W przyszłym sezonie chciałbym żeby na prawej obronie grali Vidal i Palencia. Wydaje mi się, że na tą pozycje nie potrzeba nikogo kupować, lepiej dołożyć pieniądze na pomocnika.
Cholernie przykro patrzeć jak Iniesta powoli odchodzi. Jak będzie kończy karierę, to pewnie rozpłacze się jak bóbr, tak jak było w przypadku Puyola czy Xaviego.
Chciałbym cofnąć się do tej sekundy, jak Andrés pakuję cudowną bramkę z Chelsea i przeżyć wszystko od nowa.
Kocham tego faceta! Oby został z nami i był jokerem.
Ależ ten czas leci. Jeszcze pamiętam zdjęcie jak przeskakiwał barierki.
Dzięki Enrique za wiele wspaniałych chwil, już nawet nie chodzi o te puchary, choć wiadomo są ważne. Cholernie będzie mi Luisa brakować, choć wielokrotnie napsuł mi nerwów, ale i tak go uwielbiam.
No, to pozostał jeszcze jeden pucha do wzniesienia prze Buffona, choć obawiam się, że będzie inaczej. Trudno jeśli Real wygra, trzeba będzie przełknąć tą gorycz.
Teraz pożegnanie z Barcą na dwa miesiące, ale za, to od razu szansą na wygraną z Realem i odebranie pucharu. Niech, to szybko zleci!
Czekamy na oficjalne info o Valverde, sprowadzony klasowego pomocnika.
Cóż w tym roku tylko jeden puchar, nie ma co rozpaczać, musiał nadejść ten słabszy sezon. Taki kopniak w tyłek przyda się wszystkim.
Ten puchar Arsenalu powinien być pożegnalny dla Arsène Wengera, to wspaniały trener i ich legenda. Wielka szkoda, że nie wygrał Ligi Mistrzów na którą wieloletnia praca francuza zasługuje.
Pamięta jak świetny futbol prezentowali, jak mieli w składzie magików Henry'go i Bergkampa czy Vieire, Piresa, Adamsa.
Widział bym Wengera jako trenera reprezentacji Francji. Obecne fantastyczne pokolenie francuzów w futbolu, potrzebuje lepszego trenera niż mocno przeciętny Didier Deschamps.
Tak jak się spodziewałem nowy „Twin Peaks” nie zawiódł mnie ani trochę, choć na samym początku byłem nieco zmieszany.
Lynch utrzymuje charakterystyczny klimat, który także został nieco odświeżony, nadal czuć tę magię. Wątek Dale Coopera znakomicie poprowadzony, jestem wręcz zachwycony.
Już nastawiłem się, że będzie nowym trenerem. Ma u mnie pełne zaufanie! Kiczę ba to, że otworzy się na młodych piłkarzy (Palencia, Alena) oraz, że pomoc będzie chodzić jak w zegarku. Ernesto, to trener, który świetnie taktycznie podchodzi do meczu.
Kross jest świetnym pomocnikiem, jego długie piłki i precyzja, to profeska, ale na pewno daleko mu do Xaviego, nie tak często ma tak genialne asysty jak miał Xavi. Obecnie nie widzę piłkarza, który by osiągnął poziom Generała.
Dla mnie wybór Valverde to dobre posuniecie. Ernesto, potrafi swoich graczy zmobilizować, patrząc, na Bilbao zawsze walczą do ostatniej sekundy, jestem pewny, że pressing powróci. Jest także bardzo dobry taktycznie, wydaje mi się, że lepszy w tej kwestii niż Lucho. Potrafi także dostrzec wielu młodych graczy z potencjałem.
Może nie jest, to najlepszy wybór, ale na pewno znacznie lepszy niż Martino. Ernesto, wniesie sporo świeżości. Mam nadzieję, że ma pomysł na środek pola, który niestety Lucho po prosto zaniedbał. Przykład Guardioli pokazuje, że bez doświadczenia można prowadzić tak wielki klub i osiągnąć coś wielkiego..
Zresztą trzeba dać facetowi szanse, wyniki go zweryfikują. Nigdy nie wiadomo, czy np. tak świetny trener, jak Conte poradziłby sobie lepiej.
Niech ten dwa miesiące szybko miną, bo już świadomość weekendu bez Barcy mocno smuci i wkurza. Na dodatek jeszcze ten pieprzony finał LM, już nawet nie chodzi o Real, tylko wkurza, że kolejny raz bez Barcy.
