@Who_you_mam No tak bo te każde informacje to rzeczywiste fakty, nie takie informacje były gówno warte. Jak zostanie to też powiesz , że go chcieli wypchnąć? Mnie by nie zdziwiło jak rozważał opcje City, bo zwyczajnie sam chcę odejść. Zobaczymy na koniec okna, jeśli zostanie to te informacje mogą być nierzetelne.
I żeby nie było swoim komentarzem nie chciałem bronić zarządu.
@soleslover Ja młówię, że równie dobrze może sam chcę odejść, a to że mogę się mylić to jest oczywiste. Piszesz tak jakby twierdził, że robią wszystko spoko i jest milusio. :D
@Who_you_mam Równie dobrze może chcieć sam odejść. Pewnie i tak zostanie i co też powiesz, że chcieli go wypchać? Na jakiej podstawie twierdzisz, że chcą go wypchać?
@Patrykl145 Niby dlaczego? Xavi nadal trenuje? ;p Ja rozumiem jakby to był z 10 mecz to można by tak pisać. Po czym stwierdzasz, że tak będzie? Mecze towarzyskie wyznacznik?
@LukaszFan No chyba mamy 4 pomocników nie obecnych. :D Oczywiście brak DP to jest problem, choć nie ma co zakład m że Casado nie da rady, takim tropem myślenie Busquets nigdy by nie zaistniał.
Już eksperci osądzają skład Flicka XD A jak wygramy to będzie podnieta. Jeszcze nie dotknęli nawet piłki.. Strach pomyśleć jak Hansi nie wygra dwóch spotkań pod rząd. Nowy trener, pierwszy mecz i zero zaufania. Lecimy 3-0! Vamos!
0
@Encore Ja się nie zdziwię jak wleci hattrick, to, że strzeli to pewnie formalność.
0
Ciekawe ile dziś Kylian strzeli, pewnie tak z 4 to lekko. ;)
0
@BorzyKrzys Fantastyczny! Klimatem i nie tylko niszczy system.
0
Korona to koszulki jak Barcelona. ;p
0
@Who_you_mam No tak bo te każde informacje to rzeczywiste fakty, nie takie informacje były gówno warte. Jak zostanie to też powiesz , że go chcieli wypchnąć? Mnie by nie zdziwiło jak rozważał opcje City, bo zwyczajnie sam chcę odejść. Zobaczymy na koniec okna, jeśli zostanie to te informacje mogą być nierzetelne.
I żeby nie było swoim komentarzem nie chciałem bronić zarządu.
0
@soleslover Ja młówię, że równie dobrze może sam chcę odejść, a to że mogę się mylić to jest oczywiste. Piszesz tak jakby twierdził, że robią wszystko spoko i jest milusio. :D
0
@Who_you_mam Jeju tylko pytam, ciężko odpowiedzieć?
1
@krol211 Gdyby do tego doszło byłoby pięknie. Dawać go! ;p
0
@Who_you_mam Równie dobrze może chcieć sam odejść. Pewnie i tak zostanie i co też powiesz, że chcieli go wypchać? Na jakiej podstawie twierdzisz, że chcą go wypchać?
4
Mamy prsejebane z Delfinem. Jego to nawet Motor Lublin by nie kupił. Torres przy Pau wygląda jak amator.
0
No to czas na Romeu ;)
0
Jął oceniacie dziś Casado?
0
Fenerbahce 2-2, :D w 94. tylko Mou przyszedł i zjazd.
0
Lewy dziś 4 gole. Pewny soczysty strzał! Klasa.
2
Ocenianie sezon po jednym meczu. Ale tutaj panuję dzieciniada. Przegramy mecz i Flick będzie wywalany a sezon skończony. :D
0
@Faro A 15 minut temu uratował nam dupę, Tego to nie widzisz. Jak robił nam mistrza to był cudowny.
0
@MesQueUnClub96 Milusio ; )
2
Jak zwykle Robercik ratuję dupsko. Brawo Lewy. Vamos!
0
@LukaszFan Jak można porównywać 1 mecz do ponadb 100.
1
LR pewnie zadoeolona/
0
@JoeSatriani Pierwszy mecz Flicka a Ty porównujesz, że to samo. :D
1
@wojopancer Oczywiste, że Delfin. Lewy wielokrotnie nas ratował. Tores nie ma argumentów żadnych.
0
@gasiciell Gdzie Toreres a Lewy :D
8
ter Stegen już zaczyna zamykać mordeczki. Oby tak dalej Mareczku! Fajny ręcznik. :D
0
@Patrykl145 Niby dlaczego? Xavi nadal trenuje? ;p Ja rozumiem jakby to był z 10 mecz to można by tak pisać. Po czym stwierdzasz, że tak będzie? Mecze towarzyskie wyznacznik?
2
@Gonzo_LZS Co roku są takie scenariusze.
1
@LukaszFan No chyba mamy 4 pomocników nie obecnych. :D Oczywiście brak DP to jest problem, choć nie ma co zakład m że Casado nie da rady, takim tropem myślenie Busquets nigdy by nie zaistniał.
0
Już eksperci osądzają skład Flicka XD A jak wygramy to będzie podnieta. Jeszcze nie dotknęli nawet piłki.. Strach pomyśleć jak Hansi nie wygra dwóch spotkań pod rząd. Nowy trener, pierwszy mecz i zero zaufania.
Lecimy 3-0! Vamos!
0
Teraz są cztery mecze angielskiej i transmitują tylko jeden na Canale?
1
Trener Brighton ms 31 lat. Wow! Chyba, że coś pomyliłem.