@Matheu12 Co za różnica jak odpoczęli 20-15 min więcej? Czemu paniczna? Poza fartownym golu na 2-1 nasz atak wiele nie robił, Gdy wszedł Raphinha i Yamal, to w kilka minut Lamine strzelił gola i stworzył dwie świetne sytuacje.
@Klimach fan Fatalnie rotuje, przesada, mamy tylko 4 pomocników z czego jeden to obrońca, w obronie też nie jest kolorowo, czym om ma rotować? Jedynkę do czego można się przyczepił to do ustawienia obrony. Z tą mannianą Flicka bym nie przesadzał.
Ja to mam tylko nadzieję, że na mecz z Realem czy Bayernem to Aeraujo czy nawet Martinez będą dostępni, bo jeśli zagramy z nimi w obronie z tylko bardzo dobrym Cubarsim to strach się bać. Mówcie co chcecie, ale w obronie cholernie brakuje waleczności i poświęcenia Araujo. Jak tam mega czekam na występy Araujo pod wodzą Hansiego. Jest szansa, że wróci na Real, Bayern i Dortmund?
@Pedri16Future Dokładnie tak. Ogólnie patrząc na ten szpital to i tak możemy być zadowoleni. Na ten moment najważniejsze to żeby jak najdłużej być liderem. choć wiadomo, że przewaga 4 pkt ro mega komfort, no ale może dziś będzie 3. ;)
No cóż trzeba przełknąć tą porażkę. Dobrze, że ta porażka zdarzyła się na początku sezonu a nie w końcówce. Niestety taki skład to nie na ten poziom, obrona złożona z dwóch średnialów, którzy pewnie w Osasunie grzeliby ławę w pomocy młodziutki Torre i Garcia, który nie nadaj ę się na DP. Nasz skład wyglądał dziś jak jakieś Rayo. Moim zdaniem Flick mógł Yamala i Raphinhę wpuścić od razu po przewie. Wejście Yamala w 5 min dało gola i z ze trzy świetne sytuacje.
Wiadomo taka porażka w pewnym stopniu boli, ale bardziej boli możliwa strata 4 punktowej przewagi, oby jutro remis lub porażka Realu, a ta dzisiejsza porażka nie będzie nas wiele kosztować, niestety jeśli Real wygra i do tego przekonująco co da im mocnego kopa, to mega lipa, bo kiepski początek Realu i nasz świetny zwyczajnie pójdzie na marne i praktycznie zaczynamy wszystko od nowa.
Mimo wszystko nie ma co panikować, musieliśmy odczuć tą ilość kontuzji, tak nie da rady ciągnąć sezonu bez straty punktowej .Gdy wrócą kontuzjowani ławka będzie o niebo lepsza. Najważniejsze, że i tak lider zostanie w Barcelonie, zapominamy o tym meczu i robimy swoje, nadal wszystko w naszych rękach. Vamos Barca! Hansi prowadź!
Dobrze , że chociaż jeden z francuzów sprawdza się tak świetnie jak Kounde. Moim zdaniem aktualnie żaden PO nie ma do niego podjazdu, zwłaszcza w grze w obronie. Oczywiście patrząc na ostanie 10 czy 15 lat, bo Giuly i Henry dużo dali Barcy, Thuram z tego ci pamiętał dawał radę., choć mogę się mylić.
Najbardziej szkoda, Umtitiego, gdyby nie kontuzję,, to jestem przekonany, że obecnie byłby jednym z najlepszych obrońców świata. Duet Umtiti - Cubarsi byłby kapitalny.
0
@Matheu12 Co za różnica jak odpoczęli 20-15 min więcej? Czemu paniczna? Poza fartownym golu na 2-1 nasz atak wiele nie robił, Gdy wszedł Raphinha i Yamal, to w kilka minut Lamine strzelił gola i stworzył dwie świetne sytuacje.
2
@Azazel_Pazuzu Mimo wszystko mógł wypaczyć wynik. Nie powinno być gola na 2-0 a to był kluczowy moment.
2
Najgorsze ci może teraz się stać to kontuzja Martineza, to byłby dramat.
0
@Klimach fan Fatalnie rotuje, przesada, mamy tylko 4 pomocników z czego jeden to obrońca, w obronie też nie jest kolorowo, czym om ma rotować? Jedynkę do czego można się przyczepił to do ustawienia obrony. Z tą mannianą Flicka bym nie przesadzał.
0
@Kgorecki2500 Mogę byćm, tylko co to da jak i tak sędzia wydyma Atletico.
