3

Jestem cholernie szczęśliwy. Teraz niech się dzieje wola nieba, jeśli nawet wygramy tylko puchar będę dumny! Visca el Barca.

Przy okazji zarobiłem 150zł.

Jeszcze poruszę kwestie kwestie Rakitica, śmieszą mnie teksty, że nie nadaje do Barcy. Chłop zostawia serce i płuca dla bordowo-granatowej koszuli.

Jeszcze Roberto gra naprawdę świetnie, w środku pola czuję się jak ryba. Umttiti, Pique oraz ter Stegen również bardzo udanie.

O Messim wystarczy napisać - geniusz. Ronaldo został schowany w bandaż!

Isco to naprawdę powinien jak najszybciej uciekać z Madrytu. Wielki potencjał hiszpańskiej futbolu się marnuje.

Kocham ten klub, aż do śmierci! Mam łzy w oczach.

3

Messi Kocham Cię!

4

Zidane jest po prostu głupi, trzymając Isco na ławie.

2

Niech ktoś powie, że żółte banany nie pomagają Realowi. Casermiro, to dziecko szczęście.

Niech wygrają ten mecz i będę mega dumny. Pieprze ten puchar!

Visca el Barca!

0

Vamos kochana Barcelono!

0

To bardzo dobrze!

11

Cholerka Liverpool przegrał i teoretycznie spadnie na piąte miejsce. Oby jednak przynajmniej zajęli czwarte miejsce. Bardzo liczę na powrót The Reds do Ligi Mistrzów!

0

Bardzo lubię Giovanniego van Bronckhorsta, więc niech osiąga sukcesy jako trener z Feyenoordem. :).

3

Mam tak samo, strasznie mnie nosi!
Dla zbicia czasu gram w FM. Właśnie Neymar strzelił 8 bramek w jednym meczu z jakąś albańską drużyną w LM. :D

0

Tak z nudów robię tapetę ze zdjęcia gdzie Alves przytula Neymara.
Może macie może pomysł, jaki napis dać. Najlepiej po Angielsku ewentualnie Hiszpańsku.

0

Nie gra? E to nie oglądam..

3

Uwielbiam ten kawałek! Wygramy!

5

Raz się żyję obstawiłem 50zł na Barce. Za magiczną noc z PSG zarobiłem 200zł, więc wybaczę jak tym razem się nie uda.

Vamos Barca!

0

Może i masz racje. Jeju, jeszcze 5 godzin.

5

Iniesta nie musi strzelać. Bramka na wagę Mistrzostwa świata może zamknąć usta. Wygrał w futbolu wszystko co możliwe. Jest spełniony piłkarzem, jedynie brakło złotej piłki. Ale o MŚ, Ronaldo czy Messi mogą pomarzyć.

Tak wybitnego pomocnika powinno się rozliczać z asyst, który Iniesta ma mnóstwo w tym także wiele magii.

1

Przy trzech obrońcach kontra Realu może nas zabić, choć z jednej strony możemy na tym zyskać na jakości ataku.

Trudno najwyżej będę mieć stany przedzawałowe.

2

Coś czuje, że Enrique zaskoczy nas składem. Oby tylko nie zagrał trzema obrońca, bo to może być samobójstwo.

0

Tylko nie on! Ma strasznie zrytą banie, narobi tylko burdelu w szatni. Lepiej kupić Djibril Sidibé!

0

FC Barcelona are set to pinch one of Tottenham Hotspur's players this summer. [Mirror Football]

Oby coś w tym było! Najlepiej jakby ściągnęli Christiana Eriksena.

2

Pewnie Dost strzeli jeszcze z 6 bramek. Messi raczej nie odda złotego bucika!

8

Też mam takie wrażenie. Takich ikon jak Buffon, Puyol czy Maldini nie będzie.

3

Śliczna kobieta, bardzo naturalna uroda.

0

Lech będzie mistrzem. Zdobędą dublet.

0

Jak nie sprowadzili? A Arda Turan. W tym sezonie był bardzo wartościowym zmiennikiem, niestety kontuzja..

1

Jeśli ktoś lubi klasykę rocka, to zapraszam.
https://www.facebook.com/Brzmienie-Rocka-1413635082259764/?ref=br_rs

15

Ciekawe wygląda sytuacja w lidze francuskiej. Nice już pewne eliminacji do Ligi Mistrzów. Fajnie jakby ktoś nowy zawitał w elicie.

0

Na pewno nie będą kretynami i nie zagra. Gdybyśmy dostali walkowera, wszyscy mieliby niezły ubaw.

0

Istny kocioł, po prostu śmieszne..

1

Czyli jutro w ataku Paco - Suarez - Messi, mam nadzieje, że Paco coć da od siebie,

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?