La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1393 Culés

0

Patrząc na obecny czas i formę wszystkich drużyn, to nie ma drużyny, której możemy się aktualnie bać! Jak to pięknie brzmi, jeszcze rok temu to byłoby jakieś sci-fi x10.

Do tego Barcelona i Liverpool to według mnie obecnie dwie najlepiej grające kluby w Europie, czyli dwa moje ulubione ;) (oczywiście Barcelona to co innego). Taki futbol to mi się podoba. ;) Wiadomo, że nie ma co się nakręcać, ale piękny byłby finał Barca - Liverpool. Przydałoby się trochę załagodzić te rany z Anfield.

Jeszcze trochę zmieniając temat to wczorajsze wyniki, a szczególnie Sporting - City to coś pięknego, nie ma nic do City, ale to po prostu fajny wynik dla futbolu, tak samo cieszy wynik Real - Milan, tym wynikiem można wrócić do wspomnień wspaniałego Milanu z dawniejszych edycji LM i do tego jeszcze wygrana Celticu z Lipskiem.

Aż znów chce się oglądać futbol tak zwyczajnie dla przyjemności. ;)

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?