Największym zagrożeniem będzie jak zwykle Kameni, oto by nie stracić dwóch oczek. Trochę obawiam się tego spotkania, a jeśli zremisujemy, to będzie po mistrzostwie.
Kiedyś chciałem żeby był podstawowym obrońcą, ale po czasie, można stwierdzić, że Barca to trochę za wysokie progi, Umtiti jest znacznie lepszy. Dla Barcy i dla niego dobrze, że odszedł.
Już nie mogę się doczekać soboty. Bardzo liczę na remis Realu i oczywiście wygraną Barcy z Malagą, jeśli tak się stanie, Gran Derby będzie piekielnie emocjonujące.
Jeśli utrzymamy taką gra jak z Sevillą, szansa na mistrzostwo jest bardzo duża.
0
Przecież z tym leniwce to nie na poważnie. Oby Gomes zamknął mi gębę.
4
Znów pan leniwiec w składzie, wolałbym Roberto w środku. Enrique czemu nam to robisz?
0
Żeby jeszcze ktoś sie nie dziwił, jak Nacho zagra świetny mecz.
0
Nie ma co się czepiać, przecież Pepe leżał ponad trzy minuty.
15
Antoś dziękujemy za prezent! Barca musi go odpowiednio przyjać.
Teraz trzeba wygrać z Malagą, a następnie Realem. Wtedy wszystko zależy od nas, nie spoglądając za plecy i mieć głęboko gdzieś ten zaległy mecz Realu.
Wielka szkoda porażki z Deportivo, no ale cóż nie ma co płakać nad rozlanym mlekiem.
Ależ mam Banana na twarzy, oby do samego wieczoru nie opadł :)
Visca el Barca! Vamos Barca!
1
Muszę przyznać, że przyzwoicie, ale bez szału. Bale zdecydowanie najgprszy na murawie.
22
Nie ma sensu, priorytetem jest klasowy pomocnik.
0
Ustawienie 3-4-3 z Albą za bardzo ryzykowne, potwierdził to mecz z Deportivo.
0
Najważniejsze zdobyć trzy punkty, ilość bramek schodzi na drugi, choć wiadomo przy wyniku 1-0 będzie nerwowo.
0
Odbiło gwiazdeczce w głowie.
0
Jeden najlepszy meczy Neymara w barwach Barcy. Muszę przyznać, że po tym spotkaniu znacznie bardziej go polubiłem.
2
Ależ mecz w Lubinie. Brawo Jaga! Bale dwie bramki. :D
24
Mam nadzieje, że po takim prysznicu już, to się nie zdarzy.
0
Masz racje nie pomyślałem. :)
1
A na youtube nie ma.
0
Nie mówię, że trzy miliony to mało, tylko znając Barcę nie wyciągną więcej.
0
Niech nie zapomina o Neymarze oraz Suarezie.
0
Wykupią go za 12 a sprzedadzą pewnie za 15. Lepiej powinni sobie odpuścić.
0
Moim zdaniem wiele nie straciliśmy, Umtiti będzie lepszy od Bartry. Choć kto wie co by było gdyby Marc dostawał więcej szans od Lucho.
1
Trzeba jak najszybciej podpisać! Pewnie Wenger miałby go ochotę zabrać czy jakiś inny angielski klub.
0
Największym zagrożeniem będzie jak zwykle Kameni, oto by nie stracić dwóch oczek. Trochę obawiam się tego spotkania, a jeśli zremisujemy, to będzie po mistrzostwie.
Wygramy!
1
Kiedyś chciałem żeby był podstawowym obrońcą, ale po czasie, można stwierdzić, że Barca to trochę za wysokie progi, Umtiti jest znacznie lepszy. Dla Barcy i dla niego dobrze, że odszedł.
9
Bardzo dobrze, banda idiotów. Takich ludzi w futbolu trzeba tępić!
0
Jesteś zadowolony? Polecasz?
0
Wiadomo porażka jeszcze lepsza, remis biorę w ciemno.
0
Ma ktoś może konto bet-at-home?
4
Już nie mogę się doczekać soboty. Bardzo liczę na remis Realu i oczywiście wygraną Barcy z Malagą, jeśli tak się stanie, Gran Derby będzie piekielnie emocjonujące.
Jeśli utrzymamy taką gra jak z Sevillą, szansa na mistrzostwo jest bardzo duża.
0
Jak na razie Real ma dwa punkty, dlaczego dodajesz Realowi 3punkty? Jesteś pewny, że wygrają Celtą?
Jeśli sądzisz, że Barca spieprzy z jakimś ogórkiem, to nie wiem po co oglądasz.
1
Ładną masz wiarę w Barce. Wygramy to!
4
Raymond Domenech może usiąść cicho i lepiej się nie odzywać.