1

"Do utraty sił" mocno średni film, jedynie duży plus dla kreacji Jake. Dla mnie "Wściekły byk" jest fenomenalny, De Niro znakomity, tak jak reżyseria Scorsese. Oczywiście "Rocky" również jest świetny.

Z tych ostatnich filmów bokserskich "Creed" daje radę.

0

Kolejny debilny tekst.

0

Jest oczywiście, wystarczy spojrzeć na jakość obecnego środka pola.

0

Średnio to wygląda, lepiej jakby zagrali 4-3-3 z Mascherano na DP oraz w środku Pique z Umtitim.

0

No wreszcie, tylko ciekawe kto będzie chciał pracować, jak tam jest istny burdel, gdzie trener nie otrzymuje wynagrodzenia. Jestem bardzo ciekaw kogo zatrudnią.

0

Też tak obstawiam.

0

Cholernie mi brak naszego Diabełka. Pewnie piłkarzom w szatni bardzo go im brak.

Gdy zobaczę go w innej koszulce przeciw Barcelonie, będe czuć się bardzo dziwnie.

1

Buffon jest jednym z moich uwielbianych zawodników, którzy grają poza Barca.

Mimo iż mam ogromną sympatią do Włocha, mam nadzieje, że dziś wpuści przynajmniej jednego gola.

1

Wiadomo, że to jest żałosne, ale także żałosne jest w tak ważnym momencie wystawianie zawodnika, który nic nie w nosi.

0

Dziadostwo, tylko wszystko w futbolu chcą zniszczyć. Jebana Fifa jeszcze się nie nażarła zielonymi papierkami.

0

Bardzo dobrze, że Arsenal przegrywa. Mam nadzieje, że nie awansują do LM. Szkoda, że Everton raczej nie da rady. Chciałbym żeby czwórka angielskich zespołów wyglądała tak - Chelsea, Liverpool, Tottenham oraz Everton.

2

Dla mnie nie ma takiej opcji. Mascherano musi tam zagrać!

0

Też sobie nie przypominam, ale w tej lidze wszystko jest możliwe.

1

Zdecydowanie ustawienie na drugim obrazku bardziej mnie przekonuje. Jeśli w tak ważnym meczu Enrique postawi na Gomesa może być niekolorowo w środku pola.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Ne łudzę się, że zostanie odpuszczony karą.

0

Mascherano da radę!!

0

Wczorajsze nerwy chyba to spowodowały. :)

0

No i przeliczyłem się. Eh szkoda.

0

No masz racje, głupota z mojej strony..

1

Brawo Kędziora! Trzy punkty dla Kolejorza!

0

Czyli Neymar nie zagra z RSSS, Real i Osasuna?

0

Dokładnie, mnie porażka w lidze jak szczególnie na zaboli, jeśli spojrzę na to chłodno. Nie zawsze będziemy wygrywać ligę, większa część kibiców została rozpieszczona. Wiem, że puchary są ważne, ale miłość do klubu ważniejsza!

2

Jak myślicie w których meczach do końca ligi będzie najciężej wygrać?

Gdybyśmy do końca grali składem jak Sevilla, to jestem w stanie wygra wszystkie spotkania, niestety pewnie Neymar zostanie zawieszony a Enrique uparcie postawi na Mathieu i Gomesa.

Najgorzej będzie przecierpieć gdy przegramy ligę, przez śmieszne porażki z Malagą i Deportivo. Cóż jeśli nie wygramy ligi świat się nie zawali, triumf w LM i Pucharze na pewno by załagodził tą porażke ligową.

Mimo wszystko jeszcze nadal wierze w wygranie ligi, ale obawiam się, że przynajmniej jeszcze z dwa spotkania zagramy jak z Malagą. Real spokojnie może stracić pkt chociażby z Celtą i Sevilla (jeśli wróci im forma), ale co z tego jak doczekamy się tej straty a i tak Barca tego kolejny raz nie wykorzysta.

Nie wygląda to dobrze, ale jeszcze szansa pozostaje.

Dla mnie mimo wszystko klub zawsze na pierwszym a dopiero potem puchary. . Visca el Barca!

0

O stratę punktów Realu jestem spokojny, ale ciężko będzie, żeby Barca wygrała wszystko. Pozostaje czekać.

Chciałbym żeby już była liga zakończona, nieźle mam zepsute nerwy. Jedynie myśl o El Clasico cieszy, patrząc na ligę. Pewnie tak teraz piszę a i tak nerwy i tak będą

1

Czekamy na mecz z Juventus. Miłego wieczoru. ;)

0

Też mam takie spojrzenie. Dziś podczas meczu konkretnie latało mięso i po ostatni gwizdku zdałem sobie sprawe, że to nic nie daje.

Po takim spotkaniu nie wiem, co ma ze sobą zrobić.

Najgorsze jest tylko, że trzeba tyle czekać na kolejny mecz.

0

Mam dokładnie tak samo. Gdyby opadają emocje puchary schodzą na drugi plan a pozostaje miłość do Barcy. Wiadomo każdy tytuł bardzo cieszy, ale jeśli nie wygramy ligi, prawdziwy kibic się nie odwróci.

0

Niby można liczyć na wpadki Realu z Sevillą, Celtą czy Valencią, ale co z tego jak my wszystkiego nie wygramy. Cholera tak się cieszyłem z gola Atletico a niedziela będzie tak chu*jowa.

Kolejny raz tak się wnerwiłem, cóż nerwy opadają i nadal się kocha ten klub..

0

Niestety to może być pozamiatane. Można sobie liczyć na Celtę, jak my tego nie wykorzystamy. Szczerze mam dostać tej ligi, teraz nastawiam się na LM.

Oczywiście wiara w sercu jest, ale jak spojrzeć na to głową będzie cholernie ciężko..

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?