0

Obecnie żaden z napastników oprócz naszego dzika, nie zdobyłby w takiej sytuacji gola. Genialna "9"

Bezapelacyjnie jeden z najlepszych transferów i napastników w historii Barcelony!

0

Oby przed Realem wygrali z Malagą a Real wtopił z Atletico. Ale teraz będzie nerwówki, trzeba zaopatrzyć się w melise.

3

Mam nadzieje, że chłopak w przyszłości będzie podstawowym pomocnikiem Barcy. Oby się rozwinął jak najlepiej. Trzyma za niego kciuki.

2

Iniesta pod każdym względem jest przykładem, perfekcyjnego piłkarza.

0

Ale Tottenham na razie frajerzy, mają teoretycznie szansę odrobić przynajmniej 2pkt do Chelsea, a przegrywają z Swansea.

0

Alena tak jest!

0

Złość na Fife mówi wszystko. Obrońcy Realu już się modlą.

0

Messi potwierdza, że Sevilla to jego najsłodszy smakołyk.

Niech ktoś dalej gada, że nasz Leoś się kończy. :D

0

Też mi rzuciło się to w oczy. Zapieprza aż miło! :)

0

Dopiero 1/3 meczu..

1


Dziś 23. rocznica śmierci Kurta Cobaina, ależ ten czas leci..

0

Potrzebuj ę koniecznie odtworzyć płytę na komputerze a niestety napęd mi nie działa.

0

Raczej stacje roboczą.

0

Mam do was pytanie w kwestii technicznej. Czy DVD, które podłączam do telewizora da się podłączyć do komputera?

0

Bardzo mnie cieszy powrót Umtitiego. Dzisiaj będzie ciężko zgarnąć trzy punkty, choć dobrze, że Sevilla straciła formę.

Nie ma co liczyć w tej kolejce na stratę punktów Realu. Bardzo liczę, że Atletico pokaże Realowi jak się grać.

0

Też ich lubię, choć w Anglii najbardziej Liverpool. Niestety z Mourinho nie odbudują się.

0

Mnie to nawet cieszy, chciałbym żeby Mourinho wyleciał.

0

Spokojnie, zdarza się. Widziałem, że zaraz ktoś zauważy i poprawicie. ;)

0

Wszystkie prace zostały bardzo fajnie wykonane. Miło, że przynajmniej o mnie wspomnieliście.

0

Dokładnie. Niestety pewnie Enrique i tak będzie stawiać na Gomesa..

0

Szkoda, że drewniany Gomesa zabiera minuty Aleni, spokojnie mógłby zagrać z takimi przeciwnikami jak Granada. Oby w nowym sezonie dostał więcej minut. Trzeba nasz diamencik szlifować.

0

Żenujące. Banda kretynów, która psuj.ę piękno futbolu.

0

Spodziewałem się trochę więcej.

0

Mam takie same zdanie. Dla niego też będzie lepiej jak odejdzie. Najbardziej boli strata wielkich pieniędzy.

0

Przykre właśnie to jest. Guardiola to potrafił zrobić kawał świetnego piłkarza, przykładem są - Busquets i Pedro.

0

Dokładnie, po kilku sekundach to widać. Już nie chcę się pastwić nad Gomesem, ale niestety Barca to za wysokie progi. Najlepiej dla Barcy i Andre byłoby żeby odszedł. Choć skreślanie go po jednym sezonie jest trochę niesprawiedliwe.

0

Mamy młodziana na boisku. Już wolałbym żeby Enrique na młodych niż Gomesa. Niestety tak, nie będzie...

2

Rakitic dziś jednym z lepszych na boisku. Zasłużył na tą bramkę.

0

Może mają jakiegoś Cosmos ?

0

Uff! Brawo dla Paco oraz świetne zachowanie Suareza! Dobijcie ten mecz! Czekam na Inieste za Gomesa.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?