7

Dybala ma potencjał na klasowego piłkarza, ale nigdy nie będzie tak genialny jak Messi.

https://media.giphy.com/media/xUA7beZG0SMExfUG9q/giphy.gif

0

A ty starszy jesteś?

2

Jest do przejścia, co pokazały dwie setki w pierwszym pojedynku.

0

Ale nasza pomoc działała jak naoliwiona maszyna. I tak wierze!

1

Neuer jest bardzo dobry, ale genialnego Buffona nie przebije.

Uwielbiam tego Pana, jeśli odpadniemy z Juve, będę mieć nieco mniejszy smutek na sercu.

0

rocznik 1991. :)

0

Bardzo mnie cieszy powrót, nie na stawiam się na coś niesamowitego. David Lynch na pewno tego nie zepsuje i zaskoczy, mistrz wie co robi.

Na pewno wiekowość aktorek będzie odczuwalna. Shelly to moja miłość z dzieciństwa, która nadał pozostaje.

2

Zdecydowanie Twin Peaks! Poza tym MacGyver, Cudowne lata, Alf, Drużyna A, Żar tropików.

Z polskich bez wątpienia 13 posterunek, Miodowe lata i Tajemnica Sagali.

Nadal uwielbiam tego gościa!
http://i288.photobucket.com/albums/ll197/dinosaurdracula/ezgif-2193481858_zps0fvhcr6b.gif

0

Tż bym tak chciał, niestety ciężko żeby tak było. W futbolu słabe sezony są wpisane. Jeszcze możemy do tego wrócić, tylko potrzeba naprawić pomoc.

Możemy się cieszyć, że nie wpadliśmy w tak wielki dół jak AC Milan czy Manchester.

0

Za cholerę nie pójdzie do takiego kraju, dodając do tego, że narodziła mu się dziecko. Jeśli odejdzie, to pewnie do swojego kraju.

0

Nie ma szans, mają znacznie gorszy terminarz.

3

Z Rashforda może być kawał świetnego napastnika. Ma bardzo dobre wyjście dp piłki i wykończenie.

Obecnie jeden z moich ulubionych zawodników w Anglii.

0

Też już nie liczę na to. Poza tym Chelsea zasługuje na mistrza.

0

Tottenham będzie mieć 4pkt. straty.

Niestety Chelsea z trudniejszych rywali ma tylko Everton.

2

Costa mógłby spokojnie brać udział w jakimś konkursie z Ronaldo.

Oby Chelsea przegrało, wtedy Koguty mogą powalczy o mistrza.

0

Wiadomo szansę Bayeru są malutkie. Pewnie robie sobie nadzieje tylko dlatego, że Lewy ma szansę na coś wielkiego i niechęci, aby Real miał krótką drogę do obronny LM..

0

Zobaczymy we wtorek kto ma racje. :)

0

Gdzieś w głowie i sercu mam nadzieje, ale jednak Juve, to znacznie bardziej klasowy zespół. Jeśli Juve przejdzie, to mam nadzieje, że Buffon podniesie ten puchar.

0

Fatalna to jest sytuacja dla Barcy. Bayern może sobie pozwolić na strate bramek. Może i jestem naiwny, ale nadal mam nadzieje, że Lewy jednak awansuję.

0

Ja bym teraz wskazywał faworyta na Juventus. Czas pokaże.

0

Wygląda na to, że Bayern zagra w obronie Alaba - Benat. Bayern pewnie straci bramkę, mimo to liczę na wynik 2-3.

Niestety jeśli Real przejdzie Bayern stawią przed wielką szansą obroną tytułu, chyba tylko Juve może ich powstrzymać.

0

Tak fatalna sytuacja nie jest.

2

Nigdy nie będzie takich geniuszy futbolu jak Iniesta, Xavi czy Messi. Aż nie chce się pomyśleć jak odejdzie Iniesta i Messi.

0

Mój skład w Football Manager. Co o nim d sądzicie?
Ostatnio udało się rozbić Real Madryt 5-1 :)

http://www.futhead.com/17/squads/5803586/
W szerokim składzie gdzie jest puste miejsce Palencia

0

Już się zrehabilitował. Nawet dziś siateczka założona.

12

Ależ Roberto ma zaciąg na bramkę. Cholera gdyby był ktoś na prawą obronę, nasza pomoc z Roberto wyglądała by znacznie lepiej.

Nie kupując zmienika dla Vidala, to kompletny absurd. Ta kasa w połowie, która została wyłożona na Gomesa, powinna pójść na prawego obrońce, kompletnie nie rozumiem transferu Portugalczyka, Roberto powinien grać tam gdzie męczymy się z Andre.

Chciałbym, aby nasza pomoc w przyszłym sezonie wyglądała tak - Busquets - Roberto - Thiago, niestety Thiago raczej nie do wyciągnięcia z Bayernu.

2

Paco jeszcze nie ma określać złym transferem, jeszcze może okazać się dobrym zmienikiem. Widać, że więcej mu wychodzi niż Andre i nie widać strachu w oczach. Gdyby Alcácer dostawał więcej szans od Enrique, na pewno miałby lepsze zgranie.

Vamos Alcácer!

0

Szkoda, że Enrique nigdy nie zaufał Palenci.

0

Zasługuję ten kto zdobędzie więcej punktów. Jeszcze aż sześć meczy, jeśli wygramy z Realem sprawa mistrzostwa będzie otwarta.

0

Nie ma co jeszcze przesądzać, jak widać jeszcze z każdym Real jak i Barca mogą mieć problemy. Patrząc na kalendarz Real ma pojedynki z Sevillą, Valencią czy Celtą.

Prawda jest taka, że teraz tylko Real może przegrać, oni maja kartę w swojej ręce. Pozostaje czekać.

Jeszcze nie wygramy ligi trzeci raz z rzędu tragedii nie będzie. Trzeba liczyć się z tym, że zawsze mistrzem nie da się być.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?