Wiadomo szansę Bayeru są malutkie. Pewnie robie sobie nadzieje tylko dlatego, że Lewy ma szansę na coś wielkiego i niechęci, aby Real miał krótką drogę do obronny LM..
Gdzieś w głowie i sercu mam nadzieje, ale jednak Juve, to znacznie bardziej klasowy zespół. Jeśli Juve przejdzie, to mam nadzieje, że Buffon podniesie ten puchar.
Fatalna to jest sytuacja dla Barcy. Bayern może sobie pozwolić na strate bramek. Może i jestem naiwny, ale nadal mam nadzieje, że Lewy jednak awansuję.
Ależ Roberto ma zaciąg na bramkę. Cholera gdyby był ktoś na prawą obronę, nasza pomoc z Roberto wyglądała by znacznie lepiej.
Nie kupując zmienika dla Vidala, to kompletny absurd. Ta kasa w połowie, która została wyłożona na Gomesa, powinna pójść na prawego obrońce, kompletnie nie rozumiem transferu Portugalczyka, Roberto powinien grać tam gdzie męczymy się z Andre.
Chciałbym, aby nasza pomoc w przyszłym sezonie wyglądała tak - Busquets - Roberto - Thiago, niestety Thiago raczej nie do wyciągnięcia z Bayernu.
Paco jeszcze nie ma określać złym transferem, jeszcze może okazać się dobrym zmienikiem. Widać, że więcej mu wychodzi niż Andre i nie widać strachu w oczach. Gdyby Alcácer dostawał więcej szans od Enrique, na pewno miałby lepsze zgranie.
Nie ma co jeszcze przesądzać, jak widać jeszcze z każdym Real jak i Barca mogą mieć problemy. Patrząc na kalendarz Real ma pojedynki z Sevillą, Valencią czy Celtą.
Prawda jest taka, że teraz tylko Real może przegrać, oni maja kartę w swojej ręce. Pozostaje czekać.
Jeszcze nie wygramy ligi trzeci raz z rzędu tragedii nie będzie. Trzeba liczyć się z tym, że zawsze mistrzem nie da się być.
7
Dybala ma potencjał na klasowego piłkarza, ale nigdy nie będzie tak genialny jak Messi.
https://media.giphy.com/media/xUA7beZG0SMExfUG9q/giphy.gif
0
A ty starszy jesteś?
2
Jest do przejścia, co pokazały dwie setki w pierwszym pojedynku.
0
Ale nasza pomoc działała jak naoliwiona maszyna. I tak wierze!
1
Neuer jest bardzo dobry, ale genialnego Buffona nie przebije.
Uwielbiam tego Pana, jeśli odpadniemy z Juve, będę mieć nieco mniejszy smutek na sercu.
0
rocznik 1991. :)
0
Bardzo mnie cieszy powrót, nie na stawiam się na coś niesamowitego. David Lynch na pewno tego nie zepsuje i zaskoczy, mistrz wie co robi.
Na pewno wiekowość aktorek będzie odczuwalna. Shelly to moja miłość z dzieciństwa, która nadał pozostaje.
2
Zdecydowanie Twin Peaks! Poza tym MacGyver, Cudowne lata, Alf, Drużyna A, Żar tropików.
Z polskich bez wątpienia 13 posterunek, Miodowe lata i Tajemnica Sagali.
Nadal uwielbiam tego gościa!
http://i288.photobucket.com/albums/ll197/dinosaurdracula/ezgif-2193481858_zps0fvhcr6b.gif
0
Tż bym tak chciał, niestety ciężko żeby tak było. W futbolu słabe sezony są wpisane. Jeszcze możemy do tego wrócić, tylko potrzeba naprawić pomoc.
Możemy się cieszyć, że nie wpadliśmy w tak wielki dół jak AC Milan czy Manchester.
0
Za cholerę nie pójdzie do takiego kraju, dodając do tego, że narodziła mu się dziecko. Jeśli odejdzie, to pewnie do swojego kraju.
0
Nie ma szans, mają znacznie gorszy terminarz.
