July_6_BcN
Debiut Roku 2025
Dołączył/a: styczeń 2025
27 obserwujących
0 obserwowanych
Debiut Roku 2025
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
@Dari0G co nie zmienia faktu, że kobita to nie łódź XD
2
@MirusAmisz powiedzieć można wszystko. Ale nadal to będzie pływająca kobieta w ciąży.
1
@LAMC_10 wróciłeś :D
6
@koniczila raczej nie, przeżyję to na trzeźwo
1
@esem91 zrobię co mogę, ale cudów nie obiecuję. On jest od cudów.
1
@esem91 nie będę się z Tobą sprzeczać, bo jestem zielona w temacie.
0
@esem91 pod warunkiem, że masz jeszcze jakieś związki przed sobą (:
3
@Marusek niebieski kwiat i kolce
1
@gumaz ja do liceum nie lubiłam, w liceum uwielbiałam. Najlepszy czas.
Ale to wszystko kwestia towarzystwa :D
3
@Mario96w si, se puede
1
@Dari0G i co mi po tym, że znam język żab skoro i tak jestem jak miedź brzęcząca albo cymbał brzmiący?
1
@Dari0G zakumałam :P
1
@Dari0G ponieważ porozumiewamy się za pomocą pisma, to wybaczam Ci ten brak wyczucia ;)
1
@mrboom to to już wyjątkowy fart :D
1
@Dari0G to przede wszystkim był żart :D
@sebasarna bycie wiecznym singlem też potrafi zniszczyć psychikę, nie ma złotego środka
1
@sebasarna moment, w którym doceniam bycie wieczną singielką - brak byłych.
1
@Czajka90 Bon Dia
2
@derus to nie ta strona w takim razie
1
@derus co to za sianie defetyzmu?
19
¡¡¡SI SE PUEDE!!!
Niech to będzie hasło przewodnie dzisiejszego dnia!
3
@gumaz ja aktualnie pozdrawiam ze świata umarłych tzn z komunikacji zastępczej XD
@Tabaluga37
1
@Gary Na razie nie mam powodów. Ale miej z tyłu głowy, że jak zasłużysz, to jest taka możliwość i mogę z niej skorzystać XD
0
@Szicek10 ja bym wolała hattrick Yamala dzisiaj ;)
2
@Gary bez przesady, przecież jeszcze się do Ciebie odzywam. Poza tym, Ty masz bata w postaci @Safinetka, której w każdej chwili mogę złożyć reklamację na Twoje zachowanie xd
@michaleu trzymam za słowo :D
3
@MroQ @majkiii opinia
1
@Gary odpowiednio wysoką (tzn nie brodzącą po dnie xd)
@michaleu trzymaj tak dalej :D
0
@michaleu bynajmniej nie udowodniłeś jeszcze, że nie masz ;)
1
@michaleu bo ze mną można się dogadać, tylko trzeba mieć klasę odpowiednią ;)
0
@budel17 ja miałam taką nauczycielkę WOSu w liceum, że obudzona o północy Ci powiem ;)
1
@michaleu nikt nie mówił, że ze mną jest letko XD