6

@Eklerek kto Ci powiedział, że mam prosty? ^^
@Frimpong dobra

1

@Faro tam to praca. Nie czuję się tak dobrze w pracy, by traktować ją jako swój drugi dom :P

11

@Frimpong zapraszam za Orlen

0

@Faro kto Ci powiedział, że mieszkam na Śródmieściu?

5

@Eklerek pchasz się w gips, przyjacielu.

2

@Faro ja aktualnie wzmacniam mur na granicy między działką sąsiadów a swoją. Goździkowie za bardzo interesują się nie swoim życiem.

1

@Szklaner nawet pod pytaniem o nastroje przed jutrzejszym meczem wleciała polityka… nie ma już nadziei dla świata.

1

@Eklerek okropny człowiek

0

@Karol145 pytałam o jutrzejszy mecz…

2

@MessiForeverTheBest coś o nim i o Tobie, będzie leczył chore sąsiadów sny.

0

Jak tam dzisiaj humorki?
Jutro wycieczka do Madrytu czy „Si, se puede”?

1

@Tigermaus tylko oznaczenia

1

@gaucho104 biorąc pod uwagę potencjalną dogrywkę, to chyba jednak Ferran w podstawie, a Lewy z ławki.
Lewy prędzej strzeli coś z niczego, Ferran może być dobry do gonienia wyniku.

4

@Kozinho. Na to nie da się odpowiedzieć inaczej jak: Szczęść Boże i ratuj się kto może.

1

@Kapitan hawk o jakaś węgierska podszywka. @Kapitan hawk zrób z nim porządek!

0

@budel17 ja miałam 5 lat wtedy :D

0

@Eklerek nie zazdroszczę :(

2

@budel17 zdaje się w 2005 to było

2

@Eklerek niedziela wieczorek, zepsuty humorek

0

@Czajka90 tego to już nie znam xd

22

@Roobo Nie psuj im tego.

1

@Czajka90 choć powiał wiatr pogodą dla bogaczy…

@Giwera dobra, wygrałeś ten casting

1

@Kgorecki2500 bardzo ładne. Podobne do naleśników, które robi moja mama. Bo moje to bardziej pankejki xd

0

@Czajka90 i liście lecą z drzew, liście lecą z drzew…

1

@maroon serników też nie lubię, chociaż na święta zrobiłam taki dobry, że akurat zjadłam cały jeden kawałek, a jak na mnie i sernik to dużo :D

1

@Giwera pierwsza byłam, panie Janku.

1

@maroon z dyni tylko pestki.
Nie lubię żadnych ciast dyniowych, marchewkowych, bananowych itp. Wolę już wcale nie jeść.

1

@Czajka90 oł je oł je oł je
Czy kochają się?

1

@maroon ale po co psuć ciasto dynią?

1

@MesQueUnClub_87 młody jeszcze jest, musi zrozumieć.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?