1

Karny w stylu Robercika.

1

Dawać mnie tego Gundogana i #flicknetę!

0

Pięknie chłopak gdzie strzelał dla Barcelonki.

0

@tristan87 W meczach o nic. Zobaczymy jak będziemy pędzić z Holandią.

0

Pewnie hejterzy zadowolenii, że bez Lewego. Gadanie, że gramy lepiej bez niego :D

0

@FcPortoFan1999 A,e ja mam na myśli z kim Polska zagra we finale!

0

Kogo wolicie we finale Francję, Hiszpanię czy Portugalię? :D

10

Borek to jeszcze nie Euro.

0

Co ten Borek taki podniecony?

1

Dobra nie ma sensu zaczynać Euro, i tak my to bierzemy!

0

Teraz gdy wejdzie to MAX to HBO GO przestaję istnieć?

0

https://fb.watch/sBVHqvcnL0/
Te porównania :D

1

A ludzie już skreślali Pedriego. :D Może coś tam na Euro Pedri pogra i ktoś sypie 100 mln...

0

@Kubsoleon No ja wiem, jak Anfglia nie wygra Euro to pozamiatane.

0

Jeśli Bellingham zostanie ZP to będzie najmłodszym laureatem?

0

Które lepsza opcja opcja 3,5 seta czy Zverev 2 wygrane sety?

0

@Michau98 Nie zmienia to faktu, że ma także potencjał na jedno z lepszych tak jak Ci wymienieni. Co z tego, że dopiero sę pojawił.? Chłopak gra w pierwszym składzie Barcy, jest w stanie zatrzymać Klyliana, jest powołany do kadry.

0

@Cukson Tak też myślałem.

0

@Cukson A tak z ciekawości dla bez Cubarsiego? ;)

0

@ViscaelBarca2007 Możesz z miejsca wymienić na piłkarza który równie da ci wielką jakość, nie zawsze wszystko musi być takie ciężkie. Często bywa również tak, że nowy piłkarz z miejsca ma kapitalny sezon, i jest twoim kluczowym ogniwem. Oczywiście równie diobrxe może być tak jak ty mówisz. Zobaczymy jak to ogarną. Akurat w tym klubie robią wszystko rozsądnie. Wątpię, że w najbliższych latach City nie będzie faworytem do wygrania LM.

0

@ViscaelBarca2007 Nadal mają świetną obronę, kapitalnego Rodriego, Foden, Haaland to mimo wszystko kapitalny napastnik, wystarczy, że wyciągną skrzydłowego i pomocnika z wyższej, a duża kasa to ułatwia.

0

@mekston Zobaczymy jakiego będą wyglądać składy, kto jak będzie grać. Na tym etapie ciężko powiedzieć. Real będzie mocnym faworytem do wygrania, ale City także. Nawet jak ta dwójką odejdzie, to City będzie mogło spokojnie kupić już gotowego świetnego piłkarza, Nie wierzę, że Rudy odchodzi a w jego miejsce przychodzi piłkarz ala Doku potrzebuję trochę czasu.

0

@ViscaelBarca2007 Nawet jak Rudy odejdzie, to City i tak nadal ma szanse na walkę z Realem.

1

@Mixtape Kurcze chciałbym mieć twoją ekscytacje do futbolu. :)

1

@robsesh To życzeniowe myślenie żebyś poczuł się lelpiej :D

0

@panczo Nie chodzi mi o gdybanie, po prostu mam na myśli to, że Reali ttymi punktami odjechała głównie prze słabą postawę Barcy z słabymi rywalami i nie tylko. Nie "wygraliśmy z Granadą bo mamy za słaby skład", no chyba oszalałeś. My takie meczy z tym składem powinniśmy wygrywać po 3-0, my dostawaliśmy 5 goli od Villarrealu, z lepszym trenerem i lepszą taktyką spokojnie byśmy walczyli o mistrza do ostatnich kolejek. Tak przegraliśmy z Realem ale po wyrównanych meczach, więc nie gadaj, że był poza zasięgiem. Przy lepszej taktyce i lepszym przygotowaniu fizycznym (nam w 75 często brakowało sił) te mecze były do wygrania. Jak Real nie funkcjonował? Wygrali ligę i LM. Trzonem zespołu w tym sezonie także nadali byli ci bardziej wiekowi. Możesz tak uważać, że długo poczekamy na mistrza, ale moim zdaniem niekoniecznie. Za dwa trzy lata w futbolu potrafi się sporo zmienić.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@Gall Może rzeczywiście tak będzie. Czas pokaże. Mimo wszystko wie więcej niż jakieś przecieki od dziennikarzy. Oczywiście może pioprzyć głupoty.

0

@BarcaToSensZycia Mamy tylko gorszy atak. Gdy nie było jeszcze Kyliana to dwa lata temu zdobyliśmy mistrzostwo, w tym rok gdy doszedł Jude dwa mecze w lidze graliśmy jak równy, skończyliśmy z -10, gdzie traciliśmy pkt z totalnymi leszczami, a te mecz powinnty być wygrywane łatwo i przyjemnie. To jak daleko na odjechali to się okaże w tym sezonie, w tym minionym sezonie doskonale wiesz jak graliśmy głównie przez Xaviego.

0

@Faro Mbappe grał w PSG bez mentalu tłumaczenie z dupy.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?