0

Żeby mieć dostęp to wszystkich spotkań KM, to trzeba dodadatkowo wykupić pakiet Canal+Extra?

0

@guetta256 Jakiś jest sens pisania tego?

0

Laporta wyciągnie z brzucha Leao!

2

@Rust_Cohle Z tym, nienawidzę to przesadziłem.

3

Choć Juve zawsze było mi obojętne, to bardzo mnie cieszy ich świetny początek sezonu. Niech nawet będą mistrzem. Interu nienawidzę, a Milan raczej nie ma szans. Szkoda, że Szczęsnego o już nie ma.

Piękny początek pracy Motty! Zapowiada się na kapitalnego trenera.

0

Na canal+online są skróty La Liga?

2

Fati z 10, kpina jakaś :D

1

Jeszcze kupią i go sprzedadzą (wypożyczą). Ale to byłaby kur** kompromitacja. W sumienie nie zdziwiłoby mnie to.

0

@AssisMoreira Ja nigdy nie zroxzumiem fenomenu tego filmu, dla mnie takie 6/10.

0

Vini na bank nie jest rasistą, czarno-biała fryzura. Piękny człowiek!

0

Patrząc na kadrę Bayernu to chyba jednak z gorszysz ostatnich wielu lat. Meg2 chciałbym na nich trafić.

4

@TadeuszK Piszesz, że nie potrafią sprzedać, a sprzedali za 1,7 mln mniej niż podane przez ciebie 12. Ogromna różnica żeby stwierdzić, że nie potrafią :D

0

@Piotr777 Komentarz żeby się przypieprzyć. :D Nie napisałem o jakimś genialnym meczu, czy że przeciwnicy są w strachu.. Praktycznie tylko napisałem, że mieliśmy kontrolę nad mecze i dawno tak dobrze nie graliśmy z Bilbao (nie mówię, że świetnie). I do tego napisałem o tym, że piłkarze świetnie dziś się poruszali, w środku pola nie było bałaganu. Dla mnie gołym okiem widać rękę lepszego trenera. No chyba, że Setien, Koeman i Xavi to lepsi trenerzy. :D Grajki hah.

Ogólnie to kilka pochwał, a ty pieprzysz o podniecaniu się xD.

7

Lewy dziś jeden z najlepszych piłkarzy ma boisku! Jeszcze jeden gol i będzie znakomity start. Ma kto go doceni, sami jest jesteście drewnami, kłodami czy drzewami. 30 goli Lewego w lidze na luzie, jestem o to spokojny.

Ogólnie jeden z lepszych spotkań Barcy z Bilbao ostatnich latach. Mamy dużą kontrolę nad tym meczem. Mega podoba mi się jak piłkarze się ustawiają i poruszają, widać gołym okiem znacznie większą klasę trenera poprzedników.

0

@Roobo Jak słaby meczchyba zwariowałeś. :D

0

Jak dla mnie Bernal bardzo dobry mecz. A Wy jak go dziś oceniacie?

Może wyjdzie nam na dobre, że nie kupiliśmy DP i dzięki temu Bernal i Casado zaistnieją w pierwszej drużynie, pięknie byłoby jakby, któryś (a najlepiej oboje) z nich poszedł podobnymi drogami co Busquets, Oczywiście nie pochwala brak transferu na tą pozycje. No i wiadomo, że mimo wszystko to jest ryzykowne, nieraz ryzyko popłaca.

0

Bilbao ale farciarze!

4

Zaraz Cubarsi będzie skończony na LR. Z Araujo to byłaby beczka.

1

de Bruyne nadal najlepszy pomocnik świata, Bellingham to płka nieżej, w poprzednim sezonie także.

0

@adamek20151 Jak kompletnie tego nie śledzę. To czyli pomyliłem, że Angelsla wróciła do Canal+ .

0

To liga angielska jest nadal na viaplay? bo już się pogubiłem :D

0

Można gdzież zobaczyć rozpiska jaki mecz na jakim kanale?

0

@Pnog37 A tak na serio?

1

@Katalończyk 99 Laporta na szpicy?

0

Dzisiaj ost szansa ma rejestrację Olmo? Czy chdzi o dzisiejszy mecz?

1

Dzisiaj gol Robercika to pewniak.

0

@sergio5 Ja będę emocjonował się meczami Barcy.

0

Bayern to w ogóle kogoś kupił?

0

Młodszy Grosicki czy Torres aka Delfin?

0

@Herbert Przecież nie chodzi o zdrowie, tylko oto że nie był gotowy, zaliczył kilka treningów. Nie robiłbym z tego wykrętów.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?