No trudno też mnie to wku*rwiło, no ale cóż dobrze, że wykorzystaliśmy prezent Realu, trzeba wygrać z Realem i liczyć na remis białych np. z Celtą lub Atletico.
Mógłby być cudowny weekend ale jest bardzo dobru. W tabeli sytuacja jest dobra.
Na początku nasza pomoc wyglądała blado, ale znacznie lepiej niż ostatnio, oby w następnym meczu grali w takim składzie. Na boisku dzisiaj najlepsi byli - Umtiti, Mathieu, Pique, Messi oraz ter Stegen.
0
Marzeniem jest ten zawodnik. Sprzedać Gomesa, Rakitica i dołożyć z 40.
0
Też mnie to martwi, ale wierze w niego!
0
Właśnie dobrze jest pokazane, Alba wiele wniesie z przodu a za sobą będzie mieć tarcze w postaci Umtitiego i Busquetsa.
0
Bardzo podoba mi się, że Enrique stawia na formacje 3-4-3, dobrze, że próbuje coś robić i wprowadza coś innego! Vamos Barca!
0
Ciężko znaleźć..
No masz racje błąd.
1
Przepiękny utwór! Szkoda, że tak wspaniałych muzyków, jak Jacek Kaczmarski już nie ma..
0
Ależ to były czasy! Chciałbym zobaczyć Ville np. jako zmniennika Suareza.
0
W pomocy Rafinha i Suarez! Tylko nie Gomes. Poza tym mogli by zagrać, 3-4-3.
0
Ok, dziki za pomoc. ;)
19
Sorry, że wrzucam jeszcze raz
Kalendarz (Marzec)
16:9 (1920x1080)
http://ifotos.pl/z/awqwswa
4:3 (1680x1050)
http://ifotos.pl/z/awqwqra
16:10 (1440x900)
http://ifotos.pl/z/awqwsea
Działa?
0
Gdzie ty zawsze uploadujesz?
0
Nadal nie działa? u mnie ok
7
Moja wersja kalendarza na marzec. :)
16:9 (1920x1080)
http://i.imgur.com/CE7UAdM.jpg
16:10 (1680x1050)
http://i.imgur.com/NEKiGqX.jpg
4:3 (1440x900)
http://i.imgur.com/en9KmUm.jpg
Pewnie znajdą się lepsze, ale może komuś się spodoba. Mam nadzieje, że nie zrobiłem błędu.
0
A faul na Munirze? Tego nie pamiętasz..
0
Wyxzuwam kolejne drukowanie. Ale w meczu z Atletico też był żenujący i wygraliśmy, trzeba skupić się na meczu.
0
Pique nie pieprzy się w tańcu. Tu już nie chodzi o sam Real, tylko o poziom sędziowania, pewnie w lidze japońskiej jest wyższy.
0
Kolego jest jeszcze Messi.
0
W uwzięciu się na Neymara coś. W meczu z Atletico wielokrotnie powinna być karta a często jest tak, że jest ewidentny faul a gwizdek milczy.
1
Ogląda ktoś Palencie w akcji? Mógłby Enrique dać mu szansę.
0
Ogląda ktoś Oscary?
0
Ciekawe jak będzie wyglądać sędziowanie w Derbach..
4
Kluczowym momentem będś dla nich mecze pod rząd z Atletico i Barca.
0
Wiadomo, ale nie liczę na to!
2
Ale ja jestem głupi, że nie obstawiłem.. Wszystkie 8 trafionych
http://i.imgur.com/XUdgUrJ.png
0
Szkoda, że w najbliższych trzech kolejkach Real nie straci pkt (Las Palmas, Eibar, Betis) Ale najważniejsze aby nie straci pkt.
0
No trudno też mnie to wku*rwiło, no ale cóż dobrze, że wykorzystaliśmy prezent Realu, trzeba wygrać z Realem i liczyć na remis białych np. z Celtą lub Atletico.
Mógłby być cudowny weekend ale jest bardzo dobru. W tabeli sytuacja jest dobra.
0
Na początku nasza pomoc wyglądała blado, ale znacznie lepiej niż ostatnio, oby w następnym meczu grali w takim składzie. Na boisku dzisiaj najlepsi byli - Umtiti, Mathieu, Pique, Messi oraz ter Stegen.
0
Umtiti ależ to zrobił. Kocham ten chłopaka! Nasza przyszłość.
0
Nie wiem jakim cudem Materace graja w 11..
0
Nic nie doliczył?