.

1

@Lionel_Messi10 I elegancko ;

0

Wystarczyło postawić w tych 4 meczach mecz over 2.5. Chyba będzie rekord strzelecki na tym Euro.

2

Widzę, że Luis de la Fuente czytał mój czytał mój komentarz. Pięknie się posłuchał!

0

Yamal często ma ruchy jak Ney.

0

To co Pedri każdy mecz po 90? Mam nadzieję, śe tak w 75 go ściągnie.

5

Yamal 17 lat i już ma tak genialne podanie, Jak to jeszcze rozwinie to będzie Barcelońskim potworem!

0

Rodri powinien być kapitanem. Jaja z tym Moratą :D

1

Karny w stylu Robercika.

1

Dawać mnie tego Gundogana i #flicknetę!

0

Pięknie chłopak gdzie strzelał dla Barcelonki.

0

@tristan87 W meczach o nic. Zobaczymy jak będziemy pędzić z Holandią.

0

Pewnie hejterzy zadowolenii, że bez Lewego. Gadanie, że gramy lepiej bez niego :D

0

@FcPortoFan1999 A,e ja mam na myśli z kim Polska zagra we finale!

0

Kogo wolicie we finale Francję, Hiszpanię czy Portugalię? :D

10

Borek to jeszcze nie Euro.

0

Co ten Borek taki podniecony?

1

Dobra nie ma sensu zaczynać Euro, i tak my to bierzemy!

0

Teraz gdy wejdzie to MAX to HBO GO przestaję istnieć?

0

https://fb.watch/sBVHqvcnL0/
Te porównania :D

1

A ludzie już skreślali Pedriego. :D Może coś tam na Euro Pedri pogra i ktoś sypie 100 mln...

0

@Kubsoleon No ja wiem, jak Anfglia nie wygra Euro to pozamiatane.

0

Jeśli Bellingham zostanie ZP to będzie najmłodszym laureatem?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?