3

@addept *Reszka

@FcPortoFan1999 i aż się boję wiedzieć xd

1

@FcPortoFan1999 Ty to Oski jesteś dla mnie taką niepoznaną głębią…

4

Po co Wy to oglądacie?

1

@APTAPT czyli Leszek też retro.

1

@michaleu tamtej to nikomu bym nie oferowała, bo po pierwsze nikomu nie życzę takiego nieszczęścia, a po drugie ona sama sobie znajduje i nie ma z tym problemu, nawet po kilku na raz.

1

@Gary to ja wynik sobie śledzę na żywo, bo się denerwuje. Oczywiście, powtórkę potem też oglądam.

Z clasico wiosennym w zeszłym roku tak miałam, że byłam akurat na imprezie rodzinnej, oglądałam z bąblami na telefonie.
Niby oglądałam, a i tak wieczorem od razu cała powtórka i chyba jeszcze w tygodniu ze 3 razy, a i skróty oglądałam wiele razy, bo już tak mam, że jak nie obejrzę porządnie na żywo, to muszę sobie utrwalić. Takie dziwactwo.

2

@gumaz możliwość przespania nieprzerwanie 9 godzin, jak Barça wygrywa i jak mogę iść na 3,14ć z ziomkami (co niestety już zdarza się bardzo rzadko)

2

@michaleu Nie no, Tobie chciałam przedstawić moją prawdziwą, szczerą przyjaciółkę, a nie to coś xd
@Kessie może i jestem złą kobietą, ale nie aż tak xd

1

@Gary ja tak zupełnie w całości to meczu z Bilbao w drugiej kolejce poprzedniego sezonu. Miałam trochę obejrzeć, ale ktoś po mnie za wcześnie przyjechał. Ale wynik był śledzony do końca.

1

@Gary ja w sumie oglądałam tylko pierwszą połowę pierwszego meczu, bo akurat na początku drugiej przekroczyliśmy granice polsko-niemiecką i TVP sport przestał mi działać xd

4

@NeroTFP1 doskonale pamiętam ten dzień, bo nie oglądałam tego meczu, byłam we Francji, w hotelu była awaria wszystkiego więc koczowaliśmy na korytarzu, gdzie kręcili się krewni @Kessiego, zapomniałam hasła do tego wspaniałego portalu i tylko wyczekiwałam na smsy od rodziny co tam w meczu.

3

@Kessie tak bym zalecała

3

@Kessie tak. I jeszcze latawicą xd

3

@esem91 jesteś lepszym złodziejem niż @Kessie

3

@Bolton ładna, tylko rodziny to raczej z nią nie założysz. Chyba, że siłą.

7

@Bolton gadasz jak moja była przyjaciółka: „coś wiem, ale Ci nie powiem”. Myśl sobie, co to miało być xD

0

@esem91 brzmi jak zestaw ciążowy xd

1

@NeroTFP1 masakra…

2

@Kessie Ty i zbyt duża ilość alkoholu? Nie wierzę xd

0

@TR3YWAY a jak się rozwiedzie, to może zostać?

0

@clyde mnie doprowadzić do porzygu, to niestety nie trzeba się dużo starać (:

4

@clyde jeszcze lepiej. Ja kiedyś zwymiotowałam jak laska na przystanku autobusowym wyjęła pierogi z mięsem i jadła je na zimno z keczupem…

2

@clyde ja jadłam tylko kaszankę zrobioną przez mojego dziadka, więc już nawet smaku nie pamiętam, ale myślę, że z keczupem to jednak rzyg.

1

@FCBMati10 przerażające, bo chłop młodszy od moich rodziców…

1

@misterio ja za 2 minuty fajrant :P

0

@comtedurgell dobra, to cofam swoją refleksje.
Ja znowu pamiętam, ale jakoś dzisiaj mam ochotę na inne rzeczy :p

0

@JimMorrisonFCB aż strach pomyśleć, co się stało z @Commando, bo tego nie ma od 30 grudnia…

0

@BulaKG dobre pytanie… też się niepokoję.

0

@Chimera Myślę, że Ci, co go stosują, to o tym wiedzą, a tych, co nie stosują to nie obchodzi…

2

@jedrek7000 dinozaur

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?