11

https://wall.alphacoders.com/big.php?i=827764
Może ktoś skorzysta z mojej tapety. ;)

0

Isco i Asensio, to powinni być podstawowi gracze, a Ronaldo i Bale rezerwowi. Jestem ciekaw czy wyjdą takim składem w sobotę.

1

Chyba nieprzespana noc robi swoje. :)

0

Ogląda ktoś ostatnio Valencie? Jest szansa, że Valencia postawi się Śmietankowym?

0

Co, to za data?

1

Niech nawet wygrają 10. Spokojnie, jeszcze przed nimi 5 spotkań, a jedynie Granada jest bardzo słaba.

5

Chyba jedynie Celta może nam pomóc. Po cichu licz ę na Seville, ale wiadomo na wyjedzie grają piach. Z resztą teraz najważniejsze aby wygrać z Espanyolem.

0

'Ma ktoś dobry link Realu?

31

Paco Alcácer będzie świetnym zmiennikiem w przyszłym sezonie. Tylko przyszły trener musi dawać regularną grę, nawet wpuszczać na te dziesięć minut.

Coraz bardziej mnie przekonuje ten transfer.

1

Tak jest Szefuncio! Ależ pewnie strzelił.

2

Bez wątpienia każdy piłkarz zasługuje na szanse drugiego sezonu. Moim zdaniem na pewno zostanie.

0

Bardzo dobrze, niech jak najczęściej mi i nie tylko zamknie usta.

1

Co z tego, że Gomes wydaję się pewniejszy, jak jego zagranie jest słabe i psuje akcje.

Zamknął mi mordkę!

3

Jak zwykle Messi klasa! No, teraz strzelić drugą bramkę i spokojne trzy punkty.

0

W sumie w pierwszym swoim sezonie wiele nam pomógł, chociażby bramką z Realem i Celtą dał ważne trzy punkty. Czas się pożegnać z Mathieu i mu podziękować.

8

Uwielbiam radość Enrique. Nie każdy trener taki jest.

0

Śmieszny człowiek jak te wszystkie żółte banany.

3

Każdy o tym był pewny.

0

Dobre żarty. Alba nie jest głupi. Nie po, to wracał do domu, żeby teraz odchodzi. Jordi zakończy tu karierę!

0

Tak, to musiało się skończyć. Absolutnie wielka legenda Ajaxu, holenderskiego futbolu i oczywiście Barcy.

Ciężko uwierzyć, że odszedł.

0

Prowadzę bloga filmowego. ;)

1

Bronią kluby? Gadając o wynikach Barcy.

0

Ramos jest po prostu chamem, ewidentnie wpieprzył się naskokiem na nogi, gdyby Messi nie podskoczył, mógłby mieć poważną kontuzje.

Messi kolejny raz pokazuje Ronaldo, kto jest najlepszym piłkarzem tego wieku. Każdy rozumny kibic futbolu musi, to potwierdzić.

0

Tak bardzo dobry, sadzając Isco na ławie. Zidane jest na tym samym szczeblu. co Lucho

0

Real potwierdza jakich ma śmiesznych graczy. Oby Isco i Bale uciekli z Madrytu jak najszybciej.

Kolejny pieprzony cwaniaczek, niech jeszcze się nie przeliczy, jak w tym sezonie nic nie wygra a Barca wzniesie dwa trofea. W życiu nie poczuję smaku trypletu. Niech nawet sobie wsadzą te puchary. Dla mnie najważniejsze, aby grali z taką walką jak z Realem.

Carvalaj powinien się wstydzić, Messi ośmieszył go jak totalnego amatora.

0

Uwielbiam tego komentatora! Jeden z najlepszych, ma genialny głos i świetnie gra emocjami.

0

Nikt mu tego nie odbierze!

0

Alba ty smerfie! Coraz bardziej cię lubię. Przestań pajacować, co ci się zdarza i będzie spoko.

1

Sergi Roberto na koniec sezonu jest w świetnej dyspozycji. W nowym sezonie musi grać w środku pola. Porusza się bardzo mądrze i ma świetne podanie jak i kontrolę nad piłką. Ogólnie czuje się jak ryba w wodzie. Busquets - Roberto - Thiago i jedziemy.

Casemiro najlepszy defensywny pomocnik świata? Chyba największe dziecko szczęścia. Przy optymalnej formie Busqetsa czy Kante może im buty czyścić!

0

Teraz nie ma co się zastanawiać, teraz Barca jak i Real mogą stracić punkty z każdym.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?