Jeśli Digne miałby odejść, ro ten transfer miałby sens, w innym wypadku po co nam strzeli lewy obrońca? Potrzebujemy drugiego prawego, żeby Roberto zaczął wymiatać w pomocy.
Moja wersja kalendarza. Nie chciałem robić ze zdjęciem celebracji Messiego w meczu z Real Madryt, ponieważ KamQiX już użył. Może komuś takie zdjęcie wpadnie w oko.
Na miejscu Thiago rozważył bym odejście. Gwarantowane miejsce w pierwszym składzie i przed sobą genialny atak. Niestety Bayern nie,puści go. Najgłupsze pozbycie się znakomitego pomocnika, tak spieprzyć potrafi tylko Barca..
Przecież chyba zawsze grają Godin - Savic. Nie w takich sytuacjach już Altetcio sobie świetnie radziło. Jestem pewien, że Real będzie się męczyć. Ważne, żeby wbili jednego gola.
Dokładnie. Nie rozumiem czemu tak wielu go nie docenia. Wiadomo, nigdy nie osiągnie poziom naszych geniuszy. Świetnie jest w destrukcji i w każdym meczu zawsze walczy.
0
Najlepiej będzie jak ucieknie z Paryża tak jak Marco, najlepiej do Sevilli i Barcy.
6
Może jeszcze Nice osiągnie drugie miejsce i PSG będzie grać el. LM. :D
2
Fajnie by było. Oby Atletico pokazało klasę Białym.
0
Dokładnie, jeśli przegramy walkę o mistrza, to tylko i wyłącznie przez głupie straty punktów, to najbardziej boli-.
0
Aha, to w takim razie, ciekawa opcja.
1
Jeśli Digne miałby odejść, ro ten transfer miałby sens, w innym wypadku po co nam strzeli lewy obrońca? Potrzebujemy drugiego prawego, żeby Roberto zaczął wymiatać w pomocy.
0
Dokładnie raczej tylko Sevilla, niestety obawiam się, że będzie remisy. Boli ta porażka z Malagą. Vamos Sevilla! Wierze w ich wygraną!
2
Lepiej poczekać do rewanżu, ale jak Real przegrałby u siebie, to byłoby pięknie.
1
Ale przynajmniej mogli dać mu te 25 meczy zagrać, chociaż przynajmniej sprzedać za znacznie więcej.
18
Moja wersja kalendarza. Nie chciałem robić ze zdjęciem celebracji Messiego w meczu z Real Madryt, ponieważ KamQiX już użył. Może komuś takie zdjęcie wpadnie w oko.
16:9 (1920x1080)
http://i.imgur.com/Aut6nVE.jpg
16:10 (1440x900)
http://i.imgur.com/z3cV08X.jpg
4:3 (1600x1200)
http://i.imgur.com/USz6Kgu.jpg
1
Na miejscu Thiago rozważył bym odejście. Gwarantowane miejsce w pierwszym składzie i przed sobą genialny atak. Niestety Bayern nie,puści go. Najgłupsze pozbycie się znakomitego pomocnika, tak spieprzyć potrafi tylko Barca..
2
Świetna robota. Może zrobię swoją wersje. :)
8
Piękne wyniki dla Liverpoolu. Manchaster City a także United po remisie. Mam nadzieje, że The Reds nie wtopią głupio z Watfordem.
4
Nie powiedziałbym.
0
Jak myślicie Atletico jest w stanie wcisnąć z dwie bramki?
0
Przecież chyba zawsze grają Godin - Savic. Nie w takich sytuacjach już Altetcio sobie świetnie radziło. Jestem pewien, że Real będzie się męczyć. Ważne, żeby wbili jednego gola.
0
Oczywiście ja tak.
11
To jest jego dom! Nie ma opcji, żeby odszedł.
0
Muszą awansować! Jak widać jest sporo dobrych z potencjałem młodych graczy. Mam nadzieje, że w nowym sezonie Palencia dostanie szanse.
1
Dokładnie. Nie rozumiem czemu tak wielu go nie docenia. Wiadomo, nigdy nie osiągnie poziom naszych geniuszy. Świetnie jest w destrukcji i w każdym meczu zawsze walczy.
0
Ale beka z Espanyolu. To jest męska gra? chyba juniorów.
0
Tak jest niech klepią ich, niech uświadomią sobie dobitnie kto jest Królem w mieście!
0
Uwielbiam symfonie gwizdów na Pique, on sam pewnie też.
9
Uwielbiam jak Umtiti ma piłkę przy nodze! Czuje się pewność, mądrość i dojrzałość. Obrońca na najbliższe dziesięć lat.
0
Ale łamaga z jednej z papug. Brawo Luis, to jest lis!
5
Dzięki, trzeba przejrzeć słownik. :)
0
Obawiam się, że może skończyć 0-0, co oznacza koniec nadzieji.
0
Czas urwać skrzydła tym pieprzonym papugą!
Vamos Barca!
0
U mnie 138, 139
0
Bayern - Real. Znakomita reżyseria a także Oscar dla Ronaldo. :D