July_6_BcN
Debiut Roku 2025
Dołączył/a: styczeń 2025
27 obserwujących
0 obserwowanych
Debiut Roku 2025
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
@esem91 jesteś lepszym złodziejem niż @Kessie
3
@Bolton ładna, tylko rodziny to raczej z nią nie założysz. Chyba, że siłą.
7
@Bolton gadasz jak moja była przyjaciółka: „coś wiem, ale Ci nie powiem”. Myśl sobie, co to miało być xD
0
@esem91 brzmi jak zestaw ciążowy xd
1
@NeroTFP1 masakra…
2
@Kessie Ty i zbyt duża ilość alkoholu? Nie wierzę xd
0
@TR3YWAY a jak się rozwiedzie, to może zostać?
0
@clyde mnie doprowadzić do porzygu, to niestety nie trzeba się dużo starać (:
4
@clyde jeszcze lepiej. Ja kiedyś zwymiotowałam jak laska na przystanku autobusowym wyjęła pierogi z mięsem i jadła je na zimno z keczupem…
2
@clyde ja jadłam tylko kaszankę zrobioną przez mojego dziadka, więc już nawet smaku nie pamiętam, ale myślę, że z keczupem to jednak rzyg.
1
@FCBMati10 przerażające, bo chłop młodszy od moich rodziców…
1
@misterio ja za 2 minuty fajrant :P
0
@comtedurgell dobra, to cofam swoją refleksje.
Ja znowu pamiętam, ale jakoś dzisiaj mam ochotę na inne rzeczy :p
0
@JimMorrisonFCB aż strach pomyśleć, co się stało z @Commando, bo tego nie ma od 30 grudnia…
0
@BulaKG dobre pytanie… też się niepokoję.
0
@Chimera Myślę, że Ci, co go stosują, to o tym wiedzą, a tych, co nie stosują to nie obchodzi…
2
@jedrek7000 dinozaur
0
@Ilka zawsze lubiłam bawić się niebezpiecznymi narzędziami haha
3
@Ilka jak miałam 9 lat, to wpadłam na genialny pomysł i je sobie obcięłam. Na szczęście, zdążyły odrosnąć przed Komunią :’)
0
@Ilka Jak je odpowiednio wyreguluję (bo są bujne jak diabli), to nie narzekam ;)
1
@PaPo bo uważam, że wyglądałabym wulgarnie.
1
@Dari0G faktycznie szok, zwłaszcza, że to nie o niego chodziło xd
0
@PaPo która konkretnie?
1
@MesQueUnClub_87 Przekaż, przekaż ;)
2
@Filipem jaki stary? On jest młodszy ode mnie xd
2
@MesQueUnClub_87 jesteś tak samo jak one :P
Nigdy nie malowałam brwi xd
4
@Roobo Giertych zamieszkał koło Ciebie?
0
@Transu96 takie właśnie jest życie, pełne sprzeczności i skrajności…
3
@kubix05 naprawdę dożyć takiego wieku to wręcz wyczyn. Ostatnio umarła siostra mojej koleżanki, 21 lat. Naprawdę nie znamy chwili.
I oczywiście zdrowia dla babci :D
10
@gumaz przerażająca jest ta ludzka kruchość :/
Szok