0
Ja to mam tylko nadzieję, że na mecz z Realem czy Bayernem to Aeraujo czy nawet Martinez będą dostępni, bo jeśli zagramy z nimi w obronie z tylko bardzo dobrym Cubarsim to strach się bać. Mówcie co chcecie, ale w obronie cholernie brakuje waleczności i poświęcenia Araujo. Jak tam mega czekam na występy Araujo pod wodzą Hansiego. Jest szansa, że wróci na Real, Bayern i Dortmund?
0
@Fake69 Ja tylko ma na myśli, że to kontuzje nam spieprzyły ławkę, jak wrócą kontuzjoewanie to ławka będzie bardzo dobra.
0
Ten Pan przy Ferranie to był maestro.
0
@Pedri16Future Dokładnie tak. Ogólnie patrząc na ten szpital to i tak możemy być zadowoleni. Na ten moment najważniejsze to żeby jak najdłużej być liderem. choć wiadomo, że przewaga 4 pkt ro mega komfort, no ale może dziś będzie 3. ;)
0
@tbas Mimo wszystko kontuzje tu więcej spieprzyły, oczywiście Laporta także.
0
@D10SLEO Niestety patrząc na ten skład to strata 2+ była bardzo możliwa. Praktycznie brak DP, dwóch leszczy w obronie, a do tego ręcznik na bramce.
1
No cóż trzeba przełknąć tą porażkę. Dobrze, że ta porażka zdarzyła się na początku sezonu a nie w końcówce. Niestety taki skład to nie na ten poziom, obrona złożona z dwóch średnialów, którzy pewnie w Osasunie grzeliby ławę w pomocy młodziutki Torre i Garcia, który nie nadaj ę się na DP. Nasz skład wyglądał dziś jak jakieś Rayo. Moim zdaniem Flick mógł Yamala i Raphinhę wpuścić od razu po przewie. Wejście Yamala w 5 min dało gola i z ze trzy świetne sytuacje.
Wiadomo taka porażka w pewnym stopniu boli, ale bardziej boli możliwa strata 4 punktowej przewagi, oby jutro remis lub porażka Realu, a ta dzisiejsza porażka nie będzie nas wiele kosztować, niestety jeśli Real wygra i do tego przekonująco co da im mocnego kopa, to mega lipa, bo kiepski początek Realu i nasz świetny zwyczajnie pójdzie na marne i praktycznie zaczynamy wszystko od nowa.
Mimo wszystko nie ma co panikować, musieliśmy odczuć tą ilość kontuzji, tak nie da rady ciągnąć sezonu bez straty punktowej .Gdy wrócą kontuzjowani ławka będzie o niebo lepsza. Najważniejsze, że i tak lider zostanie w Barcelonie, zapominamy o tym
meczu i robimy swoje, nadal wszystko w naszych rękach. Vamos Barca! Hansi prowadź!
0
Ferrab to i w Lechu czy Legii grałby wielkie gówno.
3
Ładnie sędzia nas wyruchał.
3
Dobrze , że chociaż jeden z francuzów sprawdza się tak świetnie jak Kounde. Moim zdaniem aktualnie żaden PO nie ma do niego podjazdu, zwłaszcza w grze w obronie. Oczywiście patrząc na ostanie 10 czy 15 lat, bo Giuly i Henry dużo dali Barcy, Thuram z tego ci pamiętał dawał radę., choć mogę się mylić.
Najbardziej szkoda, Umtitiego, gdyby nie kontuzję,, to jestem przekonany, że obecnie byłby jednym z najlepszych obrońców świata. Duet Umtiti - Cubarsi byłby kapitalny.
0
@Transu96 Nie wiedziałem.
0
Ile kosztuje taki najbardziej podstawowy Photoshop?
@macio_944
6
Najważniejsza, że mecz z Getafe z głowy.
0
Szczęsny wchodź już!
0
Getafe już gra w kości. Mógłbym ten pieprzony Bordalás pójść w cholerę do innej ligi, do szkockiej idealnie by pasował.
0
Raphina jakie dogranie!
0
No właśnie pomyślałem o tej zmianie.
0
Ale rakieta leciała.
3
Wkurza ,mnie ten łysy chu*. Jak zwykle dala przeciwników Barcy karteczek niw ma. No wreszcie dał!
1
Delfin wchodzi zaraz!
4
Tylko 1-0. Hansi będzie wkur**!
0
Jakie piękne to czasy La Masi. Bernal się połamał, Casado wchodzi i kozakuje. Po co nam jakiś Kimmich.
4
Kounde obecnie najlepsze PO na świecie. Zajebisty jest.
0
Oby Pawełek znów z asystą!
Vamos! Jazda z dziadami!
1
pięknie białe pieski sczekają na trybunach.