- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1126 Culés
Gorące dyskusje
Karol145
5
Keir Starmer podał się do dymisji.Hahaha, nadal niech rzekoma lewica bawi się w prawice i nadal... » Czytaj dalej
86 odpowiedzi
CLS63AMG
30
Czyli podsumujmy:- Po śmierci dwóch obywateli Polskich w Przewodowie Zełeński okłamywał Dude... » Czytaj dalej
36 odpowiedzi
doc
7
Jeżeli to prawda to by tłumaczyło ciche podchody pod Barcolęhttps://x.com/_BarcaInfo/status/2068... » Czytaj dalej
22 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1126 Culés
8
No trudno wygrali (ogólnie przeciętny mecz), ale to my mamy doskonały start sezonu. Najważniejsze, że na starcie mamy już komfort, cztery punkty to nie byle co. Tym bardziej teraz musimy patrzeć na siebie a nie na Real. Śmieszne to było te twierdzenie, że Real na koniec nam odjedzie na +50, a najgorsze, że sami kibice Barcy tak uważali. Ważne, że stać nas na walkę o mistrza w tym roku. Real jest może tylko trochę większym faworytem. Dla nas wzmocnienie Fluckiem jest mocniejsze niż transfer Kyliana.
0
@Kamiloza91 przełamanie na wyjeździe z Rayo było mega :)
3
@Kamiloza91 Na ten moment tak to wszystko wygląda, ale to dopiero 4 kolejki. Po kolejnych 4 zarówno tabela jak i dyspozycja obu ekip może być zupełnie inna. Najgorzej, ze ta przerwa na repke znowu, byle bez kontuzji, bo znowu sie posypie jak u Xaviego, chociaż Flick to trener o parę klas lepszy, ale mimo wszystko, juz teraz kadra dość wąska
0
@Kamiloza91 Wzmocnienie wzmocnieniem ale zobacz jak oni stracili na odejściu Kroosa.
0
@Messibestplayerintheworld Sobaczymy jak będziemy gra z tymi słsbiakiami, bo jeśli tak jak wczoraj to mamy jeszcze większe szanse, rok temu był wielki problem. No ale sobaczymy, jak na razie było tylko Valladolid, z Rayo mimo wszystko każdemu gra się ciężko.
0
@Kamiloza91 nie no takich zespołów jak wczoraj Valladolid to już raczej nie będzie. Lepiej się nastawić na męczarnie taką jak z Rayo chociażby
0
@LukaszFan Oczywiste nie jestem jakiś pewny siebie. Po prostu cieszę się tym co jest teraz. Równie dobrze za 3-4 miesiące może się jeszcze wszystko cholernie skomplikować, ale nie ma sensu teraz o tym myśleć. Najbardziej czego teraz możemy się bać to o kontuzje. Laporta budowanie kadry konkretnie spieorzył.
0
@Messibestplayerintheworld Moim zdaniem jest kilka zespołów żeby sobie postrzelać, ja tam będę zacierał ręce na manitę z Getafe czy Espanyolem. Ale walić wynik, ważne żeby nie grać na stojąco i dawać z siebie 100%, a w poprzednim sezonie jak dla mnie był z tym problem.