Oby tak Atletico wygrało na Bernabeu. Jednak trochę obawiam się, że i równie dobrze Atletico może zagrać słaby mecz, ale motywacja na Real może zdziałać wiele.
Czemu niby Realowi bardziej się należy? Podaj przynajmniej jeden argument.
Należy się temu, kto zgromadzi więcej oczek. Barca, jak i Real mieli słaby okres w tym sezonie. Jeśli na przykład Barca pokona Real, to na pewno nie będzie mniej zasługiwać.
Szanuje twoje zdanie i proszę bez spiny. Pokażmy, że kibic Realu i Barcy potrafią rozmawiać.
Oby nasze kluby do koca dostarczyły nam wiele emocji. Wiadomo raz Real będzie na górze, a raz Barca. Co by się nie działo, oba kluby są i będą wielkie!
Najlepiej byłoby aby Juve teraz trafiło na Real, ale ja chyba wole Atletico - Real, przynajmniej będzie pewne, że finał będzie inny.
Oby Real pierwszy mecz grał u siebie
Zresztą nie ma co gdybać, ja i tak mam dość ligi mistrzów.
0
Allegri byłby ciekawą opcja na trenera, facet świrenie jest obeznany z taktyką.
3
Nie znoszę discopolo, przy rocku czy jazzie nie ma żadnego startu, ale np. lepsze discopolo niż debilna muzyka Popka.
Discopolo najbardziej nadaję się na wesela.
12
Ja nie żałuje, Umttiti jest lepszym obrońcą.
0
Wiem, ale wiesz 0-0 może być niebezpieczne w pierwszym meczu (wyjazd), choć na pewno lepiej remis niż porażka.
0
Jestem ciekaw jak podejdzie Simeone do pierwszego meczu. Granie zmasowaną obroną, może odbić się czkawką na wyjeździe.
W ataku na pewno Carrassco i Antek jedynie mogą być groźni, Torres pewnie zmarnuje z dwie setki.
Fajnie, że teraz mecze co trzy dni, będzie mniej gadania o LM.
16
Celta mam dużą szanse zagrać w LM. Trzymam kciuki!
0
Plusem jest także, że Atletico solidnie wymęczy Real przed meczami ligowymi, będzie większa szansa na stratę punktow.
Ograjmy Real a jeszcze skończymy z dwoma pucharami a Real kompletnie z niczym. Ciekawe czy wtedy powiedzą, że Barca skończona
0
Simeone na pewno da im popalić!
0
Oby tak Atletico wygrało na Bernabeu. Jednak trochę obawiam się, że i równie dobrze Atletico może zagrać słaby mecz, ale motywacja na Real może zdziałać wiele.
24
Bardzo dobre losowanie. Atletico będzie cholernie zmotywowane, aby wywali Real. Simeone da popalić. Atletico nie odpuści centymetra
Strzelona bramka w Madrycie może być kluczowa.
1
Brawo Rashford! Uwielbiam gościa.
4
Okładke AS zrobił jakiś skurwiel!
0
Liczę na Real - Juve i mecz na Bernabeu.
1
Czemu niby Realowi bardziej się należy? Podaj przynajmniej jeden argument.
Należy się temu, kto zgromadzi więcej oczek. Barca, jak i Real mieli słaby okres w tym sezonie. Jeśli na przykład Barca pokona Real, to na pewno nie będzie mniej zasługiwać.
Szanuje twoje zdanie i proszę bez spiny. Pokażmy, że kibic Realu i Barcy potrafią rozmawiać.
Oby nasze kluby do koca dostarczyły nam wiele emocji. Wiadomo raz Real będzie na górze, a raz Barca. Co by się nie działo, oba kluby są i będą wielkie!
0
Niech czeka, a się nie doczeka. :D
0
Zobaczymy jak to będzie.
0
Real wcale tak łatwo nie będzie mieć, każda z trzech ekip może ich odesłać z LM. Oby Real pierwszym grał u siebie.
Wylosowanie pierwszej kulki wskazuje, że ten zespół gra u siebie czy komputer losuje?
0
Ja w sumie też. Ale wiesz w sercu nadzieja była. ;)
0
Niech wygra chociażby. Nawet jak tak się stanie, to mi tego nie wmówią, że Ronaldo jest lepszy. Niech sobie piszą wisi mi to.
0
Nie jest za słaby. Obrone mają genialną i świetna taktyka. Na pewno wrzutki Realu mogę nie zadziałać.
0
Najlepiej byłoby aby Juve teraz trafiło na Real, ale ja chyba wole Atletico - Real, przynajmniej będzie pewne, że finał będzie inny.
Oby Real pierwszy mecz grał u siebie
Zresztą nie ma co gdybać, ja i tak mam dość ligi mistrzów.
0
No nie byłbym pewny.
1
Czyli AS Monaco i pierwszy mecz we Francji.
9
Pozostaje napisać Visca el Barca! Kocham Cię Barcelona.
Najwierniejsi kibice zostaną z tobą!
1
Walić pana spalonego.
8
Niestety obrona i taktyka Allegriego - klasa.
Powoli możemy żegnać się z LM.
1
Już mi serce dryga. Kochana Barco wierze w Ciebie.
Vamos Barça! Visca el Barça!
0
Dla każdego może, to wyglądać inaczej. Barca już przeszła do historii zdobywając sextet, a to jest równie z cenny sukces.
Ogólnie Real i Barca mają wiele wspaniałych sukcesów.
0
Wbijajcie na Polsat Sport, finał Plusligi (pierwszy mecz) w siatkówkę. Idealny zabijacz czasu przed ukochaną Barcą.
0
Najbardziej sędzia zepsuł mecz brakiem czerwonej kartki dla Casemiro.