@Tasde Napisałem, szkoda, że konfuzja terb zStegena jeśli już się wydarzyła, to nie przed decyzją Wojtka. Teraz już wiadomo, że nie ma szans. Jeśli są tylko takie akcje to najlepiej będzie pociągnąć z Peną do zimowego okienka i kogoś kupić czy wypożyczyć.
@tomekjd Tak chcieli zmiany to mają, jak nikogo nie ściągną to mamy przesrane, już widzę Pene przeciwko Bayernowi czy Realowi. :D ter Stegen ma słabsze mecze teraz, ale nazywanie go ręcznikiem jest żałosne, dzisiaj miał ze 3 bardzo dobre interwencje.
Jest w ogóle jakaś ciekawa opcja w miejsce ter Stegena z tych bez kontraktu? Kurczę mega szkoda, że ze stało się tak przed decyzja Szczęsnego, to byłby świetna opcja i jak najbardziej realna.
@Inko Utrata bramki byłaby tylko na konto ter Stegena, a ta stracona bramka nie była dużym problemem. Natomiast czerwona kartka jest bardziej na konto Erica, doskonale wiedział, że jak sfauluje to będzie czerwona kartka i gra w 10 praktycznie cały mecz. To, że ter Stegen zrobił błąd nie oznaczał wyroku na czerwoną kartkę tylko na utratę bramki. No ale to moje spojrzenie.
@Inko Ostatecznie to jego wina, że dostaliśmy czerwo. .Mógł to odpuścić, strata gola byłaby na konto ter Stegena a gralibyśmy w 11. Obwinianie tej kartki tylko ter Sregena jest śmieszne. '
@fart Nadal w LM możemy zrobić coś ciekawego. Jak w chłopaków wierzę. Ta porażka zabolała, ale nie ma sensu obrzydzać sobie sezonu, który świetnie zaczęliśmy.
0
@Tasde Napisałem, szkoda, że konfuzja terb zStegena jeśli już się wydarzyła, to nie przed decyzją Wojtka. Teraz już wiadomo, że nie ma szans. Jeśli są tylko takie akcje to najlepiej będzie pociągnąć z Peną do zimowego okienka i kogoś kupić czy wypożyczyć.
0
@Sau_Ron Po Yamal nie ma odporniej barwy czarnego koloru.
1
@tomekjd Tak chcieli zmiany to mają, jak nikogo nie ściągną to mamy przesrane, już widzę Pene przeciwko Bayernowi czy Realowi. :D ter Stegen ma słabsze mecze teraz, ale nazywanie go ręcznikiem jest żałosne, dzisiaj miał ze 3 bardzo dobre interwencje.
0
Jest w ogóle jakaś ciekawa opcja w miejsce ter Stegena z tych bez kontraktu? Kurczę mega szkoda, że ze stało się tak przed decyzja Szczęsnego, to byłby świetna opcja i jak najbardziej realna.
0
@okiemtypera_lucaxx95 Ale bez sensu, że jest 75 min wynik 4-1 a a nie zmienia Yamala. Co to da, że będzie nadal grać? Grammy teras co 3 dni.
1
Kompletnie nie rozumiem czemu Flick przy 4-1 nie ściąga Yamala.
0
@Bartula A dwa gole to nic.
1
@kuz Mega cieszy.
4
I gdzie to oszukanie Żółtych XD
0
Co wy pieprzycie był spalony.
0
@abram3k Wystawała trochę noga.
0
Jak okażę się , że coś poważnego to będziemy mogli kogoś kupić/wyporzyczyć?
7
Chcieliście to macie. Pena na bramce, życzę powodzenia.
1
Lewandowski hamulcowy Barcy i do tego z drewna. :D
1
Hansi oszlifuję diamencika (Torre).
0
Jak na razie ter Stegen dwie dobre interwencje. Oby to był mecz na przełamanie. No ale zobaczymy na koniec meczu.
0
@Encore Endrick niby za co?
0
Ech, zawsze jak postawie Dortmund to mnie dymają, nawet o 4 celne strzały będzie ciężko.
1
@Faro Jaka symulka? dostał przypadkowo w twarz. Karnego bym nie dał, ale symulki nie było.
1
Piękny Diaz! Szybki dublecik!
0
@oZinho No dobra, ale po co pisać o jakimś laniu. Bayern po prostu będzie faworytem. Śmieszne jest takie gadanie po porażce w jednym meczu.
1
@Mitch_Atleta tak chciałem się upewnić, dzięki. Ciekawe czy będzie tak, że 9 z 24 a 10 z 23 itd.
3
@Inko Utrata bramki byłaby tylko na konto ter Stegena, a ta stracona bramka nie była dużym problemem. Natomiast czerwona kartka jest bardziej na konto Erica, doskonale wiedział, że jak sfauluje to będzie czerwona kartka i gra w 10 praktycznie cały mecz. To, że ter Stegen zrobił błąd nie oznaczał wyroku na czerwoną kartkę tylko na utratę bramki. No ale to moje spojrzenie.
0
Te drużyny, które skończą na miejscach 9-24 zagrają tylko jeden dwumecz o awans do 1/8 czy inaczej będzie to działa?
0
@Terapuls Niby czemu mamy dostać lanie?
0
@Kgorecki2500 Czemu jakoś wygrać ligę? Brzmi to jakbyśmy rozgrywali przeciętne mecze.
0
@speed1 No akurat jak grał Pique to ter Stegen rozgrywał bardzo dobre sezony.
0
@cracker Jak dojdziemy do ćwierćfinału to i tak będzie grać, mimo wszystko wołę ter Stegena niż Penie.
1
@Inko Ostatecznie to jego wina, że dostaliśmy czerwo. .Mógł to odpuścić, strata gola byłaby na konto ter Stegena a gralibyśmy w 11. Obwinianie tej kartki tylko ter Sregena jest śmieszne. '
0
@fart Nadal w LM możemy zrobić coś ciekawego. Jak w chłopaków wierzę. Ta porażka zabolała, ale nie ma sensu obrzydzać sobie sezonu, który świetnie zaczęliśmy.