Trochę szkoda Dortmundu, nie dziwie się jak będzie jakiś pogrom. Po wczorajszym koszmarze psychika siada, a mecz trzeba grać. Na pewno będzie mieć, to wpływ na ich grę.
Rozumiem. Tylko często w naszej "taktyce" Rakitic ma harować jak wół, a Modric w Realu gra jako typowy rozgrywający.
Potrzebujemy konkretnego pomocnika, jeśli zarząd nie kupi klasowego pomocnika, kolejny sezon będzie do dupy. Tylko kogo, Veratti, Thiago? Raczej transfery nierealne/
Gdyby nie żenująca polityka transferowa, wczoraj nasza pomoc wyglądała znacznie lepiej. Roberto wielokrotnie pokazał świetną jakość. Już naprawdę mam dość tego sezonu, a jeszcze gorsze jest to, że przerwa do nowego tyle trwa.
Rakitic wielokrotnie udowodnił, że zasługuje nosić tą koszulkę! W sezonie wygrania LM, Ivan grał z mocnymi rywali świetnie. W tym roku rzeczywiście stracił formę.
Wiadomo nie jest winien, winny jest Enrique nie wystawiając Alby. Następnie zmienia Mathieu, który na pewno mógłby pomóc w starcie bramki przy rożnym. Kompletnie nie rozumiem naszego trenera.
Nadal nie rozumiem dlaczego Enrique nie wystawił Alby. Na pewno obecność Alby bardziej by rozruszała lewe skrzydło i Neymara. Wielka szkoda, że ta wspaniała noc poszła na marne. Oby w nowym sezonie nie było takich blamaży. Niestety na nowy sezon, trzeba czekać tyle czasu.
Pomyliło ci się w weekend przed rewanżem gramy z RSSS. Co do awansu, to popieram szansa jest znacznie mniejsza niż z PSG. Cóż trzeba pogodzić z odpadką, tak jak w przypadku 0-7 z Bayernem. Jeszcze wrócimy silniejsi, pod warunkiem, że skład zostanie poskładany.
Obrona Juve na to nie pozwoli, poza tym Juve nie zagra jak PSG, cofając się do obrony. Trudno, trzeba się pogodzić z odpadkom, taka jest płka. Nie zawsze będziemy w półfnale, ale oczywiście takie wyniki nie mogą się zdarzać. Po prostu czas na nowy etap.
Widać, że jest zmęczony i ms dość. Cóż, sezon do zapomnienia, kiedyś musiał nadejść taki słaby okres. Ja już nie mogę si doczekać nowego sezonu. :) Najgorsze jest to, że straciliśmy mnóstwo nerwów.
Parząc na taką grę ma się łzy w oczach. Kolejny raz kończę oglądać mecz ukochanej mocno zraniony. Tyle czekania na marnę. Ciężko się pozbierać.
Leciutka wiara e głowie wiary jest, głównie z miłości do klubu. Szczerze jestem już przygotowany na stratę tego sezonu.
Cóż nie ma co się smucić i denerwować, na jednym sezonie wszystko się nie kończy. Za rok zaczynamy wszystko od nowa, jeszcze wrócimy silniejsi! Barca jest wielka i jeszcze nie raz wszystkim to pokaże.
Visca el Barca! Barca na zawsze w moim sercu. Mam nadzieje, że większość kibiców także zachowa w swoim sercu. Nie bronię nikomu krytykować, ale gdy klub jest zraniony, trzeba jeszcze mocniej wspierać.
"Do utraty sił" mocno średni film, jedynie duży plus dla kreacji Jake. Dla mnie "Wściekły byk" jest fenomenalny, De Niro znakomity, tak jak reżyseria Scorsese. Oczywiście "Rocky" również jest świetny.
Z tych ostatnich filmów bokserskich "Creed" daje radę.
0
Tak jest kur*wa, jeszcze dwie. Bayern gniecie Real w środku pola. Cholernie zazdroszczę im tego, że u nas, tak to nie wgląda.
No i sędzia nie gwiżdźę każdej stykowej sytuacji.
0
A nie wiem, ciekawa opcja do obstawienia. Oj Muller będzie prowokować.
0
Jestem ciekaw czy Ramos wytrzyma bez żółtej kartki. ;)
1
Trochę szkoda Dortmundu, nie dziwie się jak będzie jakiś pogrom. Po wczorajszym koszmarze psychika siada, a mecz trzeba grać. Na pewno będzie mieć, to wpływ na ich grę.
1
Bawet w LM buraczane sędziowanie. Skandaliczny błąd.
Ależ, AS Monaco pokazuje na boisku. Czemu w Barcelonie tego nie ma, a z płakać się chcę..
1
Naszemu zarządowi brakuje jaj!
0
Jakiego pomocnika chcielibyście w Barcelonie? Ale tylko realne transfery. Wiadomo Thiago czy Verratti, to świetna opcja, ale mało realne.
0
Rozumiem. Tylko często w naszej "taktyce" Rakitic ma harować jak wół, a Modric w Realu gra jako typowy rozgrywający.
