@kanver_ Ja na tym etapie biorę e ciemno +3 czy 6. To nadal świetna sytuacja. Praktycznie jedna 1/3 sezonu w lidze a mamy 3 lub 6 pkt przewagi, wygraną z Realem na wyjeźdźcie. Te 3 pkt więcej większy różnicy by nie zrobiły. Ogólnie wątpię, że w jakimś momencie sezonu, odskoczymy Realowi na więcej niż 6/7 punktów, teraz było aż 9, no ale Real miał jeden mecz mniej. Jeśli będziemy mieć te 3 pkt przewagi do kolejnego meczu z Realem, to dla mnie będzie zajebiście. Teraz najważniejsze to wygrać kolejne dwa mecz ligowe.
@jacobFCB Początek meczu był dobry, przy 1-0 Sociedad musiałoby się odkryć, mecz wyglądał by zupełnie inaczej, zagraliśmy słaby mecz, ale ta sytuacja była mega kluczowa, tak szybko strzelony gol też by miał znaczenie na naszą grę. Cóż bierzemy tą porażkę na klatę, zimny prysznic i jedziemy dalej!
Masakra co zrobili z tą ligą nie dość, że po prostu słabo to jeszcze takje rzeczy się odpieprzają. Jeszcze trochę i trzeba będzie spieprzać z tej ligi.
@Faro Skąd możesz wiedzieć , że by wygryzł? Valle gra w 3x słabsze lidze, na jakiej podstawie tak uważasz? Mecze w presezoniie? " On nawet w Celticu nie ms pierwszego składu. Już widzę jak lepiej gra od Balde, Balde np. z Realem i Bayernem zagrał bardzo dobry mecz.
Wiadomo, że tak nie można grać, ale taki mecz w ciągu tych 38 jak najbardziej może się przytrafić, do tego mając tak młody skład. Jeśli ktoś myślał, że będziemy ciągle wygrywać, to trzeba być naiwny, to nie jest Barca Guardioli co miał 3 geniuszy czy Lucho z MSN.
Przynajmniej zobaczymy jak zareagujemy po porażce. Ja nie zamierzam panikować i "wybaczam" chłopakom tą porażkę, mam nadzieję, że w kolejnym meczu będzie złość i napieprzanie do przodu. Vamos! Jestem przekonany, że Hansi odpowiednio zareaguje
No cóż zagraliśmy fatalny mecz, Nie ma co panikować. Kubeł zimnej wody i jedziemy dalej! Szkoda, że straciliśmy punkty, wle ciągle wszystko e naszych rękach.
Patrząc na obecny czas i formę wszystkich drużyn, to nie ma drużyny, której możemy się aktualnie bać! Jak to pięknie brzmi, jeszcze rok temu to byłoby jakieś sci-fi x10.
Do tego Barcelona i Liverpool to według mnie obecnie dwie najlepiej grające kluby w Europie, czyli dwa moje ulubione ;) (oczywiście Barcelona to co innego). Taki futbol to mi się podoba. ;) Wiadomo, że nie ma co się nakręcać, ale piękny byłby finał Barca - Liverpool. Przydałoby się trochę załagodzić te rany z Anfield.
Jeszcze trochę zmieniając temat to wczorajsze wyniki, a szczególnie Sporting - City to coś pięknego, nie ma nic do City, ale to po prostu fajny wynik dla futbolu, tak samo cieszy wynik Real - Milan, tym wynikiem można wrócić do wspomnień wspaniałego Milanu z dawniejszych edycji LM i do tego jeszcze wygrana Celticu z Lipskiem.
Aż znów chce się oglądać futbol tak zwyczajnie dla przyjemności. ;)
Mam prośbę czy mógłby ktoś stworzyć kupon nas fortunie w buliderze z >1,5 goli, golem w drugiej połowie gole Milanu i celny strzał Leao i podrzucić mi link na PW?
Niestety za cholerę nie mogę dodać strzału celnego Leao. No chyba, że się nie da, ja nie mogę w wyborze zawodnika scrollować w dół...
@Yamalek10Fan Pewnie według LR nie. Ogólnie nie rozumiem tej częstej jego krytyki, może w ataku nie jest jakiś fantastyczny, choć ostatnia wrzutka do Lewego to klasa światowa, ale lód względem gry w obronie dobrze sobie radzi, pokazał to w meczu z Bayernem i Realem, Znacznie lepsza opcja niż Cancelo. Mam nadzieję, że nie kupią kogoś w jego miejsca, Chłopa, nadal jest młody u nadal może świetnie się rozwinąć. On bardzo potrzebował takiego trenera jak Flick.
0
@bulo Tak wczoraj graliśmy kupę bo nie było Yamala. My wczoraj nawet z dokładnym podaniem mieliśmy problem.
1
To teraz jest ta zasrana przerwa..
0
@kanver_ Ja na tym etapie biorę e ciemno +3 czy 6. To nadal świetna sytuacja. Praktycznie jedna 1/3 sezonu w lidze a mamy 3 lub 6 pkt przewagi, wygraną z Realem na wyjeźdźcie. Te 3 pkt więcej większy różnicy by nie zrobiły. Ogólnie wątpię, że w jakimś momencie sezonu, odskoczymy Realowi na więcej niż 6/7 punktów, teraz było aż 9, no ale Real miał jeden mecz mniej. Jeśli będziemy mieć te 3 pkt przewagi do kolejnego meczu z Realem, to dla mnie będzie zajebiście. Teraz najważniejsze to wygrać kolejne dwa mecz ligowe.
