- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1085 Culés
Gorące dyskusje
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1085 Culés
2
Może znajdzie się tutaj wielbiciel Depeche Mode. Będziecie kupować nowy album "Spirit" ?
Chyba dołożę te 30zł i zamówię Deluxe Edition.
http://www.empik.com/szukaj/produkt?author=Depeche+Mode
Jeden z utworów:
0
@Kamiloza91 Dużo dopłaty. Wg mnie za 5 utworów to i tak lepiej, niż czasem 2 dychy za 2 kawałki.
0
@Kamiloza91 Sorry nie mogłem się powstrzymać żeby wam o tym powiedzieć...nie znosze ich muzyki!
0
@anaklamadzama Wolę ich od Nickelback, Bastitle, Kasabian, Elbrow, czy całego Disco polo...
0
@LinekPark No to poza Depeche Mode mamy calkiem zbieżny gust ;)
0
@anaklamadzama Taaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaak??
Alter Bridge? Rival Sons? Avenged Sevenfold? GN'R? Metallica? Nirvana?...
0
@LinekPark Gunsi, Metallica i Nirvana tak! Generalnie to wciągam cały grunge - Pearl Jam, Alice In Chains, Stone Temple Pilots, Screeming Trees, Mudhoney i wiele innych. Linkinów też lubie (widziałem na żywo w 2007) oraz SOAD z tzw. nu-metalu.
0
@anaklamadzama No to całkiem zbieżny. ;)