0

Wywiad jednym z dzisiejszych bohaterów. ;)

0

Trzeba będzie pyknąć tapetę. Dzięki za fotkę. ;)

0

S najważniejsze, że żyjemy w takich czasach Barcy i możemy być świadkiem tych pięknych chwil, które dała nam nasza ukochana Barcelona!

0

Damy radę, ale mimo wszystko szkoda. Bardzo dobry meczu, w jednej z akcji znakomicie wyrolował bodajże Cavaniego.

5

Po prostu najlepszy klub! Przepiękna historia została napisana bordowo-granatowymi literami!

0

Panowie Kocham Was! Visca el Barca!

0

Enrique wielki szacunek dla Ciebie za twoją pracę. Potwierdził, to dzisiejszym przygotowaniem. Rozumiem jego decyzję i życze mu wiele szczęścia. :)

0

Nadal jestem wzruszony, w takich momentach ta niby mocniejsza płeć może mieć łzy w oczach.

Idealna nuta!

3

To był fantastyczny mecz i przejdzie jako legendarny pojedynek.

13

Wszystko bym dał żeby tam być.

0

Wiara czyni cuda.

2

Słowa o sędziach miał prawo wyrazić, nie ma co się oszukiwać drugi karny ich skrzywdził, ale prawda jest taka, że sami sa sobie wini, grając słabo.

4

Jednak widać, że Unzue świetnie nakreślać stałe fragmenty, bo bramka na 6-1, padła tuż po i piłkarze znakomicie byli ustawieni.

0

Ja byłem w takim szoku, że przez 15 min myślałem, że Pique strzelił. Wierzyłem w Roberto, że jeszcze da o sobie znać!

5

Ten mecz stał się najlepszym meczem w historii LM jak i futbolu. Cholernie mnie cieszy, że moje kruche zdrowie pozwoliło być świadkiem tych cudownych chwil!

Barca moja miłość!

1

Kocham ten klub! Visca el Barça!

1

Ten mecz pokazuję jak bardzo kocham ten klub. Piłkarze Barcy oddają dziś swoje serce dla tego klubu, pokazuje to pressing i walka! Kocham ich!

0

Dokładnie, wstawiłbym Ardę!

0

Bez wątpienia porządek w linii obrony jest istotny, w ataku nie można rzucić się z gorącą głową.

0

Ja mam przeczucie, że zabraknie jednego gola do dogrywki (3-0) Ale obawiam się, że o czyste konto będzie cholernie ciężko.

4

https://68.media.tumblr.com/40ca4b728b1f1e7a5cd21acc6e791816/tumblr_omi40yLuYn1s3w1lzo1_1280.jpg

Pamiętam jak się zachwycałem bramką Ronaldinho z Chelsea. ;)
Ciekawe mieliśmy stroje wyjazdowe.

2

Życzę Ci tego i sobie. Oby panowie na boiskach zmobilizowali się jeszcze bardziej dla swoich Kobiet!

1

Dla mnie ten serial tylko na dwóch sezonach bazowało na świetności, aktorstwo tylko dobre. To, jest tylko moje zdanie i rozumiem jeśli ktoś jest wielkim fanem.

2

Ja będę kibicował Lewemu, nie przepadam za Bayernem, ale życzę Robertowo żeby wygrał.

0

Jak myślicie jeśli Bayern wygra LM, Lewandowski może powalczyć o Złotą Piłke?

0

Bayern spokojnie by sobie poradził.

1

Żeby tak Bayern trafił na Real. Wtedy miałbym chęć jeszcze oglądać LM. Z miłą chęcią zobaczyłbym jak polak eliminuję Real.

0

Co czuje, że Real może obronić. W sumie jeśli Barca jutro odpadnie mam wyjebane na te rozgrywki. Jedynie kciuki za Lewego będę trzymać.

1

Trzeba przyzna że Real grając słabo potrafi strzelić bramkę. W sumie to nie liczyłem na Napoli. Trudno si e mówi, tylko trochę wkurza, że Real może obronić LM. Pewnie w losowaniu unikną lepszych rywali.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?