Ten mecz stał się najlepszym meczem w historii LM jak i futbolu. Cholernie mnie cieszy, że moje kruche zdrowie pozwoliło być świadkiem tych cudownych chwil!
Dla mnie ten serial tylko na dwóch sezonach bazowało na świetności, aktorstwo tylko dobre. To, jest tylko moje zdanie i rozumiem jeśli ktoś jest wielkim fanem.
Trzeba przyzna że Real grając słabo potrafi strzelić bramkę. W sumie to nie liczyłem na Napoli. Trudno si e mówi, tylko trochę wkurza, że Real może obronić LM. Pewnie w losowaniu unikną lepszych rywali.
0
Wywiad jednym z dzisiejszych bohaterów. ;)
0
Trzeba będzie pyknąć tapetę. Dzięki za fotkę. ;)
0
S najważniejsze, że żyjemy w takich czasach Barcy i możemy być świadkiem tych pięknych chwil, które dała nam nasza ukochana Barcelona!
0
Damy radę, ale mimo wszystko szkoda. Bardzo dobry meczu, w jednej z akcji znakomicie wyrolował bodajże Cavaniego.
5
Po prostu najlepszy klub! Przepiękna historia została napisana bordowo-granatowymi literami!
0
Panowie Kocham Was! Visca el Barca!
0
Enrique wielki szacunek dla Ciebie za twoją pracę. Potwierdził, to dzisiejszym przygotowaniem. Rozumiem jego decyzję i życze mu wiele szczęścia. :)
0
Nadal jestem wzruszony, w takich momentach ta niby mocniejsza płeć może mieć łzy w oczach.
Idealna nuta!
3
To był fantastyczny mecz i przejdzie jako legendarny pojedynek.
13
Wszystko bym dał żeby tam być.
0
Wiara czyni cuda.
2
Słowa o sędziach miał prawo wyrazić, nie ma co się oszukiwać drugi karny ich skrzywdził, ale prawda jest taka, że sami sa sobie wini, grając słabo.
4
Jednak widać, że Unzue świetnie nakreślać stałe fragmenty, bo bramka na 6-1, padła tuż po i piłkarze znakomicie byli ustawieni.
0
http://nowinkitransferowe.pl/869/Champions-League/niebywala-remontada-barcelony-borussia-gromi-benfike-wideo-
0
Ja byłem w takim szoku, że przez 15 min myślałem, że Pique strzelił. Wierzyłem w Roberto, że jeszcze da o sobie znać!
5
Ten mecz stał się najlepszym meczem w historii LM jak i futbolu. Cholernie mnie cieszy, że moje kruche zdrowie pozwoliło być świadkiem tych cudownych chwil!
Barca moja miłość!
1
Kocham ten klub! Visca el Barça!
1
Ten mecz pokazuję jak bardzo kocham ten klub. Piłkarze Barcy oddają dziś swoje serce dla tego klubu, pokazuje to pressing i walka! Kocham ich!
0
Dokładnie, wstawiłbym Ardę!
0
Bez wątpienia porządek w linii obrony jest istotny, w ataku nie można rzucić się z gorącą głową.
0
Ja mam przeczucie, że zabraknie jednego gola do dogrywki (3-0) Ale obawiam się, że o czyste konto będzie cholernie ciężko.
4
https://68.media.tumblr.com/40ca4b728b1f1e7a5cd21acc6e791816/tumblr_omi40yLuYn1s3w1lzo1_1280.jpg
Pamiętam jak się zachwycałem bramką Ronaldinho z Chelsea. ;)
Ciekawe mieliśmy stroje wyjazdowe.
2
Życzę Ci tego i sobie. Oby panowie na boiskach zmobilizowali się jeszcze bardziej dla swoich Kobiet!
1
Dla mnie ten serial tylko na dwóch sezonach bazowało na świetności, aktorstwo tylko dobre. To, jest tylko moje zdanie i rozumiem jeśli ktoś jest wielkim fanem.
2
Ja będę kibicował Lewemu, nie przepadam za Bayernem, ale życzę Robertowo żeby wygrał.
0
Jak myślicie jeśli Bayern wygra LM, Lewandowski może powalczyć o Złotą Piłke?
0
Bayern spokojnie by sobie poradził.
1
Żeby tak Bayern trafił na Real. Wtedy miałbym chęć jeszcze oglądać LM. Z miłą chęcią zobaczyłbym jak polak eliminuję Real.
0
Co czuje, że Real może obronić. W sumie jeśli Barca jutro odpadnie mam wyjebane na te rozgrywki. Jedynie kciuki za Lewego będę trzymać.
1
Trzeba przyzna że Real grając słabo potrafi strzelić bramkę. W sumie to nie liczyłem na Napoli. Trudno si e mówi, tylko trochę wkurza, że Real może obronić LM. Pewnie w losowaniu unikną lepszych rywali.