Czas pokaże czy osiągną wysoki poziom . Nigdy nie wiadomo jak sobie poradził. Nie ma sensu wybiegać w przyszłość. Może być tak, że za kilka poznamy lepszych młodych zawodników.
Niby czemu, to byłby duży problem dla Nas? Jeszcze nie wiadomo jak potoczy się rozwój Donnarumy. Poza tym my mamy bramkarza, który może osiągnąć fantastyczny poziom.
Skupmy się na Barcelonie najlepiej, niech Real nawet sobie go kupuje.
Bardzo dobrze. Paco już potwierdził, że jest znakomitym zmiennikiem. Gomes pod końcówkę sezonu łapał formę, oby Portugalczyk złapał większą pewność siebie, mam nadzieje, że w przyszłym sezonie będzie pewniejszy. Oby zamknął mi usta, bo wielokrotnie byłem za jego odejściem.
Moim zdaniem głupotą jest kupować prawego obrońce za 50 melonów (Semedo, Bellerin) lepiej mieć obsadzoną tą pozycje w postaci Vidala i Palencii. Ta kasa mogła by pójść trochę na transfer Marco oraz kupno skrzydłowego.
Wiadomo Marco jest znacznie lepszą opcją niż Seri, ale nie można mieć pewności czy Verratti poradzi sobie lepiej. Mimo wszystko również jestem zdania, że trzeba kupić kogoś z top. Najlepiej jakby był, to Thiago, ale wiadomo można pomarzyć.
Świetny mecz Karola. Niech Krychowiak zacznie grać regularnie, a będziemy mieć świetny duet defensywnych pomocników. A mamy jeszcze Mączyńskiego, przydałoby się aby zmienił na na nieco lepszy klub.
0
Wiadomo klimat nie ten sam, ale ten odświeżony też mnie chwyta. Doskonale Ciebie rozumiem, może, to niejkórych zawieść.
2
Czas pokaże czy osiągną wysoki poziom . Nigdy nie wiadomo jak sobie poradził. Nie ma sensu wybiegać w przyszłość. Może być tak, że za kilka poznamy lepszych młodych zawodników.
0
Spodziewałem się czegoś innego, ale dla mnie i tak jest świetnie. Lynch jak zwykle mnie czaruję swoim magicznym klimatem.
0
Niby czemu, to byłby duży problem dla Nas? Jeszcze nie wiadomo jak potoczy się rozwój Donnarumy. Poza tym my mamy bramkarza, który może osiągnąć fantastyczny poziom.
Skupmy się na Barcelonie najlepiej, niech Real nawet sobie go kupuje.
10
Eh jeszcze się czerwiec nie skończył, a na nowy sezon trzeba czekać jeszcze dwa miesiące. Ciężko bez meczy Barcy w weekendy...
0
Moim zdaniem z obecnym trener nic nie osiągną.
1
Trzeba wreszcie da komuś szanse, idealnym przykładem jest Busquets. Nie ma pewności czy Bellerin da nam więcej niż Palencia.
Po co szkolić młodych? Jak i tak ostatnio z tego nie korzystamy.
3
Bardzo dobrze. Paco już potwierdził, że jest znakomitym zmiennikiem. Gomes pod końcówkę sezonu łapał formę, oby Portugalczyk złapał większą pewność siebie, mam nadzieje, że w przyszłym sezonie będzie pewniejszy. Oby zamknął mi usta, bo wielokrotnie byłem za jego odejściem.
1
Czemu Palencia niby nie da rywalizacji? Szkoda, że Guardiola nie jest trenerem, na pewno dałby mu szansę.
0
Jeśli przejdą, to w następnym pojedynku będzie czekać na nich Cadiz bądź Tenerife.
2
Oby Getafe solidnie przegrało, nie chcę ich w La Liga.
0
Poczekam, albo i się nie doczekam. Ale mogę czekać nawet do końca sierpnia.
4
Nie dawno wstałem i wchodzę z myślą, że będzie Verratti Fichado! Niestety, to jeszcze nie ten dzień.
0
Kogo wolicie żeby opuścił Barcę - Denis Susrez czy Rafinha?
0
Bez wątpienia trafienia w postaci Thiago i Mateo, są dla Messiego najważniejsze.
0
No wiesz jak PSG zechcę, to może dać trzy razy więcej od Barcy.
11
http://static.fangol.pl/content/0/3/c/03cf61bc0b568e06ce8b17eace34c108-598.jpg
Sorry jeśli już było.
0
Obecnie tego "mistrza" stracił. Marco uciekaj z Paryża.
3
Z tym cholerstwem ciężko wygrać. Chłopak musi, to zwalczyć!
4
Wchodząc tutaj, robicie mi Panowie większy apetyt.
Verratti fichado! Nie ma innej opcji!
0
Myślice, że Arda Turan jednak odejdzie? Jeśli tak, to jakiego zawodnika byście chcieli w jego miejsce.
Moim zdaniem ciekawą opcją byłby Iñaki Williams.
1
Moim zdaniem głupotą jest kupować prawego obrońce za 50 melonów (Semedo, Bellerin) lepiej mieć obsadzoną tą pozycje w postaci Vidala i Palencii. Ta kasa mogła by pójść trochę na transfer Marco oraz kupno skrzydłowego.
1
Oj Marco będzie zagrywać apetyczne piłeczki.
0
Jak dojdzie Verratti, to po cholerę nam w środku Coutinho, Roberto musi grać w pierwszym składzie, chłopak nie może się kisić na ławie.
Busquets - Verratti - Roberto - spokojnie nam wystarczy, ewentualnie za dwa kata kupić młodzika za Iniestę.
11
Jeśli okaże się takim transferem jak Suarez, to wisi mi czy damy 100mln czy 70.
Marco podpisuj szybko i uciekaj z Paryżu.
1
Opłaca się kupować FM 2017? Duża różnica od chociażby 15?
2
Wiadomo Marco jest znacznie lepszą opcją niż Seri, ale nie można mieć pewności czy Verratti poradzi sobie lepiej. Mimo wszystko również jestem zdania, że trzeba kupić kogoś z top. Najlepiej jakby był, to Thiago, ale wiadomo można pomarzyć.
0
Ups, nie tutaj miałem napisać.
2
Jeju kiedy odsuną Hajto od komentowania.
2
Świetny mecz Karola. Niech Krychowiak zacznie grać regularnie, a będziemy mieć świetny duet defensywnych pomocników. A mamy jeszcze Mączyńskiego, przydałoby się aby zmienił na na nieco lepszy klub.