Poczekaj jeszcze, przed nami kluczowy moment, pojedynek Realu z Atletico oraz Barcą, jeśli przegrają z nami i chociaż zremisują z Atletico, mistrzostwo będzie w naszych rękach.
Była dziś mała szans na stratę pkt przez Realu, niestety nie udało się, ale teraz najważniejsze aby Barca wygrała te trzy spotkania przed Realem, z Sevillą będzie cieżko wygrać.
Też wolałbym aby Tottenham był mistrzem, niestety wątpię. Chelsea może jeszcze dwa razy przegrać, a Koguty raczej nie wygrają wszystkie, ale może być jesczze ciekawie.
Jest ciekaw twojej wersji. ;)
Jest już termin z Espanyolem? Bo już ma swój skończony tylko tego terminu mi brakuje. Pewnie twoja wersja i tak będzie lepsza.
Moim zdaniem nie ma sensu, lepiej te pieniądze dołożyć na klasowego pomocnika. W nowym sezonie Vidal powinien być podstawowym prawym obrońcą a jego zmiennikiem młody Palencia. Niestety wątpie, że tak się stanie. Jeśli mieliby kupować to chciałbym Djibril Sidibé z AS Monaco.
To gadanie że Messi odpocznie, nie koniecznie może pozwolić odpocząć, fizycznie na pewno ale nie psychicznie, a jak wiadomo psychika tak jak fizyka jest równie ważna. Mam nadzieje, że wyładuję gniew na boisku i pokaże, że jest fantastycznym piłkarzem.
Fifa to istny burdel na kółkach, wiele nie zmieniło odejście krętacza Blattera.
Wreszcie Brazylia wraca do swojego poziomu. Jeśli będą tak nadal grać spokojnie mogą powalczyć o MŚ.
Od dawna już mi Brazylia nie była bliska sercu, jak odszedł Ronaldinho, odciąłem się od kibicowania, głównie przez brzydką grę, teraz gdy jest Neymar i odpowiedni trener, miłość do Brazylii powraca, ale nadal brak tej magicznej samby.
Wielka szkoda, że Argentyna spada na niższy poziom. Jak widać po Brazylii, potrzebny jest odpowiedni trener, ale niestety federacja Argentyny to ślepe barany. Obecny trener powinien wylecieć po meczu z Boliwią, przecież ich obecna gra to kompromitacja dla Argentyńskiego futbolu jak i samego futbolu!
Jeśli Bauza nie wyleci,to obudzą się gdy zabraknie awansu, a to będzie wielką porażką.
0
Enrique Iniesta!
0
Liczę na trochę magii Neymara. ;) Vamos!
0
Wpisałem 4 zamiast 3 z rozpędu.
0
Całe szczęście, że nie gramy 3-4-3, szczególnie z Jordim w obronie. W ustawieniu 3-4-3 Alba pasowałby idealnie jako wahadłowy.
Vamos Barca!
0
Poczekaj jeszcze, przed nami kluczowy moment, pojedynek Realu z Atletico oraz Barcą, jeśli przegrają z nami i chociaż zremisują z Atletico, mistrzostwo będzie w naszych rękach.
0
Była dziś mała szans na stratę pkt przez Realu, niestety nie udało się, ale teraz najważniejsze aby Barca wygrała te trzy spotkania przed Realem, z Sevillą będzie cieżko wygrać.
0
Przynajmniej nie będzie bramki z rożnego w 85+ minucie Ramosa.
0
Juventus ich pyknie.
0
Niesamowity jest! Przy okazji piękne widoki. ;)
1
Piękny utwór, :)
1
Niech sobie i Real ma pierwszy ten milion.
3
Jeden z moich ulubionych cykli na stronie.
2
Oby Enrique wpuścił go w około 70' minuty. Niech się chłopak ogrywa i poczuje trochę presji.
13
Moja wersja kalendarza. ;)
1920x1080 (16:9) - http://pasteboard.co/QwveJl5DO.jpg
1440x900 (16:10) - http://pasteboard.co/QwtVVfkVS.jpg
1600x1200 (4:3) - http://pasteboard.co/QwuASXtCM.jpg
1
świetna robota! Niebawem wstawię swoją wersje. :)
0
Chyba każdy facet zazdrości, nie dość, że ma tyle sukcesów w reprezentacji, klubie i mnóstwo pieniędzy to jeszcze taką kobiete.
0
Też wolałbym aby Tottenham był mistrzem, niestety wątpię. Chelsea może jeszcze dwa razy przegrać, a Koguty raczej nie wygrają wszystkie, ale może być jesczze ciekawie.
0
A u ciebie na kalendarzu jest Espanyol?
1
Jest ciekaw twojej wersji. ;)
Jest już termin z Espanyolem? Bo już ma swój skończony tylko tego terminu mi brakuje. Pewnie twoja wersja i tak będzie lepsza.
0
Z Pereza to taki klaun, który dobrze trzepię kasę.
2
Moim zdaniem nie ma sensu, lepiej te pieniądze dołożyć na klasowego pomocnika. W nowym sezonie Vidal powinien być podstawowym prawym obrońcą a jego zmiennikiem młody Palencia. Niestety wątpie, że tak się stanie. Jeśli mieliby kupować to chciałbym Djibril Sidibé z AS Monaco.
0
Bardzo dobrze, w meczu z Valencią tragicznie wyglądała obrona.
1
Thuram bez wątpienia w swoim najlepszym okresie, był jednym z najlepszych obrońców. W Barcelonie grał raczej nie aż tak dobrze.
0
Na pewno nie zostanie.
0
Nie szykują. Pamiętam jak wygraliśmy 0-4 na Bernabeu i gwizdy tylko motywowały Pique.
0
Moim zdaniem zagrają w barażach. Chyba o te miejsce powalczą z Ekwadorem.
0
Macie jakieś typy na weekend?
0
To gadanie że Messi odpocznie, nie koniecznie może pozwolić odpocząć, fizycznie na pewno ale nie psychicznie, a jak wiadomo psychika tak jak fizyka jest równie ważna. Mam nadzieje, że wyładuję gniew na boisku i pokaże, że jest fantastycznym piłkarzem.
Fifa to istny burdel na kółkach, wiele nie zmieniło odejście krętacza Blattera.
2
Wreszcie Brazylia wraca do swojego poziomu. Jeśli będą tak nadal grać spokojnie mogą powalczyć o MŚ.
Od dawna już mi Brazylia nie była bliska sercu, jak odszedł Ronaldinho, odciąłem się od kibicowania, głównie przez brzydką grę, teraz gdy jest Neymar i odpowiedni trener, miłość do Brazylii powraca, ale nadal brak tej magicznej samby.
Wielka szkoda, że Argentyna spada na niższy poziom. Jak widać po Brazylii, potrzebny jest odpowiedni trener, ale niestety federacja Argentyny to ślepe barany. Obecny trener powinien wylecieć po meczu z Boliwią, przecież ich obecna gra to kompromitacja dla Argentyńskiego futbolu jak i samego futbolu!
Jeśli Bauza nie wyleci,to obudzą się gdy zabraknie awansu, a to będzie wielką porażką.
0
Śmieszne to jest. Nawet nie powiedział żadnego obrażającego słowa. Żeby nie można było się odezwać. Perez jest żenujący.