Szkoda, że drewniany Gomesa zabiera minuty Aleni, spokojnie mógłby zagrać z takimi przeciwnikami jak Granada. Oby w nowym sezonie dostał więcej minut. Trzeba nasz diamencik szlifować.
Dokładnie, po kilku sekundach to widać. Już nie chcę się pastwić nad Gomesem, ale niestety Barca to za wysokie progi. Najlepiej dla Barcy i Andre byłoby żeby odszedł. Choć skreślanie go po jednym sezonie jest trochę niesprawiedliwe.
0
Obecnie żaden z napastników oprócz naszego dzika, nie zdobyłby w takiej sytuacji gola. Genialna "9"
Bezapelacyjnie jeden z najlepszych transferów i napastników w historii Barcelony!
0
Oby przed Realem wygrali z Malagą a Real wtopił z Atletico. Ale teraz będzie nerwówki, trzeba zaopatrzyć się w melise.
3
Mam nadzieje, że chłopak w przyszłości będzie podstawowym pomocnikiem Barcy. Oby się rozwinął jak najlepiej. Trzyma za niego kciuki.
2
Iniesta pod każdym względem jest przykładem, perfekcyjnego piłkarza.
0
Ale Tottenham na razie frajerzy, mają teoretycznie szansę odrobić przynajmniej 2pkt do Chelsea, a przegrywają z Swansea.
0
Alena tak jest!
0
Złość na Fife mówi wszystko. Obrońcy Realu już się modlą.
0
Messi potwierdza, że Sevilla to jego najsłodszy smakołyk.
Niech ktoś dalej gada, że nasz Leoś się kończy. :D
0
Też mi rzuciło się to w oczy. Zapieprza aż miło! :)
0
Dopiero 1/3 meczu..
1
Dziś 23. rocznica śmierci Kurta Cobaina, ależ ten czas leci..
0
Potrzebuj ę koniecznie odtworzyć płytę na komputerze a niestety napęd mi nie działa.
0
Raczej stacje roboczą.
0
Mam do was pytanie w kwestii technicznej. Czy DVD, które podłączam do telewizora da się podłączyć do komputera?
0
Bardzo mnie cieszy powrót Umtitiego. Dzisiaj będzie ciężko zgarnąć trzy punkty, choć dobrze, że Sevilla straciła formę.
Nie ma co liczyć w tej kolejce na stratę punktów Realu. Bardzo liczę, że Atletico pokaże Realowi jak się grać.
0
Też ich lubię, choć w Anglii najbardziej Liverpool. Niestety z Mourinho nie odbudują się.
0
Mnie to nawet cieszy, chciałbym żeby Mourinho wyleciał.
0
Spokojnie, zdarza się. Widziałem, że zaraz ktoś zauważy i poprawicie. ;)
0
Wszystkie prace zostały bardzo fajnie wykonane. Miło, że przynajmniej o mnie wspomnieliście.
0
Dokładnie. Niestety pewnie Enrique i tak będzie stawiać na Gomesa..
0
Szkoda, że drewniany Gomesa zabiera minuty Aleni, spokojnie mógłby zagrać z takimi przeciwnikami jak Granada. Oby w nowym sezonie dostał więcej minut. Trzeba nasz diamencik szlifować.
0
Żenujące. Banda kretynów, która psuj.ę piękno futbolu.
0
Spodziewałem się trochę więcej.
0
Mam takie same zdanie. Dla niego też będzie lepiej jak odejdzie. Najbardziej boli strata wielkich pieniędzy.
0
Przykre właśnie to jest. Guardiola to potrafił zrobić kawał świetnego piłkarza, przykładem są - Busquets i Pedro.
0
Dokładnie, po kilku sekundach to widać. Już nie chcę się pastwić nad Gomesem, ale niestety Barca to za wysokie progi. Najlepiej dla Barcy i Andre byłoby żeby odszedł. Choć skreślanie go po jednym sezonie jest trochę niesprawiedliwe.
0
Mamy młodziana na boisku. Już wolałbym żeby Enrique na młodych niż Gomesa. Niestety tak, nie będzie...
2
Rakitic dziś jednym z lepszych na boisku. Zasłużył na tą bramkę.
0
Może mają jakiegoś Cosmos ?
0
Uff! Brawo dla Paco oraz świetne zachowanie Suareza! Dobijcie ten mecz! Czekam na Inieste za Gomesa.