3

@Dari0G co nie zmienia faktu, że kobita to nie łódź XD

2

@MirusAmisz powiedzieć można wszystko. Ale nadal to będzie pływająca kobieta w ciąży.

1

@LAMC_10 wróciłeś :D

6

@koniczila raczej nie, przeżyję to na trzeźwo

1

@esem91 zrobię co mogę, ale cudów nie obiecuję. On jest od cudów.

1

@esem91 nie będę się z Tobą sprzeczać, bo jestem zielona w temacie.

0

@esem91 pod warunkiem, że masz jeszcze jakieś związki przed sobą (:

3

@Marusek niebieski kwiat i kolce

1

@gumaz ja do liceum nie lubiłam, w liceum uwielbiałam. Najlepszy czas.
Ale to wszystko kwestia towarzystwa :D

3

@Mario96w si, se puede

1

@Dari0G i co mi po tym, że znam język żab skoro i tak jestem jak miedź brzęcząca albo cymbał brzmiący?

1

@Dari0G zakumałam :P

1

@Dari0G ponieważ porozumiewamy się za pomocą pisma, to wybaczam Ci ten brak wyczucia ;)

1

@mrboom to to już wyjątkowy fart :D

1

@Dari0G to przede wszystkim był żart :D
@sebasarna bycie wiecznym singlem też potrafi zniszczyć psychikę, nie ma złotego środka

1

@sebasarna moment, w którym doceniam bycie wieczną singielką - brak byłych.

1

@Czajka90 Bon Dia

2

@derus to nie ta strona w takim razie

1

@derus co to za sianie defetyzmu?

19

¡¡¡SI SE PUEDE!!!

Niech to będzie hasło przewodnie dzisiejszego dnia!

3

@gumaz ja aktualnie pozdrawiam ze świata umarłych tzn z komunikacji zastępczej XD

@Tabaluga37

1

@Gary Na razie nie mam powodów. Ale miej z tyłu głowy, że jak zasłużysz, to jest taka możliwość i mogę z niej skorzystać XD

0

@Szicek10 ja bym wolała hattrick Yamala dzisiaj ;)

2

@Gary bez przesady, przecież jeszcze się do Ciebie odzywam. Poza tym, Ty masz bata w postaci @Safinetka, której w każdej chwili mogę złożyć reklamację na Twoje zachowanie xd

@michaleu trzymam za słowo :D

3

@MroQ @majkiii opinia

1

@Gary odpowiednio wysoką (tzn nie brodzącą po dnie xd)

@michaleu trzymaj tak dalej :D

0

@michaleu bynajmniej nie udowodniłeś jeszcze, że nie masz ;)

1

@michaleu bo ze mną można się dogadać, tylko trzeba mieć klasę odpowiednią ;)

0

@budel17 ja miałam taką nauczycielkę WOSu w liceum, że obudzona o północy Ci powiem ;)

1

@michaleu nikt nie mówił, że ze mną jest letko XD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?