0

Isco pokazał klasę.

0

Ciężko będzie Gijon zremisować. Pewnie Kross wejdzie i Ramos zamknie mecz.

1

Pytanie do graczy FM. Jakiego obrońce polecacie za 15mln? Niekoniecznie musi, to być kluczowy zawodnik raczej na zmianę.

0

To rzeczywiście. Skopiowałem jak było.

0

Takie pogromy raczej nie będzie. Ale miło by było. ;)

36

"Ból jest jeszcze nieco zbyt mocny. Dlatego też nie mogłem wczoraj zagrać. W Leverkusen nie zagram ze względu na zawieszenie. Jednakże na mecz z Realem na pewno wrócę!"

Oby Lewy zapakował dwie brameczki!

0

Nie Ronaldo a Lewandowski ustrzeli dublet. Jeszcze Real niech nie będzie taki pewny. Real w sytuacji grania z przewagą powinien zamknąć mecz. Bayern na pewno postawi na wszystko.

0

Zawsze może się trafić gorszy sezon, ale jeszcze nie ma co spisywać na straty.

4

Takie podejście, to ja rozumiem. Jeśli nawet odpadniemy, to jestem w stanie im wybaczyć tą słabą postawę w wielu meczach

Każdy klub z potęgi ma gorsze momenty, wystarczy spojrzeć na osiągniecie Bayernu czy Realu na arenie europejskiej czy krajowej. Każdy by chciał wygrywać non stop, ale, to jest mało realne.

Trzeba pamiętać jak wiele nam ostatnio dali. Futbol jest jak życie, nie zawsze bedzie kolorowy.

Nadal wierzę w awans. Visca el Barca!

0

Pozostaje wierzyć. ;)

1

Nie jestem zbytnio obeznany w FM. Próbuje kupić Thiago, mam budżet w wysokości 67mln, przy potwierdzeniu transferu wyskakuje budzet został zmniejszony o 74mln. Wie ktoś dlaczego?

0

Zgadzam się. Ta sytuacja Iniesty..

0

Warunkiem w awans jest aby pomoc ruszyła dupę, Oby zagrali Busquets - Roberto - Iniesta. Po prostu musimy rzucić się do ataku nie mamy nic do stracenia. Nadal wierze, ale zdaję sobie sprawę, że Juventus ma genialną obronę.

1

Nie przesadzajmy z tym cudem, Bayern tracąc bramkę wiele jeszcze nie traci. Z resztą Buffon z Juve wygra LM.

0

Bayern wczoraj przez głupotę przegrał, nie trafiając karnego i czerwona kartka, gdyby nie sfrajerzyli meczu spokojnie mogłoby być z 3-1. W rewanżu Bayern będzie bardzo groźny dla Realu. Bayern pewnie rzuci się do ataku, mając na uwadze, że strata bramki nic nie przekreśla.

0

Lewandowski raczej na pewno zagra w rewanżu? Mi się wydaję, że Bayern spokojnie może strzelić dwie bramki. ale niestety Real jest w znakomitej sytuacji.

0

Przepraszam mój błąd.

1

Wielki szacunek dla Ciebie, jestem dumny, że ktoś taki jest, wśród kibiców naszej ukochanej Barcy

Niestety kibice zostali rozpieszczony. Powtórzę się, miłość do Barcy na pierwszym miejscu.

Gorszy sezon jest wpisany w futbol, Real np. od trzech lat nie powąchał pucharu za mistrzostwo. Spójrzmy na AC Milan, Manchester United czy Liverpool, którzy nawet LM nie grają.

Pamiętajcie, że prawdziwy kibic musi być z ukochaną drużyna w trudnych sytuacjach. Jeśli ktoś kibicuje tylko dla sukcesów, nie jest w moich oczach prawdziwym kibicem.

0

Najgorsze że trzeba czekać 5dni. Jeśli Barca i Bayern odpadną pieprze te LM i jedynie trzyma kciuki za Buffona. ;)

0

Real przed meczem z Bayernem gra z Gijon.

0

Sextetu też nikt nie zdobył i my jako pierwsi tego dokonaliśmy więc już Barca przeszła do historii. Rozumiem twoje podejście i szanuję. Każdy ma prawo mieć swoje zdanie. Miłej nocy. ;)

Real i tak jeszcze jest daleko, aby tego dokonać.

0

Mogę słuchać już teraz i będę mieć, to głęboko w tyłku. Kocham Barcę i ona zawszę będzie najlepsze. Będąc kibicem Barcelony mam wielką satysfakcje, mając w głowie wyniki, 6-2, 5-0, 4-0 czy eliminacje z LM. Obrona tytułu Realu tylko przez jeden dzień mnie zdenerwuję. Dla mnie na pierwszym miejscu jest miłość do klubu.

0

Zdobycie sześciu pucharów to również wspaniały sukces. Nawet jeśli Real obroni tytuł, nie oznacza, że będziemy drudzy. W ostatnich dziesięciu latach, osiągnelimy więcej sukcesów, regularnie lejąc Real.

6

Jak na przebieg spotkania, Bayern mógł spokojnie przegrać trzema bramkami. Patrząc na jakość Bayernu nie będzie mieć większego znaczenia gdzie grają. Muszą na początku mocniej przycisnąć, strata bramki nie będzie mocnym ciosem. Liczę na wynik 3-1.

Wiadomo, że potencjalne obronienie tytułu Realu, wkurza kibica Barcy, ale pomyśleć nad tym chłodno, czy to jest takie istotne? Dla mnie na pierwszym miejscu i tak jest Barca. Oczywiście nie mówię, że nie będe zdenerwowany.

0

Martinez spieprzył mecz Bayernowi. Nic jeszcze pewne nie jest, w rewanżu z Lewandowskim Bayern będzie znacznie mocniejszy w ataku.

0

Oczywiście w sercu jest nadzieja. ;)

0

Przecież, to tak nie na serio. Bayern spokojnie może odrobić. Ale, będzie ciężko.

0

W półfinałach - Real, Atletico, AS Monaco, Juventus.

Real przed dużą szansą obrony tytułu. Zobaczymy jak, to się potoczy.

0

Dobrze, że nie strzelił, bo karnego nie było, dzieciaki Madrytu by się podniecali.

0

Dwóch Vidalów bardzo chętnie!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?