Ernesto wierze w Ciebie! Barco podnoś się z kolan i pokaż wszystkim na co Cię stać.
Bo własnie zachowanie Samuela było żałosne. Nikogo nie atakuje, tylko komentuje śmieszne zachowanie. Sam mnie zaatakowałeś. Takie zachowanie jak piłkarzy Realu, pokazuje prostactwo.
Co ma przyjęcie porażki do tego? Oceniłem tylko ich zachowanie. Porażka i tak nie zależała ode mnie, więc nic nie muszę przyjmować. Ja jestem tylko wiernym kibicem, ich porażka tylko mnie umacnia.
Visca Łebki dobre. :D Nie będziesz mnie oceniać. Twój komentarz jest tylko po, to żeby się przywalić., bo nie wiedziałeś jak odpowiedzieć. Nie potrafisz się odnieść się do komentarza. Tylko od razu wiesz co jak uważam.
37
Uwielbiam go. Barco proszę nie sprzedawaj Aleixa!
W przyszłym sezonie chciałbym żeby na prawej obronie grali Vidal i Palencia. Wydaje mi się, że na tą pozycje nie potrzeba nikogo kupować, lepiej dołożyć pieniądze na pomocnika.
1
Jesteś najlepszy! Nawet nie musisz wygrywać Złotego Balona. Każdy normalny fan futbolu, to stwierdzi, że Messi, to numer jeden.
3
Jednak okazał się idealnym zmiennikiem dla Suareza. Będziemy mieć z niego dużo radości. Oby od Valverde dostawał więcej minut.
1
Już zacieram ręce. Ten skurczybyk nazwany przez Śmietany, zamknie im mordki.
Niestety dwa miesiące, to mnóstwo czasu..
0
No jestem ciekaw. Jeśli nie sprowadzi klasowego pomocnika, to jest dla mnie całkowicie skreślony! Najlepiej jakby odszedł i wrócił Laporta.
46
Cholernie przykro patrzeć jak Iniesta powoli odchodzi. Jak będzie kończy karierę, to pewnie rozpłacze się jak bóbr, tak jak było w przypadku Puyola czy Xaviego.
Chciałbym cofnąć się do tej sekundy, jak Andrés pakuję cudowną bramkę z Chelsea i przeżyć wszystko od nowa.
Kocham tego faceta! Oby został z nami i był jokerem.
3
Już mi cię brakuje draniu..
24
Ależ ten czas leci. Jeszcze pamiętam zdjęcie jak przeskakiwał barierki.
Dzięki Enrique za wiele wspaniałych chwil, już nawet nie chodzi o te puchary, choć wiadomo są ważne. Cholernie będzie mi Luisa brakować, choć wielokrotnie napsuł mi nerwów, ale i tak go uwielbiam.
Kto wie może jeszcze wróci.
0
No, to pozostał jeszcze jeden pucha do wzniesienia prze Buffona, choć obawiam się, że będzie inaczej. Trudno jeśli Real wygra, trzeba będzie przełknąć tą gorycz.
Teraz pożegnanie z Barcą na dwa miesiące, ale za, to od razu szansą na wygraną z Realem i odebranie pucharu. Niech, to szybko zleci!
Czekamy na oficjalne info o Valverde, sprowadzony klasowego pomocnika.
Cóż w tym roku tylko jeden puchar, nie ma co rozpaczać, musiał nadejść ten słabszy sezon. Taki kopniak w tyłek przyda się wszystkim.
Visca el Barca!
14
Spokojnie jeszcze z trzy bramki wepchniemy. Pressing Alaves zabije ich fizycznie.
Theo niech nie już nauczyć się porażek z Barca!
Miałem już pisać, gdzie jest Paco, a po paru sekundach strzela brameczke i zamyka mi mordeczkę
0
Alaves gra jeszcze brutalniej niż Espanyol czy Atletico. Faul na Samuelu, to kryminał futbolu!
6
Bóg futbolu rozpoczyna.
0
Bo gra na te pozycji gra słabo?
1
Można zawsze sobie pogdybać.
0
Gdyby nie bramka ręką Arki, Ruch Chorzów miałby szansę utrzymania się w lidze. Cholera..
0
Co jak co, ale do La Liga trochę daleko.
1
Ten puchar Arsenalu powinien być pożegnalny dla Arsène Wengera, to wspaniały trener i ich legenda. Wielka szkoda, że nie wygrał Ligi Mistrzów na którą wieloletnia praca francuza zasługuje.
Pamięta jak świetny futbol prezentowali, jak mieli w składzie magików Henry'go i Bergkampa czy Vieire, Piresa, Adamsa.
