0

Przecież z tym leniwce to nie na poważnie. Oby Gomes zamknął mi gębę.

4

Znów pan leniwiec w składzie, wolałbym Roberto w środku. Enrique czemu nam to robisz?

0

Żeby jeszcze ktoś sie nie dziwił, jak Nacho zagra świetny mecz.

0

Nie ma co się czepiać, przecież Pepe leżał ponad trzy minuty.

15

Antoś dziękujemy za prezent! Barca musi go odpowiednio przyjać.

Teraz trzeba wygrać z Malagą, a następnie Realem. Wtedy wszystko zależy od nas, nie spoglądając za plecy i mieć głęboko gdzieś ten zaległy mecz Realu.

Wielka szkoda porażki z Deportivo, no ale cóż nie ma co płakać nad rozlanym mlekiem.

Ależ mam Banana na twarzy, oby do samego wieczoru nie opadł :)

Visca el Barca! Vamos Barca!

1

Muszę przyznać, że przyzwoicie, ale bez szału. Bale zdecydowanie najgprszy na murawie.

22

Nie ma sensu, priorytetem jest klasowy pomocnik.

0

Ustawienie 3-4-3 z Albą za bardzo ryzykowne, potwierdził to mecz z Deportivo.

0

Najważniejsze zdobyć trzy punkty, ilość bramek schodzi na drugi, choć wiadomo przy wyniku 1-0 będzie nerwowo.

0

Odbiło gwiazdeczce w głowie.

0

Jeden najlepszy meczy Neymara w barwach Barcy. Muszę przyznać, że po tym spotkaniu znacznie bardziej go polubiłem.

2

Ależ mecz w Lubinie. Brawo Jaga! Bale dwie bramki. :D

24

Mam nadzieje, że po takim prysznicu już, to się nie zdarzy.

0

Masz racje nie pomyślałem. :)

1

A na youtube nie ma.

0

Nie mówię, że trzy miliony to mało, tylko znając Barcę nie wyciągną więcej.

0

Niech nie zapomina o Neymarze oraz Suarezie.

0

Wykupią go za 12 a sprzedadzą pewnie za 15. Lepiej powinni sobie odpuścić.

0

Moim zdaniem wiele nie straciliśmy, Umtiti będzie lepszy od Bartry. Choć kto wie co by było gdyby Marc dostawał więcej szans od Lucho.

1

Trzeba jak najszybciej podpisać! Pewnie Wenger miałby go ochotę zabrać czy jakiś inny angielski klub.

0

Największym zagrożeniem będzie jak zwykle Kameni, oto by nie stracić dwóch oczek. Trochę obawiam się tego spotkania, a jeśli zremisujemy, to będzie po mistrzostwie.

Wygramy!

1

Kiedyś chciałem żeby był podstawowym obrońcą, ale po czasie, można stwierdzić, że Barca to trochę za wysokie progi, Umtiti jest znacznie lepszy. Dla Barcy i dla niego dobrze, że odszedł.

9

Bardzo dobrze, banda idiotów. Takich ludzi w futbolu trzeba tępić!

0

Jesteś zadowolony? Polecasz?

0

Wiadomo porażka jeszcze lepsza, remis biorę w ciemno.

0

Ma ktoś może konto bet-at-home?

4

Już nie mogę się doczekać soboty. Bardzo liczę na remis Realu i oczywiście wygraną Barcy z Malagą, jeśli tak się stanie, Gran Derby będzie piekielnie emocjonujące.

Jeśli utrzymamy taką gra jak z Sevillą, szansa na mistrzostwo jest bardzo duża.

0

Jak na razie Real ma dwa punkty, dlaczego dodajesz Realowi 3punkty? Jesteś pewny, że wygrają Celtą?

Jeśli sądzisz, że Barca spieprzy z jakimś ogórkiem, to nie wiem po co oglądasz.

1

Ładną masz wiarę w Barce. Wygramy to!

4

Raymond Domenech może usiąść cicho i lepiej się nie odzywać.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?