July_6_BcN
Debiut Roku 2025
Dołączył/a: styczeń 2025
27 obserwujących
0 obserwowanych
Debiut Roku 2025
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Kgorecki2500 Ci Azjaci to aby nie fani Jehowy?
2
@Misiusessi będzie dobrze! Przywracasz mi wiarę w ludzkość tym, że się odważyłeś ;)
1
@Misiusessi idź za ciosem!
W ostateczności, gdyby coś poszło nie tak, to szybciej się wyleczysz, ale może będzie serio git :D
0
@Czajka90 cicho, ja muszę swoje przecierpieć.
2
@UriBoyka niecałe 4300 na dzień, to chyba nie jest aż tak dużo.
1
@esem91 ja mam dawkę ustaloną przez lekarza i sprawdzam to co 2 miesiące. Ale słyszałam, że jak się przedawkuje, to jest grubo.
0
@qbsonFCBarca 30 000 j.m. raz na tydzień
4
@Popitek12 Popitku, rozważałeś badania na beta HCG?
1
@qbsonFCBarca albo za pierdyliard lat :p
1
@Kapitan hawk Nie, ale znam kogoś, kto też nie jest xD
0
@qbsonFCBarca Ja to dzisiaj jestem po prostu smutna.
0
@LeoMessiiBarcaPepa Nadal się zastanawiam, dlaczego nie u Ciebie...
0
@LeoMessiiBarcaPepa Ale ja nie mam innego zaklęcia. Tylko to :(
0
@LeoMessiiBarcaPepa moje zaklęcie, które zawsze działa to: jesteśmy dziadami!
I niech się dzieje wola nieba…
1
@Kozinho. Nie(kropka nienawiści).
4
@MirusAmisz słodziaki ♥️
1
@Lordzi Alejandra
0
@Borry skoro z 5 tygodni przerwy minęły 2 to raczej średnio…
10
Kamień spadł mi z serca i potoczył się w stronę Madrytu!
1
@Sinirsey Tak nie można. Wygrywanie w pierwszym meczu jest dla słabych.
1
@Ilka jak żyć, panie prezydencie?
0
@natanvip to chyba miało być do @esem91 …
2
@Ptasior po piwku będę sikać co 5 minut, a o 6 muszę wstać, także słaby pomysł (pomijam, że nie lubię piwa).
Przynajmniej w pracy nie ma madryli…
1
@mrboom mam nadzieję, że nic, ale ja jak zwykle dowiaduję się ostatnia.
3
@EzioAuditoreDF ja również. Lojalnie uprzedzam La Bambę, że mogę być nieprzyjemna.
0
@natanvip odpowiedź sędziego: bo nie!
1
@esem91 dlatego właśnie narzekają
0
@jeonek stąpasz po cienkim lodzie…
3
Widzieliście minę Pedriego jak usiadł na ławce?
Mam taką samą.
Chłopcy, macie prawie 6 dni, żeby się ogarnąć. Trzymam za Was kciuki, do końca!
4
Nie, nie jestem człowiekiem.