8

Nie wiem czemu ludzie tak krytykują Balde, kolejny bardzo dobrym mecz w obronie.

1

Lać ich dalej!


0

Co za kot! Kompletnie się nie spodziewałem, że on odda strzał. Chłop rok temu pewnie podał by do tyłu lub spalił akcje. Widać, że odzyskał mega pewność siebie.

1

Piękny powrót Ferminatora po kontuzji.

0

Rapha mój piękny kapitanie! Mógłby zostać pierwszym kapitanem na stałe.
W przyszłym sezonie będą wybierać kapitanów? Czy zostaje tak jak teraz na stałe (ter Stegen)?

Rok temu przy tej pierwszej bramce pewnie, strzeliłbym pięć metrów nad bramką, nowy Raphinha strzela gola na pewnym luzie opluwając Manuela. Jego przemiana to czy wspaniałego! Ciężko znaleźć drugi taki przypadek.

1

Serio Kręcidło komentuję? Ja pieprzę. Cóż trzeba dać mute na pilocie.

0

@Uukasz_93 Oni po 2-0 bardzo się cofnęli? Mieli jakieś jeszcze dobre sytuacje?

0

Real taki mocny czy Dortmund słaby (obrona)?

1

@F3DO W sumie, jak na razie to graliśmy tylko z średniakami i weryfikacja z kimś mocnym to wielka nie wiadomo, ale jeśli nie teraz to chyba już nigdy. Jak będą jakieś dramatyczne wyniki to mocno się rozczaruję. Niemiej jednak wolę podejść do tych meczy z dużą pewnością siebie k optymizmem.

0

@Cvzx Ja jestem bardzo spokojny, że ten mecz wygramy. ;) Wiadomo taka pewność często jest zgubna, ale co tam, najwyżej porażka mocniej zaboli. Oby piłkarze na Real wyszli z dużą pewnością siebie, mi w poprzednim sezonie i nie tylko często tego brakowało. Obyśmy z Bayernem wygrali, a maszyna Hansiego dostanie mega kopa.

1

@F3DO Ogólnie Dortmund to żaden wyznacznik. Bardziej pokazali, że można zrobić Realowi krzywdę. Nie wierzę, że Barca Flicka oddała by mecz przy 2-0. Trzeba na początku ostro przycisnąć Real atakiem i pressingiem. Ale najpierw Bayer, oby jutro była piękna noc. ;)

0

Wiadomo świetny mecz Realu, ale nie ma co się bać, Borussi to średniaki walą po 2-3 gole. Nie mogę się doczekać meczu z Realem! Wiadomo jak Pena zagra na bramce to będzie problem, ale my spokojnie możemy im załadować 2 a nawet 3 gole. Oby jutro Barca zagrał świetny mecz i wygrała, a dam nam to większą pewność siebie na Śmietankę.

Nie wiem czemu ale jakoś jestem pewny, że wygramy, cóż najwyżej mocno się przeliczę, a porażka mocniej zaboli. Ale najpierw Bayern! Vamos.

0

Odpalam mecz i gol. Przepraszam.

0

@Lisek To moim zdaniem na luzie.

0

@kanver_ Też mi to wystarczy, ale jeśli w 1 sezonie za Xaviego miał 25 (chyba) to te 10 więcej przy tak ofensywnej grze Flicka, gdzie ma obok siebie ma Yamala, nowego Raphinhe i Pedriego, który ma mniej kontuzji to nie jest wcale taki nierealny scenariusz. On spokojnie po 20 kolejkach może przekroczyć 20. Zobaczymy na koniec sezonu. ;) Najważniejszej żeby miał Pichichi, a na to 30 spokojnie wystarczy.

0

@MessiForeverTheBest 23 w 28 kolejek to według mnie to spora sansza, spokojnie może mieć z 2 hat-tricki i sporo dubletów. Gorzej jak dostanie jakiegoś urazu.

0

Myślicie, że Robercik może strzelić 35+ goli w samej lidze?

0

@Chrupas To nie jest skierowane do Xaviego. Jak dla mnie Xavi zrobił sporo dobrego dla Barcy, Nie wiem po co wyskakujesz z z tym Xavim, Po prostu dawno jak nie ładowaliśmy tylu goli, piękniej że coś takiego wraca. Ostatnio jak było za Lucho, czyli pewnie z 8 lat temu.

*Mistrzostwo Xavi zdobył w drugim sezonie.

52

City w 8 meczach 19 goli, Barca w 10 meczach 33 goli, rok temu i nie tylko nie do pomyślenia. Hansi co ty robisz!

16

Już nie przesadzajcie, że bramka na konto Peni.

2

Piękny gest z tym kapitanem. Kiedyś na pewno nim będzie.

3

Martinez to ja ze synem sobie gra. Piękny duet.

0

Za rok będą wybierać kapitanów, czy zostanie tak jak jest?

4

Yamal ty psycholu!

0

@Smixu Chyba Ronaldo.

2

Dobra teraz tylko formalność, czyli wygranie LM i Robercik ze Złotym Balonikiem.

0

@NeroTFP1 Ale przecież mógłby walczy o pierwszy skład. Balde na ten moment wygląda gorzej, to byłaby ciekawa i wyrównana rywalizacja. Jak chłopak będzie tak grać dalej, to zaraz przyjdzie ktoś Anglii po niego, a fajnie by mieć kolejnego wychowanka u siebie. Zobaczymy jaki będzie miał cały sezon.

1

@escarabajo Pomyliłem strony. :D To na lewą jeszcze lepiej, na tej stronie mógłby powalczyć o pierwszy skład. To chyba jeden z lepszych opcji na przyszłe okienko. Wiesz może czy możemy go wykupić? ;)

1

Mingueza 8 meczy i 5 asyst! Chłop szaleje. Jak tak dalej pójdzie to z 15 będzie miał. Chętnie bym go zobaczył w Barcelonie na rotacje z Kounde, tylko trochę szkoda chłopaka żeby siedział na ławce Możemy go za ileś wykupić?

10

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?