3
Z Rashforda może być kawał świetnego napastnika. Ma bardzo dobre wyjście dp piłki i wykończenie.
Obecnie jeden z moich ulubionych zawodników w Anglii.
0
Też już nie liczę na to. Poza tym Chelsea zasługuje na mistrza.
0
Tottenham będzie mieć 4pkt. straty.
Niestety Chelsea z trudniejszych rywali ma tylko Everton.
2
Costa mógłby spokojnie brać udział w jakimś konkursie z Ronaldo.
Oby Chelsea przegrało, wtedy Koguty mogą powalczy o mistrza.
0
Wiadomo szansę Bayeru są malutkie. Pewnie robie sobie nadzieje tylko dlatego, że Lewy ma szansę na coś wielkiego i niechęci, aby Real miał krótką drogę do obronny LM..
0
Zobaczymy we wtorek kto ma racje. :)
0
Gdzieś w głowie i sercu mam nadzieje, ale jednak Juve, to znacznie bardziej klasowy zespół. Jeśli Juve przejdzie, to mam nadzieje, że Buffon podniesie ten puchar.
0
Fatalna to jest sytuacja dla Barcy. Bayern może sobie pozwolić na strate bramek. Może i jestem naiwny, ale nadal mam nadzieje, że Lewy jednak awansuję.
0
Ja bym teraz wskazywał faworyta na Juventus. Czas pokaże.
0
Wygląda na to, że Bayern zagra w obronie Alaba - Benat. Bayern pewnie straci bramkę, mimo to liczę na wynik 2-3.
Niestety jeśli Real przejdzie Bayern stawią przed wielką szansą obroną tytułu, chyba tylko Juve może ich powstrzymać.
0
Tak fatalna sytuacja nie jest.
2
Nigdy nie będzie takich geniuszy futbolu jak Iniesta, Xavi czy Messi. Aż nie chce się pomyśleć jak odejdzie Iniesta i Messi.
0
Mój skład w Football Manager. Co o nim d sądzicie?
Ostatnio udało się rozbić Real Madryt 5-1 :)
http://www.futhead.com/17/squads/5803586/
W szerokim składzie gdzie jest puste miejsce Palencia
0
Już się zrehabilitował. Nawet dziś siateczka założona.
12
Ależ Roberto ma zaciąg na bramkę. Cholera gdyby był ktoś na prawą obronę, nasza pomoc z Roberto wyglądała by znacznie lepiej.
Nie kupując zmienika dla Vidala, to kompletny absurd. Ta kasa w połowie, która została wyłożona na Gomesa, powinna pójść na prawego obrońce, kompletnie nie rozumiem transferu Portugalczyka, Roberto powinien grać tam gdzie męczymy się z Andre.
Chciałbym, aby nasza pomoc w przyszłym sezonie wyglądała tak - Busquets - Roberto - Thiago, niestety Thiago raczej nie do wyciągnięcia z Bayernu.
2
Paco jeszcze nie ma określać złym transferem, jeszcze może okazać się dobrym zmienikiem. Widać, że więcej mu wychodzi niż Andre i nie widać strachu w oczach. Gdyby Alcácer dostawał więcej szans od Enrique, na pewno miałby lepsze zgranie.
Vamos Alcácer!
0
Szkoda, że Enrique nigdy nie zaufał Palenci.
0
Zasługuję ten kto zdobędzie więcej punktów. Jeszcze aż sześć meczy, jeśli wygramy z Realem sprawa mistrzostwa będzie otwarta.
0
Nie ma co jeszcze przesądzać, jak widać jeszcze z każdym Real jak i Barca mogą mieć problemy. Patrząc na kalendarz Real ma pojedynki z Sevillą, Valencią czy Celtą.
Prawda jest taka, że teraz tylko Real może przegrać, oni maja kartę w swojej ręce. Pozostaje czekać.
Jeszcze nie wygramy ligi trzeci raz z rzędu tragedii nie będzie. Trzeba liczyć się z tym, że zawsze mistrzem nie da się być.