0

@Kgorecki2500 Ci Azjaci to aby nie fani Jehowy?

2

@Misiusessi będzie dobrze! Przywracasz mi wiarę w ludzkość tym, że się odważyłeś ;)

1

@Misiusessi idź za ciosem!
W ostateczności, gdyby coś poszło nie tak, to szybciej się wyleczysz, ale może będzie serio git :D

0

@Czajka90 cicho, ja muszę swoje przecierpieć.

2

@UriBoyka niecałe 4300 na dzień, to chyba nie jest aż tak dużo.

1

@esem91 ja mam dawkę ustaloną przez lekarza i sprawdzam to co 2 miesiące. Ale słyszałam, że jak się przedawkuje, to jest grubo.

0

@qbsonFCBarca 30 000 j.m. raz na tydzień

4

@Popitek12 Popitku, rozważałeś badania na beta HCG?

1

@qbsonFCBarca albo za pierdyliard lat :p

1

@Kapitan hawk Nie, ale znam kogoś, kto też nie jest xD

0

@qbsonFCBarca Ja to dzisiaj jestem po prostu smutna.

0

@LeoMessiiBarcaPepa Nadal się zastanawiam, dlaczego nie u Ciebie...

0

@LeoMessiiBarcaPepa Ale ja nie mam innego zaklęcia. Tylko to :(

0

@LeoMessiiBarcaPepa moje zaklęcie, które zawsze działa to: jesteśmy dziadami!

I niech się dzieje wola nieba…

1

@Kozinho. Nie(kropka nienawiści).

4

@MirusAmisz słodziaki ♥️

1

@Lordzi Alejandra

0

@Borry skoro z 5 tygodni przerwy minęły 2 to raczej średnio…

10

Kamień spadł mi z serca i potoczył się w stronę Madrytu!

1

@Sinirsey Tak nie można. Wygrywanie w pierwszym meczu jest dla słabych.

1

@Ilka jak żyć, panie prezydencie?

0

@natanvip to chyba miało być do @esem91

2

@Ptasior po piwku będę sikać co 5 minut, a o 6 muszę wstać, także słaby pomysł (pomijam, że nie lubię piwa).
Przynajmniej w pracy nie ma madryli…

1

@mrboom mam nadzieję, że nic, ale ja jak zwykle dowiaduję się ostatnia.

3

@EzioAuditoreDF ja również. Lojalnie uprzedzam La Bambę, że mogę być nieprzyjemna.

0

@natanvip odpowiedź sędziego: bo nie!

1

@esem91 dlatego właśnie narzekają

0

@jeonek stąpasz po cienkim lodzie…

3

Widzieliście minę Pedriego jak usiadł na ławce?

Mam taką samą.
Chłopcy, macie prawie 6 dni, żeby się ogarnąć. Trzymam za Was kciuki, do końca!

4

Nie, nie jestem człowiekiem.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?