0

@Encore Ja się nie zdziwię jak wleci hattrick, to, że strzeli to pewnie formalność.

0

Ciekawe ile dziś Kylian strzeli, pewnie tak z 4 to lekko. ;)

0

@BorzyKrzys Fantastyczny! Klimatem i nie tylko niszczy system.

0

Korona to koszulki jak Barcelona. ;p

0

@Who_you_mam No tak bo te każde informacje to rzeczywiste fakty, nie takie informacje były gówno warte. Jak zostanie to też powiesz , że go chcieli wypchnąć? Mnie by nie zdziwiło jak rozważał opcje City, bo zwyczajnie sam chcę odejść. Zobaczymy na koniec okna, jeśli zostanie to te informacje mogą być nierzetelne.



I żeby nie było swoim komentarzem nie chciałem bronić zarządu.


0

@soleslover Ja młówię, że równie dobrze może sam chcę odejść, a to że mogę się mylić to jest oczywiste. Piszesz tak jakby twierdził, że robią wszystko spoko i jest milusio. :D

0

@Who_you_mam Jeju tylko pytam, ciężko odpowiedzieć?

1

@krol211 Gdyby do tego doszło byłoby pięknie. Dawać go! ;p

0

@Who_you_mam Równie dobrze może chcieć sam odejść. Pewnie i tak zostanie i co też powiesz, że chcieli go wypchać? Na jakiej podstawie twierdzisz, że chcą go wypchać?

4

Mamy prsejebane z Delfinem. Jego to nawet Motor Lublin by nie kupił. Torres przy Pau wygląda jak amator.

0

No to czas na Romeu ;)

0

Jął oceniacie dziś Casado?

0

Fenerbahce 2-2, :D w 94. tylko Mou przyszedł i zjazd.

0

Lewy dziś 4 gole. Pewny soczysty strzał! Klasa.

2

Ocenianie sezon po jednym meczu. Ale tutaj panuję dzieciniada. Przegramy mecz i Flick będzie wywalany a sezon skończony. :D

0

@Faro A 15 minut temu uratował nam dupę, Tego to nie widzisz. Jak robił nam mistrza to był cudowny.

0

@MesQueUnClub96 Milusio ; )

2

Jak zwykle Robercik ratuję dupsko. Brawo Lewy. Vamos!

0

@LukaszFan Jak można porównywać 1 mecz do ponadb 100.

1

LR pewnie zadoeolona/

0

@JoeSatriani Pierwszy mecz Flicka a Ty porównujesz, że to samo. :D

1

@wojopancer Oczywiste, że Delfin. Lewy wielokrotnie nas ratował. Tores nie ma argumentów żadnych.

0

@gasiciell Gdzie Toreres a Lewy :D

8

ter Stegen już zaczyna zamykać mordeczki. Oby tak dalej Mareczku! Fajny ręcznik. :D

0

@Patrykl145 Niby dlaczego? Xavi nadal trenuje? ;p Ja rozumiem jakby to był z 10 mecz to można by tak pisać. Po czym stwierdzasz, że tak będzie? Mecze towarzyskie wyznacznik?

2

@Gonzo_LZS Co roku są takie scenariusze.

1

@LukaszFan No chyba mamy 4 pomocników nie obecnych. :D Oczywiście brak DP to jest problem, choć nie ma co zakład m że Casado nie da rady, takim tropem myślenie Busquets nigdy by nie zaistniał.

0

Już eksperci osądzają skład Flicka XD A jak wygramy to będzie podnieta. Jeszcze nie dotknęli nawet piłki.. Strach pomyśleć jak Hansi nie wygra dwóch spotkań pod rząd. Nowy trener, pierwszy mecz i zero zaufania.
Lecimy 3-0! Vamos!

0

Teraz są cztery mecze angielskiej i transmitują tylko jeden na Canale?

1

Trener Brighton ms 31 lat. Wow! Chyba, że coś pomyliłem.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?