Niestety Barca dała prezent a Real go przyjął. Liczę na potknięcie z Bilbao, przy remisie i wygranej Barcy zrównamy się z Realem. Mylicie, że Bilbao powalczy?
Wiem, że są to ludzie, ale po to jest szeroka kadra, żeby ktoś mógł odpocząć. Dziś było widać rozluźnienie. Cóż trzeb patrze w przód, teoretyczne 5pkt straty nie jest tragiczna. Bez wątpienia w tym sezonie lekceważymy słabszych rywali.
Trochę mi szkoda, że James przez transfer do Realu, tylko marnieje się piłkarsko, ale sam jest sobie winy. Na jego miejscu odszedł z Madrytu jak najszybciej,. Jestem przekonany, że Real w składzie z Jamesem zamiast Ronaldo, grałby lepiej. Obecnie Kolumbijczyk ma lepszy drybling czy podania. Cieszy mnie, że tak mało gra.
Jego zaangażowanie w meczu z PSG pokazuje jak wkłada na boisku ogromną pracę, wątpię żeby Fabregas zagrał tak jak Rakitic, jedynie Hiszpan był od niego lepszy w podaniach otwierających drogę do bramki.
Bardzo mnie cieszy, że podpisał kontrakt, jeśli utrzyma taki poziom, jeszcze wiele da Barceloie.
3
Na koniec sezonu cały Madryt zamknie japę! Najważniejsze aby do meczu z Real nic nie stracić i ich ograć. Visca el Barca!
0
Wiadomo to jest możliwe, ale wygramy to!
1
Niestety Barca dała prezent a Real go przyjął. Liczę na potknięcie z Bilbao, przy remisie i wygranej Barcy zrównamy się z Realem. Mylicie, że Bilbao powalczy?
Teraz czekaj cały tydzień..eh..
0
Raczej tylko po lidze. Kluczowym momentem będzie mecz Realu z Atletico a następnie z Barcą. Poza tym za tydzień grają z Bilbao.
0
Ale będzie dziwnie jak Real zagra zaległy mecz pod sam koniec.
0
Też tak myślę, to bedzie kluczowy moment.
2
Też tak myślę. Może za tydzień wtopią z Bilbao. W głupi sposób oddajemy lidera..
0
Będziecie oglądać Real czy szkoda szarpać jeszcze bardziej nerwów? Oglądał ktoś ostatnio Betis?
1
Nie twierdze że nie, ale nie można tłumaczyć tym porażki. Jeśli zmęczenie będzie wpływem porażek, nie wygramy ligi.
1
Wiem, że są to ludzie, ale po to jest szeroka kadra, żeby ktoś mógł odpocząć. Dziś było widać rozluźnienie. Cóż trzeb patrze w przód, teoretyczne 5pkt straty nie jest tragiczna. Bez wątpienia w tym sezonie lekceważymy słabszych rywali.
2
Brak sił nie może by wymówką na tym poziomie.
0
Raczej narodziny i klaps w dupę.
0
Nie chcę sobie robić nadziei. Oby było tak jak z Las Palmas.
2
Może przynajmniej za tydzień Real straci punkty z Bilbao. Niestety w tym roku za dużo musimy zależeć od Realu..
0
Ale 5pkt to będzie sporo, trzeba będzie wygrać z Realem.
0
Taki prezent daliśmy, że głowa mała. Ależ będzie fatalny dzień..
0
No trudno, tracimy lidera. Jestem po prostu wściekły. Nie liczę na wpadkę Realu. Teoretycznie 5pkt. straty.
0
Tak jest! Weszli na pełnej pompie.
1
Moim zdanie mogą nawet wygrać.
2
Gratulacje! Jak czekam na siostrzeńca Culé! Czyli nowe pokolenie rośnie. ;)
0
Właśnie Francuzka wygląda ciekawie. Liczę na mistrza dla AS Monaco!
0
Mnie to bardziej bawi niż irytuje.
0
O stary dzięki! Przymierzam się do zrobienia tapety. Dzięki tobie nie będę tracić czasu na szukanie zdjęcia. :)
5
Trochę mi szkoda, że James przez transfer do Realu, tylko marnieje się piłkarsko, ale sam jest sobie winy. Na jego miejscu odszedł z Madrytu jak najszybciej,. Jestem przekonany, że Real w składzie z Jamesem zamiast Ronaldo, grałby lepiej. Obecnie Kolumbijczyk ma lepszy drybling czy podania. Cieszy mnie, że tak mało gra.
10
Jego zaangażowanie w meczu z PSG pokazuje jak wkłada na boisku ogromną pracę, wątpię żeby Fabregas zagrał tak jak Rakitic, jedynie Hiszpan był od niego lepszy w podaniach otwierających drogę do bramki.
Bardzo mnie cieszy, że podpisał kontrakt, jeśli utrzyma taki poziom, jeszcze wiele da Barceloie.
0
Nie widziałem go na boisku, no może jedynie na youtube, ale uwielbiam tego faceta. Widać, że ma sercu ten klub i nie owija w bawełnę słów.
7
Dokładnie niech zamkną mordeczki. Realowi wielokrotnie sędziowie pomagali, cały Madryt wraz z kibicami pokazuje hipokryzje.
Zmieniając trochę temat, o bramce nieuznanej z Betisem czy ewidentnych karnych z Villarreal nikt już nie pamięta.
Co do rzekomej ustawce sędziego i całej UEFA świetnie zamyka temat, tekst Rafała Steca.
http://rafalstec.blox.pl/2017/03/Barcelona-i-napad-stulecia.html
34
Pierwszy karny był oczywisty, przecież widać, że zawodnik PSG zrobił ruch głową, wpłynęło na równowagę Neymara.
Jeśli wygramy LM będzie niezły ból dupy co mnie cieszy.
0
Raczej sztuczne El Clasico . Głupi pomysł.
0
Nie mogę przestać słuchać. ;)