0

Najlepiej będzie jak ucieknie z Paryża tak jak Marco, najlepiej do Sevilli i Barcy.

6

Może jeszcze Nice osiągnie drugie miejsce i PSG będzie grać el. LM. :D

2

Fajnie by było. Oby Atletico pokazało klasę Białym.

0

Dokładnie, jeśli przegramy walkę o mistrza, to tylko i wyłącznie przez głupie straty punktów, to najbardziej boli-.

0

Aha, to w takim razie, ciekawa opcja.

1

Jeśli Digne miałby odejść, ro ten transfer miałby sens, w innym wypadku po co nam strzeli lewy obrońca? Potrzebujemy drugiego prawego, żeby Roberto zaczął wymiatać w pomocy.

0

Dokładnie raczej tylko Sevilla, niestety obawiam się, że będzie remisy. Boli ta porażka z Malagą. Vamos Sevilla! Wierze w ich wygraną!

2

Lepiej poczekać do rewanżu, ale jak Real przegrałby u siebie, to byłoby pięknie.

1

Ale przynajmniej mogli dać mu te 25 meczy zagrać, chociaż przynajmniej sprzedać za znacznie więcej.

18

Moja wersja kalendarza. Nie chciałem robić ze zdjęciem celebracji Messiego w meczu z Real Madryt, ponieważ KamQiX już użył. Może komuś takie zdjęcie wpadnie w oko.

16:9 (1920x1080)
http://i.imgur.com/Aut6nVE.jpg

16:10 (1440x900)
http://i.imgur.com/z3cV08X.jpg

4:3 (1600x1200)
http://i.imgur.com/USz6Kgu.jpg

1

Na miejscu Thiago rozważył bym odejście. Gwarantowane miejsce w pierwszym składzie i przed sobą genialny atak. Niestety Bayern nie,puści go. Najgłupsze pozbycie się znakomitego pomocnika, tak spieprzyć potrafi tylko Barca..

2

Świetna robota. Może zrobię swoją wersje. :)

8

Piękne wyniki dla Liverpoolu. Manchaster City a także United po remisie. Mam nadzieje, że The Reds nie wtopią głupio z Watfordem.

4

Nie powiedziałbym.

0

Jak myślicie Atletico jest w stanie wcisnąć z dwie bramki?

0

Przecież chyba zawsze grają Godin - Savic. Nie w takich sytuacjach już Altetcio sobie świetnie radziło. Jestem pewien, że Real będzie się męczyć. Ważne, żeby wbili jednego gola.

0

Oczywiście ja tak.

11

To jest jego dom! Nie ma opcji, żeby odszedł.

0

Muszą awansować! Jak widać jest sporo dobrych z potencjałem młodych graczy. Mam nadzieje, że w nowym sezonie Palencia dostanie szanse.

1

Dokładnie. Nie rozumiem czemu tak wielu go nie docenia. Wiadomo, nigdy nie osiągnie poziom naszych geniuszy. Świetnie jest w destrukcji i w każdym meczu zawsze walczy.

0

Ale beka z Espanyolu. To jest męska gra? chyba juniorów.

0

Tak jest niech klepią ich, niech uświadomią sobie dobitnie kto jest Królem w mieście!

0

Uwielbiam symfonie gwizdów na Pique, on sam pewnie też.

9

Uwielbiam jak Umtiti ma piłkę przy nodze! Czuje się pewność, mądrość i dojrzałość. Obrońca na najbliższe dziesięć lat.

0

Ale łamaga z jednej z papug. Brawo Luis, to jest lis!

5

Dzięki, trzeba przejrzeć słownik. :)

0

Obawiam się, że może skończyć 0-0, co oznacza koniec nadzieji.

0

Czas urwać skrzydła tym pieprzonym papugą!
Vamos Barca!

0

U mnie 138, 139

0

Bayern - Real. Znakomita reżyseria a także Oscar dla Ronaldo. :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?