0

Rodri to pierwszy w historii DP, który dostał Złotą Piłkę?

0

Widzę, że deserek "Rodri" wleciał po meczu. ;) Vini za mało podawał do Żółwia i francuzi się wkurwili.

0

@Pojedzone Fajnie jakby Santander i Saragossa awansowały, a za rok czy dwa Deportvo La Coruna. Co do Racingu to pierwsze skojarzenie z nimi, to szybka czerwona karta Ebiego.

0

Barca - City jak widzicie to w procentach na wygraną?

1

@DLFCB Ma takie same zdanie. Świetnie podkreśla emocje.

1

@Hosh Co ja napisałem. ;)

5

Ależ to wejście Olmo było mega żywiołowe, nie tylko wczoraj, chłop gdy ma piłkę to czujesz , że zaraz stworzy groźną akcje. Wielka szkoda, że jest tak szklany, gdyby nie te kontuzje, to byłby jednym z najlepszych pomocników świata. Oby teraz pograł dłużej, patrzenie na niego z piłką to wielka przyjemność.

2

13 goli goli w 3 meczach (Sevilla, Bayern, Real). To chyba sen. Nie ma już co czekać, Hansi stworzył potwora!

0

@pyku91 Prosił o litość.

2

@FCB_dimiC Tylko to Laporta go zatrudnił.

2

Co ten Carlo się już tam paluchem wymachuję. Bawi mnie określanie Carlo jako "trener klasą". Myśli, że założy garnitur i jest pełna kulturka. Jestem pewny, że będzie wymyślał głupoty w wypowiedziach pomeczowych. Gdzie ta jego magiczna guma?

Ogólnie mega widać, że te gwiazdeczki nie potrafią przegrywać z klasą. Coś pięknego, że dojechaliśmy ich takim wynikiem ba ich własnym terenie.

0

Carlo do Hansiego zlitujcie się. Flick no mercy ku*!

4

Pena ty nasz kociaku!

2

Trzeba ściągąć Cassado, bo 12 piłkarz Realu coś odpierdoli.

0

Bakde amator buaha! Wolę Balde niż Cancelo

0

@LukaszFan W 75-80 tak.

1

Wiadomo, że jest ti ryzykowne, ale pułapkę spalonego zakładamy po mistrzowsku.

10

Olmo to może być zabójcza broń na zmęczoną śmietanę.

0

@KrwawiaceoczyVEB Bez przesady, w obronie wygląda spoko.

1

Ale ich kasujemy spalonymi. Sam Kylian beznadziejnie się ustawia.

0

Tylko na Polsacie mecz Jagi i Legii?

3

Tak Vini był motywacją dla spektaklu Raphinhi.

0

Flick - Raphinha ależ to jest duet!

0

To byłby kurrwa dramat! To jest już nienormalne. Chyba jest ok.

8

Nie wiem czemu ludzie tak krytykują Balde, kolejny bardzo dobrym mecz w obronie.

1

Lać ich dalej!


0

Co za kot! Kompletnie się nie spodziewałem, że on odda strzał. Chłop rok temu pewnie podał by do tyłu lub spalił akcje. Widać, że odzyskał mega pewność siebie.

1

Piękny powrót Ferminatora po kontuzji.

0

Rapha mój piękny kapitanie! Mógłby zostać pierwszym kapitanem na stałe.
W przyszłym sezonie będą wybierać kapitanów? Czy zostaje tak jak teraz na stałe (ter Stegen)?

Rok temu przy tej pierwszej bramce pewnie, strzeliłbym pięć metrów nad bramką, nowy Raphinha strzela gola na pewnym luzie opluwając Manuela. Jego przemiana to czy wspaniałego! Ciężko znaleźć drugi taki przypadek.

1

Serio Kręcidło komentuję? Ja pieprzę. Cóż trzeba dać mute na pilocie.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?