Dla mnie w obecnej LM najlepiej wygląda Bayern, na pewno mają pewniejszą obronę, bramkarza, no i oczywiście Lewandowski zjada napastników Realu. Na pewno piłkarzom z Madrytu nie można odmówić zaangażowania, ale mnie ich gra nie powala. Atletico czy Juve może ich spokojnie wyeliminować.
W tym roku jedynie z Napoli zagrali bardzo dobrze. Na wczorajszy mecz bawet nie ma bo patrzeć, wiadomo Espanyol wypiął dupę.
Przecież widać, że Espanyol olał mecz. Poczekajmy jak im przyjdzie mecz z solidnym przeciwnikiem, Sevilla to pokazała. Na pewno obecnie Real gra lepiej od nas.
Nie ukrywam, też tak mam. Oby w następnej fazie trafił na Bayern, w co wątpię. Wydaje mi się, że Bawarczycy mogą wygrać LM. Ale jeśli jednak Real wygra to i tak pewnie po dwóch dniach zapomnę. Ja nie kibicuję nie tylko dla pucharów, poza tym w ostatnich latach jest w tyle za Barcą pof tym względem, jedynie będą mogli szczycić obroną LM, o tryplecie czy sekstecie mogą pomarzyć.
Nie ja nie stwierdzam tego, by może będzie innaczej. Ja raczej byłem pewny, że Napoli nie będzie ciężkim rywalem.
Chyba w tej edycji do końca tylko zobaczę do końca Lewego w akcji. Szkoda tracić nerwów. Nie powiem jeśli Real wygra LM nie będzie mi wesoło., choć ja mało zwracam uwagę na Real.
0
Urodziny Neymara były tuż przed meczem z PSG?
Mi się, wydaję, że Enrique daję za dużą swobodę piłkarzom.
0
Mi cały czasvto w głowie, pewnie będzie do meczu rewanżowego, albo i dłużej. Ale dzięki takim raną moje serce bije dla tego klubu mocniej.
0
Ten pogrom mimo wszystko dobrze nam zrobił.
0
Dla mnie w obecnej LM najlepiej wygląda Bayern, na pewno mają pewniejszą obronę, bramkarza, no i oczywiście Lewandowski zjada napastników Realu. Na pewno piłkarzom z Madrytu nie można odmówić zaangażowania, ale mnie ich gra nie powala. Atletico czy Juve może ich spokojnie wyeliminować.
W tym roku jedynie z Napoli zagrali bardzo dobrze. Na wczorajszy mecz bawet nie ma bo patrzeć, wiadomo Espanyol wypiął dupę.
0
Dla mnie ten serial jest kiepski, zawiodłem się.
Co do Toma , to jest dobrym aktorem, ale można znaleźć znacznye lepszych, wątpię by osiągnął poziom genialnych aktorów.
0
Wie co najlepsze! Genialny aktor, jeden z najlepszych europejskich.
0
Z nudów nasza mnie ochota oglądać ŚWK, który odcinek jest waszym ulubionym?
0
Wiadomo, ale piosenka Szpaka była świetna.
2
Słaba ta piosenka, wątpie żeby była wysoko..
0
Oby tak było... :)
1
Drze się jak krowa, Szpak pokazał jej jak wygląda artyzm śpiewania.
0
Ależ mi go brak, nie tylko na boisku. Życzę mu żeby doszedł jak nakdalej.
Najlepszy prawy prawy obrońca w historii Barcy!
5
Wielka szkoda, że Nenad Bjelica nie trenował Lecha od początku sezonu, choć i tak spokojnie mogą powalczyć o chociażby wicemistrza.
0
Alkohol + rock! Lub nowy film mistrza Scorsese.
0
Znacznie bardziej wolę Suareza niż Ibre z Suarezem na skrzydle. Luis tylko by się męczył.
0
Oficjalnie już Real mecz z Celtą zostanie rozegrany przed ostatnią kolejką?
1
Przecież widać, że Espanyol olał mecz. Poczekajmy jak im przyjdzie mecz z solidnym przeciwnikiem, Sevilla to pokazała. Na pewno obecnie Real gra lepiej od nas.
1
Nie powiedziałbym, Real nie zachwyca, zobaczymy jak zagrają z Villarreal. Jeśli Real nie wygra któregoś z zaległych spotkań nic nie będzie wiadome.
0
W żadnym stopniu nie liczyłem na stratę pkt z Espanyolem, na chwilkę spojrzałem na mecz i widać, Espanyol ma w dupie ten mecz.
2
Ja mam w niego umiarkowaną wiarę, chłopakowi należy się szansa w nowym sezonie.
1
Oczywiście nie zapomne
0
O właśnie, cholera zapomniałbym
0
Tak tylko pytam, w tych smutnych chwilka mogę zapomnieć.
0
Właśnie tworze sobie tapetę legend Barcy.
Jak nar azie umieściłem: Puyol, Cruyff, Xavi, Guardiola, Iniesta, Messi, Ronaldinho.
Jakie dać jeszcze nazwiska? Z dwanaście raczej się zmieści.
0
Jak pary chcielibyście w ćwierćfinałach LM?
1
Nie ukrywam, też tak mam. Oby w następnej fazie trafił na Bayern, w co wątpię. Wydaje mi się, że Bawarczycy mogą wygrać LM. Ale jeśli jednak Real wygra to i tak pewnie po dwóch dniach zapomnę. Ja nie kibicuję nie tylko dla pucharów, poza tym w ostatnich latach jest w tyle za Barcą pof tym względem, jedynie będą mogli szczycić obroną LM, o tryplecie czy sekstecie mogą pomarzyć.
1
Lewandowskiemu przydałby się taki sukces.
0
Nie ja nie stwierdzam tego, by może będzie innaczej. Ja raczej byłem pewny, że Napoli nie będzie ciężkim rywalem.
Chyba w tej edycji do końca tylko zobaczę do końca Lewego w akcji. Szkoda tracić nerwów. Nie powiem jeśli Real wygra LM nie będzie mi wesoło., choć ja mało zwracam uwagę na Real.
8
Prawda jest taka, że Real jedynie Bayern może wyeliminować. Coś czuje, że Real może spokojnie dojść do finału.
Dziś Real pokazał jak powinno wyglądać zaangażowanie i zamysł taktyczny w LM. Tak jak wspominałem bez problemu wygrywa, Real ma świetny wynik.
6
Liczę na to, że Lewy wygra LM!