Skąd może wiedzieć, że zachowanie Samuela mi się podobało. Skąd te wnioski, że nazywasz mnie hipokrytą? Nie wiem po cholerę twój komentarz. Napisane tylko żeby się przypieprzyć.
To jest sprawiedliwość? Nie wierze w tą kasę. Gdyby nawet tak było, to te pieniądze dla Celty mogły ich tylko bardzie zmotywować, a kasa dla sędziego wypaczyć mecz.
Moim zdaniem Ronaldo nie zasługuje na tą nagrodę, jest kilku zawodników w Realu, którzy bardziej zasługują. Rozegranie dosłownie kilku świetnych spotkań, nie zasługuje na miano najlepszego.
Jeśli Juventus zgarnia trzy trofea i ktoś z Juventusu nie dostanie tej nagrody będzie śmieszne, patrzą na ostatnie lata. Choć o wyborze najlepszego piłkarza i tak powinny decydować statystyki zawodników.
Dla mnie ta nagroda dawno straciła na wartości. Każdy normalny kibic stwierdzi, że znajdzie się kilku lepszych niż Ronaldo.
9
Pewnie za niecałe dwa tygodnie, świat piłki oszaleje na punkcie Realu. Oby jednak, to Stara Dama wygrała.
5
Teraz tylko wygrać puchar i za dwa miesiące skopanie tyłka w Superpucharze. Za rok my świętujemy mistrza!
Futbol, to nie tylko jeden sezon. Zawsze będzie smutek i radość. Całe szczęście, że w ostatnich latach to Barca rządzi w Hiszpanii.
0
Skąd może wiedzieć, że zachowanie Samuela mi się podobało. Skąd te wnioski, że nazywasz mnie hipokrytą? Nie wiem po cholerę twój komentarz. Napisane tylko żeby się przypieprzyć.
1
Miło takie słowa słyszeć. Mnie też nie boli, tylko momentami mam nerwy. ;)
0
Jak tam macie jeszcze ból po przegranym mistrzostwie? Ja trochę przy wynik 2-0 dla Realu miałem wkurwa, teraz kompletnie mam, to gdzieś.
Czekam na nowy sezon! Taki kopniak w dupsko przyda się piłkarzom jak kibicom. Barca podniesie się jestem tego pewny.
W szeregach kibiców zrobi się porządne wietrzenie!
Visca el Barca!
3
Pique wraz z Barceloną i tak w Madrycie zamknęli im mordki. Niby Pique ma im się kłaniać? Jak ich "pokonał".
Niech się cieszą przez, przez pięć lat pewnie mieli frustację.
Śmieszny mnie ten klub.
0
Sama prawda. Mistrz co pięć lat.
0
Cóż trzeba jakość, to przeżyć. Nie można niczym usprawiedliwiać, oddaliśmy mistrza. Ale ten moment musiał nadejść, wpisane jest, to w futbol.
3
Pozostaje napisać. Visca el Barca. Za dwa miesiące bitwa od nowa.
Niestety oddaliśmy mistrzostwo. Jedyne pocieszenie, że w dwumeczu pokonaliśmy Real.
0
Fajnie, Kamiński będzie mógł się pokazać.
1
Gijon niestety spada. Zawsze lubiłem tą ekipę.
0
Na pewno tak, ale ma duży sentyment do Ajaxu. Niech odrodzą się dla naszej legendy!
2
Jednak jestem za Ajaxem!
6
Jeju, ale ten mecz Lecha żałosny.
1
Czyżby rekord Barcy zrównany? Superpuchar Włoch i KMŚ spokojnie wygrają. Najpierw trzeba wygrać LM.
3
Anglia ma sporo znakomitych napadziorów - Kane, Rashford, Vardy. Dawno nie mieli takich killerów.
0
Smutne dwa miesiące. Ale odzyskam trochę spokoju. Dobra wiadomość, że pierw mecz z Realem (prawdopodobnie) i zlanie dupska Śmietanek!
9
https://scontent.fwaw5-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/18556353_1534676196600246_5887294468275615689_n.jpg?oh=b482e51402dcebb1efd05350f49ef2cd&oe=5974D4DB
Dobre zdjęcie. :D
0
Awansują do LE, wzmocnią skład, następnie wygrają LE i powrót do LM.
0
Kurczę byłem przekonany, że mecz przed 17...
1
Mnie tam, pasuje że Arsenal gra słabo, wole z Londynu, Koguty.
0
Jak mnie denerwuje jego ojciec. Neymar sam będzie decydować gdzie będzie grać. Choć pewnie, to kolejna plota.
9
Nie ma innej opcji, The Reds wygrywa i zabiera miejsce Arsenalu w Lidze Mistrzów.
Jeśli Liverpool nie pokona słabego Middlesbrough, to będzie frajerstwo.
Ciekawe kiedy ostatnio nie było Arsenalu w LM? Pewnie Wegner poleci a Sanchez odejdzie gdzieś.
4
Całe szczęcie, że w Bundeslidze są baraże.
1
Wygląda na to, że Dortmund będzie musiał powalczyć o LM.
Chyba jednak nie, właśnie Reus zdobył bramkę. Jeszcze Hoffenheim ma czas strzelić. Będzie ciekawie do ostatniej minuty.
0
Chyba sobie żartujesz. Przy Pitbullu nie ma startu.
0
Bayern i Atletico, to nie ogórki.
10
Szkoda, że kolejny raz nie trafiliśmy na Real w LM. Może za rok się uda. Chciałbym aby Barca ich wywaliła.
0
To jest sprawiedliwość? Nie wierze w tą kasę. Gdyby nawet tak było, to te pieniądze dla Celty mogły ich tylko bardzie zmotywować, a kasa dla sędziego wypaczyć mecz.
1
Moim zdaniem Ronaldo nie zasługuje na tą nagrodę, jest kilku zawodników w Realu, którzy bardziej zasługują. Rozegranie dosłownie kilku świetnych spotkań, nie zasługuje na miano najlepszego.
Jeśli Juventus zgarnia trzy trofea i ktoś z Juventusu nie dostanie tej nagrody będzie śmieszne, patrzą na ostatnie lata. Choć o wyborze najlepszego piłkarza i tak powinny decydować statystyki zawodników.
Dla mnie ta nagroda dawno straciła na wartości. Każdy normalny kibic stwierdzi, że znajdzie się kilku lepszych niż Ronaldo.