Potrzebujemy konkretnego pomocnika, jeśli zarząd nie kupi klasowego pomocnika, kolejny sezon będzie do dupy. Tylko kogo, Veratti, Thiago? Raczej transfery nierealne/
0
Gdyby nie żenująca polityka transferowa, wczoraj nasza pomoc wyglądała znacznie lepiej. Roberto wielokrotnie pokazał świetną jakość. Już naprawdę mam dość tego sezonu, a jeszcze gorsze jest to, że przerwa do nowego tyle trwa.
1
Rakitic wielokrotnie udowodnił, że zasługuje nosić tą koszulkę! W sezonie wygrania LM, Ivan grał z mocnymi rywali świetnie. W tym roku rzeczywiście stracił formę.
0
Wiadomo nie jest winien, winny jest Enrique nie wystawiając Alby. Następnie zmienia Mathieu, który na pewno mógłby pomóc w starcie bramki przy rożnym. Kompletnie nie rozumiem naszego trenera.
3
Nadal nie rozumiem dlaczego Enrique nie wystawił Alby. Na pewno obecność Alby bardziej by rozruszała lewe skrzydło i Neymara. Wielka szkoda, że ta wspaniała noc poszła na marne. Oby w nowym sezonie nie było takich blamaży. Niestety na nowy sezon, trzeba czekać tyle czasu.
1
Też mam takie przeczucie. Oby przynajmniej Ramos dostał żółtą, będzie spokojniej w rewanżu. :D
0
Wydaje mi się, że Bayern co najwyżej 2-0. Z resztą nie ma co sobie zawracać głowe Realem, choć wiadomo odpadka Realu trochę załagodzi gorycz.
0
Jakieś małe pociesznie :D, no nie ma co się oszukiwać, nadszedł fatalny sezon.
5
Coś czuję, że Real dziś wywiezie świetną zaliczkę. Wszyscy mówiili, że Real dostanie solidne lanie a to Barca dostała.
Myśliciem że Bayern może dziś wysoko wygrać?
0
Pomyliło ci się w weekend przed rewanżem gramy z RSSS. Co do awansu, to popieram szansa jest znacznie mniejsza niż z PSG. Cóż trzeba pogodzić z odpadką, tak jak w przypadku 0-7 z Bayernem. Jeszcze wrócimy silniejsi, pod warunkiem, że skład zostanie poskładany.
0
Obrona Juve na to nie pozwoli, poza tym Juve nie zagra jak PSG, cofając się do obrony. Trudno, trzeba się pogodzić z odpadkom, taka jest płka. Nie zawsze będziemy w półfnale, ale oczywiście takie wyniki nie mogą się zdarzać. Po prostu czas na nowy etap.
1
Widać, że jest zmęczony i ms dość. Cóż, sezon do zapomnienia, kiedyś musiał nadejść taki słaby okres. Ja już nie mogę si doczekać nowego sezonu. :) Najgorsze jest to, że straciliśmy mnóstwo nerwów.
4
Kompletnie nie rozumiem braku Alby, cholera brakowało współpracy Jordiego z Neymarem na lewej stronie. Niestety Enrique pokazał swoją słabość.
1
Dokładnie. Rzygam kibicami, którzy są tylko ze względu na trofea. Miłość do klubu najważniejsza!
0
Ale ostatnio tej szybkości nie widać.
2
Parząc na taką grę ma się łzy w oczach. Kolejny raz kończę oglądać mecz ukochanej mocno zraniony. Tyle czekania na marnę. Ciężko się pozbierać.
Leciutka wiara e głowie wiary jest, głównie z miłości do klubu. Szczerze jestem już przygotowany na stratę tego sezonu.
Cóż nie ma co się smucić i denerwować, na jednym sezonie wszystko się nie kończy. Za rok zaczynamy wszystko od nowa, jeszcze wrócimy silniejsi! Barca jest wielka i jeszcze nie raz wszystkim to pokaże.
Visca el Barca! Barca na zawsze w moim sercu. Mam nadzieje, że większość kibiców także zachowa w swoim sercu. Nie bronię nikomu krytykować, ale gdy klub jest zraniony, trzeba jeszcze mocniej wspierać.
0
Tylko ma żółtą kartkę, może tak czerwona?
1
Enrique jest cholernie dziwny, gdzie jest Alba?
0
No to przy kontrach Juve będe mieć stany przedzawałowe.
Przecież Dybala i Cuadrado będą wchodzić jak w masło, szybkość Mathieu jest kilkukrotnie niższa.
1
Było to pewne. Cóż Messi będzie musiał zagrać świetny mecz. Niech się kibice Realu cieszą a jeszcze im Messi zamknie mordki.
1
"Do utraty sił" mocno średni film, jedynie duży plus dla kreacji Jake. Dla mnie "Wściekły byk" jest fenomenalny, De Niro znakomity, tak jak reżyseria Scorsese. Oczywiście "Rocky" również jest świetny.
Z tych ostatnich filmów bokserskich "Creed" daje radę.
0
Kolejny debilny tekst.
0
Jest oczywiście, wystarczy spojrzeć na jakość obecnego środka pola.