0

Marzeniem jest ten zawodnik. Sprzedać Gomesa, Rakitica i dołożyć z 40.

0

Też mnie to martwi, ale wierze w niego!

0

Właśnie dobrze jest pokazane, Alba wiele wniesie z przodu a za sobą będzie mieć tarcze w postaci Umtitiego i Busquetsa.

0

Bardzo podoba mi się, że Enrique stawia na formacje 3-4-3, dobrze, że próbuje coś robić i wprowadza coś innego! Vamos Barca!

0

Ciężko znaleźć..
No masz racje błąd.

1





Przepiękny utwór! Szkoda, że tak wspaniałych muzyków, jak Jacek Kaczmarski już nie ma..

0

Ależ to były czasy! Chciałbym zobaczyć Ville np. jako zmniennika Suareza.

0

W pomocy Rafinha i Suarez! Tylko nie Gomes. Poza tym mogli by zagrać, 3-4-3.

0

Ok, dziki za pomoc. ;)

19

Sorry, że wrzucam jeszcze raz

Kalendarz (Marzec)
16:9 (1920x1080)
http://ifotos.pl/z/awqwswa

4:3 (1680x1050)
http://ifotos.pl/z/awqwqra

16:10 (1440x900)
http://ifotos.pl/z/awqwsea

Działa?

0

Gdzie ty zawsze uploadujesz?

0

Nadal nie działa? u mnie ok

7

Moja wersja kalendarza na marzec. :)

16:9 (1920x1080)
http://i.imgur.com/CE7UAdM.jpg

16:10 (1680x1050)
http://i.imgur.com/NEKiGqX.jpg

4:3 (1440x900)
http://i.imgur.com/en9KmUm.jpg


Pewnie znajdą się lepsze, ale może komuś się spodoba. Mam nadzieje, że nie zrobiłem błędu.

0

A faul na Munirze? Tego nie pamiętasz..

0

Wyxzuwam kolejne drukowanie. Ale w meczu z Atletico też był żenujący i wygraliśmy, trzeba skupić się na meczu.

0

Pique nie pieprzy się w tańcu. Tu już nie chodzi o sam Real, tylko o poziom sędziowania, pewnie w lidze japońskiej jest wyższy.

0

Kolego jest jeszcze Messi.

0

W uwzięciu się na Neymara coś. W meczu z Atletico wielokrotnie powinna być karta a często jest tak, że jest ewidentny faul a gwizdek milczy.

1

Ogląda ktoś Palencie w akcji? Mógłby Enrique dać mu szansę.

0

Ogląda ktoś Oscary?

0

Ciekawe jak będzie wyglądać sędziowanie w Derbach..

4

Kluczowym momentem będś dla nich mecze pod rząd z Atletico i Barca.

0

Wiadomo, ale nie liczę na to!

2

Ale ja jestem głupi, że nie obstawiłem.. Wszystkie 8 trafionych
http://i.imgur.com/XUdgUrJ.png

0

Szkoda, że w najbliższych trzech kolejkach Real nie straci pkt (Las Palmas, Eibar, Betis) Ale najważniejsze aby nie straci pkt.

0

No trudno też mnie to wku*rwiło, no ale cóż dobrze, że wykorzystaliśmy prezent Realu, trzeba wygrać z Realem i liczyć na remis białych np. z Celtą lub Atletico.

Mógłby być cudowny weekend ale jest bardzo dobru. W tabeli sytuacja jest dobra.

0

Na początku nasza pomoc wyglądała blado, ale znacznie lepiej niż ostatnio, oby w następnym meczu grali w takim składzie. Na boisku dzisiaj najlepsi byli - Umtiti, Mathieu, Pique, Messi oraz ter Stegen.

0

Umtiti ależ to zrobił. Kocham ten chłopaka! Nasza przyszłość.

0

Nie wiem jakim cudem Materace graja w 11..

0

Nic nie doliczył?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?