Widział bym Wengera jako trenera reprezentacji Francji. Obecne fantastyczne pokolenie francuzów w futbolu, potrzebuje lepszego trenera niż mocno przeciętny Didier Deschamps.
0
Ależ ta czerwona kartka zrobiła meczysko! Czyżby Arsenal zakończył w tym sezonie, jak Barca tylko z pucharem krajowym?
Pewnie Arsène Wenger zostanie i dalsze życie kibiców Kanonierów z francuzem. :D
0
Nie wiem, pierwszy raz widziałem, to nazwisko.
0
17 latek Moise Kean w ostatnich sekundach daję zwycięstwo Starej Damie.
1
Tak jak się spodziewałem nowy „Twin Peaks” nie zawiódł mnie ani trochę, choć na samym początku byłem nieco zmieszany.
Lynch utrzymuje charakterystyczny klimat, który także został nieco odświeżony, nadal czuć tę magię. Wątek Dale Coopera znakomicie poprowadzony, jestem wręcz zachwycony.
Pod czterech odcinkach śmiało daje 9/10
1
Też zastanawiałem się czy kupić, jednak sobie darowałem.
Obecnie często słucham "Going Backwards ", "Cover Me", "Poison Heart "
Jak najbardziej polecam płytę. :)
1
Dla mnie większość kawałków jest świetnych. Co do delux, to nie wiem.
Wspaniały powrót DM!
0
Z przymrużeniem oka ten mój komentarz Panowie!. Ale wiesz jak dzięki tej bramce wzniosą puchar i wbiją do LM, to trochę tak.
0
Tą bramką Paul Pogba, choć w połowie może się spłacić.
0
Już nastawiłem się, że będzie nowym trenerem. Ma u mnie pełne zaufanie! Kiczę ba to, że otworzy się na młodych piłkarzy (Palencia, Alena) oraz, że pomoc będzie chodzić jak w zegarku. Ernesto, to trener, który świetnie taktycznie podchodzi do meczu.
34
Kross jest świetnym pomocnikiem, jego długie piłki i precyzja, to profeska, ale na pewno daleko mu do Xaviego, nie tak często ma tak genialne asysty jak miał Xavi. Obecnie nie widzę piłkarza, który by osiągnął poziom Generała.
14
Dla mnie wybór Valverde to dobre posuniecie. Ernesto, potrafi swoich graczy zmobilizować, patrząc, na Bilbao zawsze walczą do ostatniej sekundy, jestem pewny, że pressing powróci. Jest także bardzo dobry taktycznie, wydaje mi się, że lepszy w tej kwestii niż Lucho. Potrafi także dostrzec wielu młodych graczy z potencjałem.
Może nie jest, to najlepszy wybór, ale na pewno znacznie lepszy niż Martino. Ernesto, wniesie sporo świeżości. Mam nadzieję, że ma pomysł na środek pola, który niestety Lucho po prosto zaniedbał. Przykład Guardioli pokazuje, że bez doświadczenia można prowadzić tak wielki klub i osiągnąć coś wielkiego..
Zresztą trzeba dać facetowi szanse, wyniki go zweryfikują. Nigdy nie wiadomo, czy np. tak świetny trener, jak Conte poradziłby sobie lepiej.
Niech ten dwa miesiące szybko miną, bo już świadomość weekendu bez Barcy mocno smuci i wkurza. Na dodatek jeszcze ten pieprzony finał LM, już nawet nie chodzi o Real, tylko wkurza, że kolejny raz bez Barcy.
Ernesto wierze w Ciebie! Barco podnoś się z kolan i pokaż wszystkim na co Cię stać.
0
Ale na pewno z przesadą.
0
Bo własnie zachowanie Samuela było żałosne. Nikogo nie atakuje, tylko komentuje śmieszne zachowanie. Sam mnie zaatakowałeś. Takie zachowanie jak piłkarzy Realu, pokazuje prostactwo.
Co ma przyjęcie porażki do tego? Oceniłem tylko ich zachowanie. Porażka i tak nie zależała ode mnie, więc nic nie muszę przyjmować. Ja jestem tylko wiernym kibicem, ich porażka tylko mnie umacnia.
Visca Łebki dobre. :D Nie będziesz mnie oceniać. Twój komentarz jest tylko po, to żeby się przywalić., bo nie wiedziałeś jak odpowiedzieć. Nie potrafisz się odnieść się do komentarza. Tylko od razu wiesz co jak uważam.