0

@lithotripter zapomniałeś o stulejarzach z La Rambli

2

0

@FcPortoFan1999 dla demografii fatalnie

2

@MessiForeverTheBest ja chyba mam za mało IQ by to czytać xd

0

@MessiForeverTheBest ja już go dawno zostawiłam i nie czytam jego wysry… komentarzy.

2

@Jakchcesz a umiesz?

1

@MessiForeverTheBest patrząc na ten argument, to generalnie niektórzy nie powinni się wypowiadać na żaden temat.

1

@Batys wolę nie, uwierzę na słowo ;)

0

@Batys a Ty jesteś dorosły?

0

@FcPortoFan1999 to zrobi to później

3

@FcPortoFan1999 Oski lubi też chłopców.

@mekston zanotuj

1

@MessiForeverTheBest też bym przed Tobą w tym wydaniu uciekała…

1

@Eklerek witamy w domu!

0

@PaPo Ja się skupiłam na odpoczynku, bo w święta to za bardzo nie wypoczęłam.

1

@PaPo za szybko

0

@Czajka90 ja już tyle wersji słyszałam, że w żadną nie wierzę…

1

@gumaz Jak nie chcecie nic pisać, to chociaż herbka zostawcie, bo się martwimy :/

2

@MessiForeverTheBest pierwsza się zapytałam xd

2

@RozowaPantera dziadek, nie tutaj!

3

@gumaz Michała się mniej boję xd

4

No dobra, skoro w lidze nie musimy się spinać (co nie znaczy, że uważam, że Espanyol mamy odpuścić), to teraz 200% na Atleti, a na koniec sezonu Laminek nam zapoda jakąś pieśń triumfalną!

1

@michaleu dobry rocznik to i vibe dobry haha

2

@michaleu to akurat fakt, z Tobą dużo nie trzeba, żeby się rozgadać :P

0

@michaleu ja o swojej formie, ale ok xd

1

@michaleu dziś już forma nie ta xd

2

@Roobo Rób tak częściej ;)

1

@michaleu Nie chodzi o połapanie. Chodzi o satysfakcję :P

2

@jaras121 Ferran może i jest beznadziejny, ale porównując dwóch beznadziejnych piłkarzy, to Ferran chociaż ładniejszy, więc nie XD

1

@Kgorecki2500 Papa Americano jaki dzieciok

2

@michaleu taki hat-trick o którego się staram, to jednak nie to samo jak taki wyjdzie przypadkiem, więc nie…

Dalej będę rodzielać @gumaza od @gumaza haha

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?