0

@Kozinho. Szybki jesteś

0

@Czyhrynski Uwaga, jedzie śmieciarka - Warszawa

0

@Kessie czyli starszy od moich starych xd
@Kozinho. czego mi fufasz?

1

@TR3YWAY nie kracz!!!

1

@Kozinho. Nie. Skoro ta przyjaźń nie przetrwała, to znaczy, że to nie była prawdziwa przyjaźń.

1

@Kozinho. Na trudno…

1

@Kessie może jestem wrażliwym młodym mężczyzną xd

@Kozinho. czyli stary xd

2

@Comentateiro wybór jest prosty: po pierwsze Barça, po pierwsze barceloniacy!

0

@Kozinho. Na Ciebie nie patrzę, nie dość, że wiem, że jesteś zajęty, to w dodatku dla mnie za stary xD

1

@kuz ci co mają karnety to tam rybka, ale jak ktoś pojechał pierwszy i może ostatni raz…

9

@Comentateiro prawda. Odbierałam ten poród.

1

7

@Popitek12 Arsenal Artety

0

@Kozinho. Najpierw muszę wykminić skąd się biorą chłopy, bo na studiach brak chłopów, a jak już jakiś był to zajęty, w pracy brak chłopów, a nawet jak poszłam na wesele to młodych kawalerów jak kot napłakał, bo tylko trzech i w dodatku 3/3 geje. I jak żyć?

0

@Kozinho. W jakim sensie?

3

@MirusAmisz będzie dobrze, będzie dobrze.

2

@Kessie zerkam czasem bo jestem w grupie ze szkolenia zawodowego
@Kozinho. chcą mi obrzydzić macierzyństwo, tylko nie biorą pod uwagę, że i tak mi ono nie grozi

0

@Kozinho. Mnie się to nie wiem dlaczego wyświetliło, bo nie skorzystam.

2

@AssisMoreira żeby nie było za łatwo :P

6

@TR3YWAY są, ale oni to raczej w innych celach nabywają. Ale jak pomyślę, że miałabym nosić majtki po jakiejś obcej babie, to wolałabym mieć jedne od początku do końca swoje i prać je codziennie.
@Kozinho. inne internety czyli śmieciarka jedzie na fb xd

4

@blakkudium ze wszystkiego retro, najlepsza byłaby forma retro. Taka z 2009 roku na przykład…

9

Może i ja mam zbyt zamkniętą głowę, ale to jak kobiety rzucają się w internecie na używaną bieliznę, z majtkami włącznie, to naprawdę dla mnie już za dużo…

2

@RafiVeB pozdrów ich ode mnie xd

0

@FcPortoFan1999 wszystkie

0

@TR3YWAY i tu się zaczynają schody, szanowni państwo xd

0

@TR3YWAY śmiechy śmiechami, ale obrączki ani nawet pierścionka nie widzę xd

0

@TR3YWAY jestem następna w kolejce

1

@MessiForeverTheBest muzyka z Rancza muzyką życia

0

@TR3YWAY a przez to, że jest zimno to ta cholerna brzoza będzie dłużej pylić, a to dla mnie katorga :(
Najgorszy syf, który mnie uczula.

1

@clyde Nie wiem skąd na La Rambli przekonanie, że mnie taka znikoma ilość alkoholu może powalić…
Odpukać, jeszcze nigdy film mi się nie urwał :P

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?