La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1085 Culés

2

Może znajdzie się tutaj wielbiciel Depeche Mode. Będziecie kupować nowy album "Spirit" ?

Chyba dołożę te 30zł i zamówię Deluxe Edition.
http://www.empik.com/szukaj/produkt?author=Depeche+Mode

Jeden z utworów:

konto usunięte

0

@Kamiloza91 Dużo dopłaty. Wg mnie za 5 utworów to i tak lepiej, niż czasem 2 dychy za 2 kawałki.

konto usunięte

0

@Kamiloza91 Sorry nie mogłem się powstrzymać żeby wam o tym powiedzieć...nie znosze ich muzyki!

konto usunięte

0

@anaklamadzama Wolę ich od Nickelback, Bastitle, Kasabian, Elbrow, czy całego Disco polo...

konto usunięte

0

@LinekPark No to poza Depeche Mode mamy calkiem zbieżny gust ;)

konto usunięte

0

@anaklamadzama Taaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaak??
Alter Bridge? Rival Sons? Avenged Sevenfold? GN'R? Metallica? Nirvana?...

konto usunięte

0

@LinekPark Gunsi, Metallica i Nirvana tak! Generalnie to wciągam cały grunge - Pearl Jam, Alice In Chains, Stone Temple Pilots, Screeming Trees, Mudhoney i wiele innych. Linkinów też lubie (widziałem na żywo w 2007) oraz SOAD z tzw. nu-metalu.

konto usunięte

0

@anaklamadzama No to całkiem zbieżny. ;)

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?