0

Urodziny Neymara były tuż przed meczem z PSG?

Mi się, wydaję, że Enrique daję za dużą swobodę piłkarzom.

0

Mi cały czasvto w głowie, pewnie będzie do meczu rewanżowego, albo i dłużej. Ale dzięki takim raną moje serce bije dla tego klubu mocniej.

0

Ten pogrom mimo wszystko dobrze nam zrobił.

0

Dla mnie w obecnej LM najlepiej wygląda Bayern, na pewno mają pewniejszą obronę, bramkarza, no i oczywiście Lewandowski zjada napastników Realu. Na pewno piłkarzom z Madrytu nie można odmówić zaangażowania, ale mnie ich gra nie powala. Atletico czy Juve może ich spokojnie wyeliminować.

W tym roku jedynie z Napoli zagrali bardzo dobrze. Na wczorajszy mecz bawet nie ma bo patrzeć, wiadomo Espanyol wypiął dupę.

0

Dla mnie ten serial jest kiepski, zawiodłem się.

Co do Toma , to jest dobrym aktorem, ale można znaleźć znacznye lepszych, wątpię by osiągnął poziom genialnych aktorów.

0

Wie co najlepsze! Genialny aktor, jeden z najlepszych europejskich.

0

Z nudów nasza mnie ochota oglądać ŚWK, który odcinek jest waszym ulubionym?

0

Wiadomo, ale piosenka Szpaka była świetna.

2

Słaba ta piosenka, wątpie żeby była wysoko..

0

Oby tak było... :)

1

Drze się jak krowa, Szpak pokazał jej jak wygląda artyzm śpiewania.

0

Ależ mi go brak, nie tylko na boisku. Życzę mu żeby doszedł jak nakdalej.

Najlepszy prawy prawy obrońca w historii Barcy!

5

Wielka szkoda, że Nenad Bjelica nie trenował Lecha od początku sezonu, choć i tak spokojnie mogą powalczyć o chociażby wicemistrza.

0

Alkohol + rock! Lub nowy film mistrza Scorsese.

0

Znacznie bardziej wolę Suareza niż Ibre z Suarezem na skrzydle. Luis tylko by się męczył.

0

Oficjalnie już Real mecz z Celtą zostanie rozegrany przed ostatnią kolejką?

1

Przecież widać, że Espanyol olał mecz. Poczekajmy jak im przyjdzie mecz z solidnym przeciwnikiem, Sevilla to pokazała. Na pewno obecnie Real gra lepiej od nas.

1

Nie powiedziałbym, Real nie zachwyca, zobaczymy jak zagrają z Villarreal. Jeśli Real nie wygra któregoś z zaległych spotkań nic nie będzie wiadome.

0

W żadnym stopniu nie liczyłem na stratę pkt z Espanyolem, na chwilkę spojrzałem na mecz i widać, Espanyol ma w dupie ten mecz.

2

Ja mam w niego umiarkowaną wiarę, chłopakowi należy się szansa w nowym sezonie.

1

Oczywiście nie zapomne

0

O właśnie, cholera zapomniałbym

0

Tak tylko pytam, w tych smutnych chwilka mogę zapomnieć.

0

Właśnie tworze sobie tapetę legend Barcy.

Jak nar azie umieściłem: Puyol, Cruyff, Xavi, Guardiola, Iniesta, Messi, Ronaldinho.

Jakie dać jeszcze nazwiska? Z dwanaście raczej się zmieści.

0

Jak pary chcielibyście w ćwierćfinałach LM?

1

Nie ukrywam, też tak mam. Oby w następnej fazie trafił na Bayern, w co wątpię. Wydaje mi się, że Bawarczycy mogą wygrać LM. Ale jeśli jednak Real wygra to i tak pewnie po dwóch dniach zapomnę. Ja nie kibicuję nie tylko dla pucharów, poza tym w ostatnich latach jest w tyle za Barcą pof tym względem, jedynie będą mogli szczycić obroną LM, o tryplecie czy sekstecie mogą pomarzyć.

1

Lewandowskiemu przydałby się taki sukces.

0

Nie ja nie stwierdzam tego, by może będzie innaczej. Ja raczej byłem pewny, że Napoli nie będzie ciężkim rywalem.

Chyba w tej edycji do końca tylko zobaczę do końca Lewego w akcji. Szkoda tracić nerwów. Nie powiem jeśli Real wygra LM nie będzie mi wesoło., choć ja mało zwracam uwagę na Real.

8

Prawda jest taka, że Real jedynie Bayern może wyeliminować. Coś czuje, że Real może spokojnie dojść do finału.

Dziś Real pokazał jak powinno wyglądać zaangażowanie i zamysł taktyczny w LM. Tak jak wspominałem bez problemu wygrywa, Real ma świetny wynik.

6

Liczę na to, że Lewy wygra LM!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?