July_6_BcN
Debiut Roku 2025
Dołączył/a: styczeń 2025
27 obserwujących
0 obserwowanych
Debiut Roku 2025
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
6
@Eklerek kto Ci powiedział, że mam prosty? ^^
@Frimpong dobra
1
@Faro tam to praca. Nie czuję się tak dobrze w pracy, by traktować ją jako swój drugi dom :P
11
@Frimpong zapraszam za Orlen
0
@Faro kto Ci powiedział, że mieszkam na Śródmieściu?
5
@Eklerek pchasz się w gips, przyjacielu.
2
@Faro ja aktualnie wzmacniam mur na granicy między działką sąsiadów a swoją. Goździkowie za bardzo interesują się nie swoim życiem.
1
@Szklaner nawet pod pytaniem o nastroje przed jutrzejszym meczem wleciała polityka… nie ma już nadziei dla świata.
1
@Eklerek okropny człowiek
0
@Karol145 pytałam o jutrzejszy mecz…
2
@MessiForeverTheBest coś o nim i o Tobie, będzie leczył chore sąsiadów sny.
0
Jak tam dzisiaj humorki?
Jutro wycieczka do Madrytu czy „Si, se puede”?
1
@Tigermaus tylko oznaczenia
1
@gaucho104 biorąc pod uwagę potencjalną dogrywkę, to chyba jednak Ferran w podstawie, a Lewy z ławki.
Lewy prędzej strzeli coś z niczego, Ferran może być dobry do gonienia wyniku.
4
@Kozinho. Na to nie da się odpowiedzieć inaczej jak: Szczęść Boże i ratuj się kto może.
1
@Kapitan hawk o jakaś węgierska podszywka. @Kapitan hawk zrób z nim porządek!
0
@budel17 ja miałam 5 lat wtedy :D
0
@Eklerek nie zazdroszczę :(
2
@budel17 zdaje się w 2005 to było
2
@Eklerek niedziela wieczorek, zepsuty humorek
0
@Czajka90 tego to już nie znam xd
22
@Roobo Nie psuj im tego.
1
@Czajka90 choć powiał wiatr pogodą dla bogaczy…
@Giwera dobra, wygrałeś ten casting
1
@Kgorecki2500 bardzo ładne. Podobne do naleśników, które robi moja mama. Bo moje to bardziej pankejki xd
0
@Czajka90 i liście lecą z drzew, liście lecą z drzew…
1
@maroon serników też nie lubię, chociaż na święta zrobiłam taki dobry, że akurat zjadłam cały jeden kawałek, a jak na mnie i sernik to dużo :D
1
@Giwera pierwsza byłam, panie Janku.
1
@maroon z dyni tylko pestki.
Nie lubię żadnych ciast dyniowych, marchewkowych, bananowych itp. Wolę już wcale nie jeść.
1
@Czajka90 oł je oł je oł je
Czy kochają się?
1
@maroon ale po co psuć ciasto dynią?
1
@MesQueUnClub_87 młody jeszcze jest, musi zrozumieć.