4
@jacobFCB Początek meczu był dobry, przy 1-0 Sociedad musiałoby się odkryć, mecz wyglądał by zupełnie inaczej, zagraliśmy słaby mecz, ale ta sytuacja była mega kluczowa, tak szybko strzelony gol też by miał znaczenie na naszą grę. Cóż bierzemy tą porażkę na klatę, zimny prysznic i jedziemy dalej!
0
Masakra co zrobili z tą ligą nie dość, że po prostu słabo to jeszcze takje rzeczy się odpieprzają. Jeszcze trochę i trzeba będzie spieprzać z tej ligi.
0
@Derean Jak będziemy mieć do klejnego meczu z Realem +3/6 to mi to pasuje. Na ten moment jesteśmy w świetnej sytuacji, to niech Real się martwi.
0
@Faro Skąd możesz wiedzieć , że by wygryzł? Valle gra w 3x słabsze lidze, na jakiej podstawie tak uważasz? Mecze w presezoniie? " On nawet w Celticu nie ms pierwszego składu. Już widzę jak lepiej gra od Balde, Balde np. z Realem i Bayernem zagrał bardzo dobry mecz.
0
Wiadomo, że tak nie można grać, ale taki mecz w ciągu tych 38 jak najbardziej może się przytrafić, do tego mając tak młody skład. Jeśli ktoś myślał, że będziemy ciągle wygrywać, to trzeba być naiwny, to nie jest Barca Guardioli co miał 3 geniuszy czy Lucho z MSN.
Przynajmniej zobaczymy jak zareagujemy po porażce. Ja nie zamierzam panikować i "wybaczam" chłopakom tą porażkę, mam nadzieję, że w kolejnym meczu będzie złość i napieprzanie do przodu. Vamos! Jestem przekonany, że Hansi odpowiednio zareaguje
0
@krzysiekgier Sam jesteś średni. Tak wygrywsamy bo zapierdalamy. :D
5
No cóż zagraliśmy fatalny mecz, Nie ma co panikować. Kubeł zimnej wody i jedziemy dalej! Szkoda, że straciliśmy punkty, wle ciągle wszystko e naszych rękach.
1
Kiedyś musieliśmy przegrać, ale walczymuy o remis!
0
@Seledynowy Tak, z Realem spokojnie byśmy wygrali bez Yamala.
0
@kondibar Z tym końcem szczęścia to bym uważał. Pewnie i tak dojdą do pófinału, a potem to już wszystko możliwe.
1
Madryt wrócił. :(
8
Kounde to obecnie najlepszy obrońca na świecie. Gra świetnie w obronie jak i ataku. Bestia totalna!
2
Piękny polski sęp. Lecimy po 100!
Ile ma Messi?
0
@MesQueUnClub_87 Spoko. ;)
0
@MesQueUnClub_87 Głównie mi chodzi oto czy zablokowane strzały wliczają się w "strzały".
0
Jeśli daję strzały zawodnika, to liczą się strzały celne, niecelne i zablokowane też? ;)
0
Kiedy będą pierwsze wyniki?
0
Patrząc na obecny czas i formę wszystkich drużyn, to nie ma drużyny, której możemy się aktualnie bać! Jak to pięknie brzmi, jeszcze rok temu to byłoby jakieś sci-fi x10.
Do tego Barcelona i Liverpool to według mnie obecnie dwie najlepiej grające kluby w Europie, czyli dwa moje ulubione ;) (oczywiście Barcelona to co innego). Taki futbol to mi się podoba. ;) Wiadomo, że nie ma co się nakręcać, ale piękny byłby finał Barca - Liverpool. Przydałoby się trochę załagodzić te rany z Anfield.
Jeszcze trochę zmieniając temat to wczorajsze wyniki, a szczególnie Sporting - City to coś pięknego, nie ma nic do City, ale to po prostu fajny wynik dla futbolu, tak samo cieszy wynik Real - Milan, tym wynikiem można wrócić do wspomnień wspaniałego Milanu z dawniejszych edycji LM i do tego jeszcze wygrana Celticu z Lipskiem.
Aż znów chce się oglądać futbol tak zwyczajnie dla przyjemności. ;)
6
Od kompromitacji z Barceloną Real ciąglę się kompromituje! Chwilo trwaj i nie przestawał!
0
@Miszak To sobie poryczeli. Żeby nie skończyło się 3x mocniejszym rykiem w drugą stronę. :D
0
Widzew gol! Jazda z Warszawką!
0
Jedziemy dziś 8-0!
0
Yamal co Ty robisz! Jak ja kocham tego dzieciaka. Vamos!
1
@escarabajo Pewnie zaraz wbiję jakiś Fulham, a moźe by tak do nas ;p
0
@Ziemny nie po prostu przygotować e-kupon, a no i stawka 15, jeśli ci si chcę to będę wdzięczny;)
0
Mam prośbę czy mógłby ktoś stworzyć kupon nas fortunie w buliderze z >1,5 goli, golem w drugiej połowie gole Milanu i celny strzał Leao i podrzucić mi link na PW?
Niestety za cholerę nie mogę dodać strzału celnego Leao. No chyba, że się nie da, ja nie mogę w wyborze zawodnika scrollować w dół...
zapomniałem o stawce - 15
0
@Yamalek10Fan Pewnie według LR nie. Ogólnie nie rozumiem tej częstej jego krytyki, może w ataku nie jest jakiś fantastyczny, choć ostatnia wrzutka do Lewego to klasa światowa, ale lód względem gry w obronie dobrze sobie radzi, pokazał to w meczu z Bayernem i Realem, Znacznie lepsza opcja niż Cancelo. Mam nadzieję, że nie kupią kogoś w jego miejsca, Chłopa, nadal jest młody u nadal może świetnie się rozwinąć. On bardzo potrzebował takiego trenera jak Flick.