0

Powodzenia życzę! ;)

0

Szacun dla obrony Juventusu, stracić tylko dwie bramki, to wielki wyczyn. Szkoda, że na finał trzeba czekać aż miesiąc..

1

Wiem jestem leniwy. A na La Rambla można liczyć na szynką i konkretną odpowiedź. ;)

0

Czy dzisiaj w meczu Ajaxu z Lyonem zagrał młody Kluivert?

0

Pewnie i tak nie do wyciągnięcia. Szczególnie jak wygracie tryplet :) Vamos Juve!

0

Ja to przeżyje. Ale dupka będzie boleć Real.

2

Alves życzę c kolejnego sukcesu. Cholernie mi Ciebie brak. Nie na i nie będzie w Barcelonie takiego prawego obrońcy!

Alves idealnie by pasował jako wahadłowy przy 4-3-3!

2

A Enrique potrafił?

12

Ależ Allegri byłby idealnym kandydatem na trenera. Środek pola na pewno by nam świetnie dograł.

0

Juventus gra znakomicie pod względem taktycznym. Spokojnie mogą ograć Smietanki. W obronie świetna Juve gra głową.

2

Teraz powinno być ok. :D

16:9 (1920x1080)
http://i.imgur.com/iWQsLk0.jpg

16:10 (1440x900)
http://i.imgur.com/e2m2FbS.jpg

4:3 (1600x1200)
http://i.imgur.com/JyDiSTU.jpg

0

Coś rozkojarzony jestem./

11

Wrzucam jeszcze raz, bo był błąd w dacie.

16:9 (1920x1080)
http://i.imgur.com/8EaN7l6.jpg

16:10 (1440x900)
http://i.imgur.com/mJdSCEp.jpg

4:3 (1600x1200)
http://i.imgur.com/gSNJqIt.jpg

0

Poprawka:

16:9 (1920x1080)
http://i.imgur.com/8EaN7l6.jpg

16:10 (1440x900)
http://i.imgur.com/mJdSCEp.jpg

4:3 (1600x1200)
http://i.imgur.com/gSNJqIt.jpg

0

O cholerka, zaraz poprawie. Dzięki za wyhaczenie błędu.

1

16:9 (1920x1080)
[Zobacz link: http://i.imgur.com/Aut6nVE.jpg]

16:10 (1440x900)
[Zobacz link: http://i.imgur.com/z3cV08X.jpg]

4:3 (1600x1200)
[Zobacz link: http://i.imgur.com/USz6Kgu.jpg]

0

Obrona Atletico wczoraj żałośnie grało w obronie a obrońcy Bayernu po kontuzji. Juve ma obecnie najlepszą parę środkowych obrońców. Pamięta jak Real odpadł z Juventusem, wtedy wszystkie dośrodkowania były zamykane. Stara Dama świetnie gra z Realem. Buffon musisz!

AS Monaco spokojnie może pokonać Real, choć brak doświadczenia może być zgubne.

0

Barcelona pokazała, że można ich spokojnie pokonać, Bayern też ich ukuł, niestety przez głupotę odpadł. Juventus z odpowiednia taktyką może sprawić wielkie problemy.

Real rzeczywiście wczoraj pokaż bardzo dobre futbol, ale patrząc na cały sezon mnie nie zachwyca. Jeśli Real przegra Ligę i LM, to się nie dziwie. Poczekajmy do końca sezonu. Widział już znacznie lepszy Real.

2

Może i nie obronił ale za zdobył mnóstwo trofeów. Wiadomo śmieszne jest mówienie, że zagrał słabo ale jeszcze śmieszniejsze twierdzenie, że Ronaldo jest lepszy, biorąc pod uwage tylko kilka świetnych spotkań w sezonie.

0

Dokładnie tak będzie, Real jak pamiętam zawsze ma z nimi problem. Wiadomo to jest tylko jeden mecz.

0

Podziwiać można, ale głoszenie, że Ronaldo jest lepszy, to jest bluźnierstwem dla futbolu. Ronaldo ma świetne wykończenie, ale obecny drybling i podanie nie umywa się do Messiego. Argentyńczyk jest genialny a Portugalczyk świetny.

Znam wielu kibiców, którzy z tym się zgodzą.

0

Nie ma co się denerwować i spinać. Jestem przekonany, że jeśli Juventus dojdzie do finału, to jestem przekonany, że nie będzie faworyta i będą mieć takie same szanse jak i Real. Na pewno, to będzie najtrudniejsza linia obrony do przejścia jak Real miał do czynienia w tym sezonie. Dośrodkowania mogą ich zgubić. W ataku Dybala czy Cuardado mogą wiele zdziałać.

Pozostaje czekać ten miesiąc.

0

Co tam tryplet, będzie sextet. ;)

2

Gdyby Atletico nie zagrało żenująca, Real nie grałby tak znacznie lepiej. Oczywiście nie ujmuje nic Realowi.

4

Na pewno będą mieć szanse, ale mniejsze niż Juve. Mimo wszystko, jestem za Starą Damą!

0

Nic dodać, nic ująć. Szkoda, że większość teraz skupia się na obronie LM. I tak Real tym nie przebije pięknej ery Barcy, choć bez wątpienia jest równie wspaniały sukces..

11

Nie przejmuj się tymi złotymi kalesonami. Każdy normalny kibic powie, że Messi jest po prostu lepszy, zaznsczając genialność obu zawodników.

0

Sorry mój błąd. W swoim pierwszym tekście nie dodałem "w historii" :)

0

Buffon przynajmniej mógłby się wykazać. :) Teraz najgorsze jest to, że aż miesiąc czekania, choć i tak najbardziej smuci, że będę czekać tylko na Buffona i Alvesa a nie na swój ukochany klub..

Cóż, mówi się trudno i czekamy na nowych sezon. Te sezon może się zakończyć czarno a przyszły bardziej kolorowy w naszych odcieniach. :)

0

Czy ja mówię, że mieli w tym momencie szczęście. Dziś Atletico na nic nie zasługiwało. Ale szczęścia w tym roku Realu nie można odmówić. Większość, to przyzna.

Tym razem to Juve będzie mieć szczęście we finale bądź AS Monaco!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?