0

Nie ma co się łudzić na odwołanie. Na pewno brak Suareza w finale będzie sporym osłabieniem. Całe szczęście, że do dyspozycji będzie Iniesta, Busquets i Neymar. Paco będzie miał swoją okazje.

4

Ale gdyby tej kartki nie dostał, to by zagrał w finale. Na pewno tego nie zrobił specjalnie.. Dla niego Barca to wiele, wątpię żeby chciał odwalić taki numer i utrudnić awans.

Większość, widzę, że z Roberto robi kozła ofiarnego, to nie jego wina, że trener na niego stawia, ma się nie zgodzić?

jestem pewny że chciały grać środku , gdzie czuję się komfortowo.

1

Sędzia dał kartkę Luisowi z dupy. Też na jego miejscu bym się wku*rwił.

0

Paco i Vida. I wraca Iniesta, Busquets i Neymar

1

Zawału dostanę..

1

Dobrze, że go nie kupiliśmy, Gameiro pomógł w awansie. Ależ wykrakałem.. Jednak przeszkadza

2

Może znajdzie się tutaj wielbiciel Depeche Mode. Będziecie kupować nowy album "Spirit" ?

Chyba dołożę te 30zł i zamówię Deluxe Edition.
http://www.empik.com/szukaj/produkt?author=Depeche+Mode

Jeden z utworów:

6

Nie widze w tym ani szczypty chamstwa.

3

Zapowiedź drugiego sezonu "Stranger Things"



Cykl trafi na platformę Netflix w Halloween 2017 roku, czyli 31 października.

5

Skrót Super Bowl. Ależ to był mecz!



Chyba muszę bardziej zainteresować tym sportem. Tylko muszę zagłębić się w zasady.

1

Jak mocna mieć do kogoś pretensje, ze spotkanie zostało odwołane? Ns pogodę nikt nie ma wpływu. Po prostu Real trzęsie gaciami przed Celtą.

Ndjlreiej żeby Celta zagrał na innym stadionie, co byłoby krzywdzące dla nich, to by wszystkim pasowało. Oczywiście tylko Real nie może zostać skrzywdzony, a inni tak.

To Barca może powiedzieć „Pograno sobie z nami” za nie uznanie bramki.

0

Ale przypierdaczył!

0

To nie jest realne.

0

Real Madryt - Real Betis - 2017.03.12
Athletic Club - Real Madryt - 2017.03.19

Celta Vigo - Villarreal - 2017.03.12
D.La Coruna - Celta Vigo - 2017.03.19

Spokojnie mogliby zagrać 15.09

0

Chciałbym przeżyć ten serial od nowa. Chyba zobaze po raz trzeci!

1

Nie ma opcji, żeby zagrać cztery w osiem dni!

0

Dobrze, ale chyba nie można ryzykować życiem dla samego sportu. Tak cztery mecze w osiem dni? Nie ma szans na taki układ. Naprawdę wierzysz w to? W czasie przerwy LM w tygodniu można znaleźć wolny termin czyli np. mecz w sobotę środę i następnie niedziele.

3

Ależ nam rośnie znakomity rozgrywający w kadrze. Oby Lewandowski dostał piękne asysty od Zielińskiego. Dawno nie mieliśmy takiego zawodnika z takim potencjałem na tej pozycji!

0

Rana wygląda okropnie,

1

Pięknie to wygląda. Ale gdy się pomyśli o zaległych meczach nie robi się kolorowo. Oby przynajmniej były te cztery straty.

0

Wątpię żeby przełożono mecz na sam koniec ligi. Nie spotkałem się takim przypadkiem.

0

Ja bardzo chcę żeby został. Według mnie jest świetnym trenerem. Zdobycie w pierwszym roku tak wiele, to pokazuje. Nie każdy znakomity szkoleniowiec potrafiłby osiągnąć tyle sukcesów po tak genialnej erze Guardioli.

4

Jeśli było zagrożenie dla ludzi i piłkarzy, to nie można ryzykować. Jeśli mimo to Real chciał grać ze względu tylko na to, że Celta wyjdzie rezerwowym składem, pokazuje ich poziom mentalności tego klubiku. Zagrożenie życia jest. ważniejsze nić sport.

Widać, że dla Realu, Celta jest chyba koszmarem, oby Celestes ich pokonali!

14

Sam się sprzedaj. :D

0

Mnie wręcz przeciwnie. Jeśli Barca strzeli gola będzie kasa. Tylko niech Schalke wytrzyma.

0

Dzięki, że o mnie wspomniałeś. Twoja praca wygląda bardzo dobrze co najważniejsze jest estetyczna.

Grafiką się zajmujesz, czy to tylko zabawa?
Jakby miał ochotę może byśmy spróbowali zrobić jakiś collab np. tapetę dla kibiców nasze wspaniałej Barcy. :)

0

Mi się wydaję, że Ronaldinho odszedł w dobrym momencie. Wtedy gdy odchodził pamiętam jak właśnie tutaj czytałem tą wiadomość ze łzami w oczach, teraz mogę stwierdzić, że to była dobra decyzja

Wielka szkoda, że nie utrzymał poziomu przez więcej lat, np. jak Messi, ale wiadomo wielu brazylijczyków ma inny temperament.

Bez wątpienia Ronaldinho znacznie przyczynił się do odrodzenia wielkiej Barcelony. Właśnie od jego czasów pokochałem Barcelonę i nigdy go nie zapomnę,! Wniósł wiele radości i magii nie tylko do Barcelony ale także do całego futbolu. Absolutna legenda.

Szkoda, że nie można zobaczy na boisku trio: Ronaldinho-Suarez-Messi.

0

Nie jest zły. Ale ja jakoś bym go nie chciał.

0

Nigdy nie zapomnę cieszynki! Eric był jednym z moich ulubionych zawodników Barcy.

0

Miło że się podoba. ;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?