0

Tak jest kur*wa, jeszcze dwie. Bayern gniecie Real w środku pola. Cholernie zazdroszczę im tego, że u nas, tak to nie wgląda.

No i sędzia nie gwiżdźę każdej stykowej sytuacji.

0

A nie wiem, ciekawa opcja do obstawienia. Oj Muller będzie prowokować.

0

Jestem ciekaw czy Ramos wytrzyma bez żółtej kartki. ;)

1

Trochę szkoda Dortmundu, nie dziwie się jak będzie jakiś pogrom. Po wczorajszym koszmarze psychika siada, a mecz trzeba grać. Na pewno będzie mieć, to wpływ na ich grę.

1

Bawet w LM buraczane sędziowanie. Skandaliczny błąd.

Ależ, AS Monaco pokazuje na boisku. Czemu w Barcelonie tego nie ma, a z płakać się chcę..

1

Naszemu zarządowi brakuje jaj!

0

Jakiego pomocnika chcielibyście w Barcelonie? Ale tylko realne transfery. Wiadomo Thiago czy Verratti, to świetna opcja, ale mało realne.

0

Rozumiem. Tylko często w naszej "taktyce" Rakitic ma harować jak wół, a Modric w Realu gra jako typowy rozgrywający.

Potrzebujemy konkretnego pomocnika, jeśli zarząd nie kupi klasowego pomocnika, kolejny sezon będzie do dupy. Tylko kogo, Veratti, Thiago? Raczej transfery nierealne/

0

Gdyby nie żenująca polityka transferowa, wczoraj nasza pomoc wyglądała znacznie lepiej. Roberto wielokrotnie pokazał świetną jakość. Już naprawdę mam dość tego sezonu, a jeszcze gorsze jest to, że przerwa do nowego tyle trwa.

1

Rakitic wielokrotnie udowodnił, że zasługuje nosić tą koszulkę! W sezonie wygrania LM, Ivan grał z mocnymi rywali świetnie. W tym roku rzeczywiście stracił formę.

0

Wiadomo nie jest winien, winny jest Enrique nie wystawiając Alby. Następnie zmienia Mathieu, który na pewno mógłby pomóc w starcie bramki przy rożnym. Kompletnie nie rozumiem naszego trenera.

3

Nadal nie rozumiem dlaczego Enrique nie wystawił Alby. Na pewno obecność Alby bardziej by rozruszała lewe skrzydło i Neymara. Wielka szkoda, że ta wspaniała noc poszła na marne. Oby w nowym sezonie nie było takich blamaży. Niestety na nowy sezon, trzeba czekać tyle czasu.

1

Też mam takie przeczucie. Oby przynajmniej Ramos dostał żółtą, będzie spokojniej w rewanżu. :D

0

Wydaje mi się, że Bayern co najwyżej 2-0. Z resztą nie ma co sobie zawracać głowe Realem, choć wiadomo odpadka Realu trochę załagodzi gorycz.

0

Jakieś małe pociesznie :D, no nie ma co się oszukiwać, nadszedł fatalny sezon.

5

Coś czuję, że Real dziś wywiezie świetną zaliczkę. Wszyscy mówiili, że Real dostanie solidne lanie a to Barca dostała.

Myśliciem że Bayern może dziś wysoko wygrać?

0

Pomyliło ci się w weekend przed rewanżem gramy z RSSS. Co do awansu, to popieram szansa jest znacznie mniejsza niż z PSG. Cóż trzeba pogodzić z odpadką, tak jak w przypadku 0-7 z Bayernem. Jeszcze wrócimy silniejsi, pod warunkiem, że skład zostanie poskładany.

0

Obrona Juve na to nie pozwoli, poza tym Juve nie zagra jak PSG, cofając się do obrony. Trudno, trzeba się pogodzić z odpadkom, taka jest płka. Nie zawsze będziemy w półfnale, ale oczywiście takie wyniki nie mogą się zdarzać. Po prostu czas na nowy etap.

1

Widać, że jest zmęczony i ms dość. Cóż, sezon do zapomnienia, kiedyś musiał nadejść taki słaby okres. Ja już nie mogę si doczekać nowego sezonu. :) Najgorsze jest to, że straciliśmy mnóstwo nerwów.

4

Kompletnie nie rozumiem braku Alby, cholera brakowało współpracy Jordiego z Neymarem na lewej stronie. Niestety Enrique pokazał swoją słabość.

1

Dokładnie. Rzygam kibicami, którzy są tylko ze względu na trofea. Miłość do klubu najważniejsza!

0

Ale ostatnio tej szybkości nie widać.

2

Parząc na taką grę ma się łzy w oczach. Kolejny raz kończę oglądać mecz ukochanej mocno zraniony. Tyle czekania na marnę. Ciężko się pozbierać.

Leciutka wiara e głowie wiary jest, głównie z miłości do klubu. Szczerze jestem już przygotowany na stratę tego sezonu.

Cóż nie ma co się smucić i denerwować, na jednym sezonie wszystko się nie kończy. Za rok zaczynamy wszystko od nowa, jeszcze wrócimy silniejsi! Barca jest wielka i jeszcze nie raz wszystkim to pokaże.

Visca el Barca! Barca na zawsze w moim sercu. Mam nadzieje, że większość kibiców także zachowa w swoim sercu. Nie bronię nikomu krytykować, ale gdy klub jest zraniony, trzeba jeszcze mocniej wspierać.

0

Tylko ma żółtą kartkę, może tak czerwona?

1

Enrique jest cholernie dziwny, gdzie jest Alba?

0

No to przy kontrach Juve będe mieć stany przedzawałowe.

Przecież Dybala i Cuadrado będą wchodzić jak w masło, szybkość Mathieu jest kilkukrotnie niższa.

1

Było to pewne. Cóż Messi będzie musiał zagrać świetny mecz. Niech się kibice Realu cieszą a jeszcze im Messi zamknie mordki.

1

"Do utraty sił" mocno średni film, jedynie duży plus dla kreacji Jake. Dla mnie "Wściekły byk" jest fenomenalny, De Niro znakomity, tak jak reżyseria Scorsese. Oczywiście "Rocky" również jest świetny.

Z tych ostatnich filmów bokserskich "Creed" daje radę.

0

Kolejny debilny tekst.

0

Jest oczywiście, wystarczy spojrzeć na jakość obecnego środka pola.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?