July_6_BcN
Debiut Roku 2025
Dołączył/a: styczeń 2025
27 obserwujących
0 obserwowanych
Debiut Roku 2025
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Kozinho. Szybki jesteś
0
@Czyhrynski Uwaga, jedzie śmieciarka - Warszawa
0
@Kessie czyli starszy od moich starych xd
@Kozinho. czego mi fufasz?
1
@TR3YWAY nie kracz!!!
1
@Kozinho. Nie. Skoro ta przyjaźń nie przetrwała, to znaczy, że to nie była prawdziwa przyjaźń.
1
@Kozinho. Na trudno…
1
@Kessie może jestem wrażliwym młodym mężczyzną xd
@Kozinho. czyli stary xd
2
@Comentateiro wybór jest prosty: po pierwsze Barça, po pierwsze barceloniacy!
0
@Kozinho. Na Ciebie nie patrzę, nie dość, że wiem, że jesteś zajęty, to w dodatku dla mnie za stary xD
1
@kuz ci co mają karnety to tam rybka, ale jak ktoś pojechał pierwszy i może ostatni raz…
9
@Comentateiro prawda. Odbierałam ten poród.
1
@MesQueUnClub_87 Mniam!
7
@Popitek12 Arsenal Artety
0
@Kozinho. Najpierw muszę wykminić skąd się biorą chłopy, bo na studiach brak chłopów, a jak już jakiś był to zajęty, w pracy brak chłopów, a nawet jak poszłam na wesele to młodych kawalerów jak kot napłakał, bo tylko trzech i w dodatku 3/3 geje. I jak żyć?
0
@Kozinho. W jakim sensie?
3
@MirusAmisz będzie dobrze, będzie dobrze.
2
@Kessie zerkam czasem bo jestem w grupie ze szkolenia zawodowego
@Kozinho. chcą mi obrzydzić macierzyństwo, tylko nie biorą pod uwagę, że i tak mi ono nie grozi
0
@Kozinho. Mnie się to nie wiem dlaczego wyświetliło, bo nie skorzystam.
2
@AssisMoreira żeby nie było za łatwo :P
6
@TR3YWAY są, ale oni to raczej w innych celach nabywają. Ale jak pomyślę, że miałabym nosić majtki po jakiejś obcej babie, to wolałabym mieć jedne od początku do końca swoje i prać je codziennie.
@Kozinho. inne internety czyli śmieciarka jedzie na fb xd
4
@blakkudium ze wszystkiego retro, najlepsza byłaby forma retro. Taka z 2009 roku na przykład…
9
Może i ja mam zbyt zamkniętą głowę, ale to jak kobiety rzucają się w internecie na używaną bieliznę, z majtkami włącznie, to naprawdę dla mnie już za dużo…
2
@RafiVeB pozdrów ich ode mnie xd
0
@FcPortoFan1999 wszystkie
0
@TR3YWAY i tu się zaczynają schody, szanowni państwo xd
0
@TR3YWAY śmiechy śmiechami, ale obrączki ani nawet pierścionka nie widzę xd
0
@TR3YWAY jestem następna w kolejce
1
@MessiForeverTheBest muzyka z Rancza muzyką życia
0
@TR3YWAY a przez to, że jest zimno to ta cholerna brzoza będzie dłużej pylić, a to dla mnie katorga :(
Najgorszy syf, który mnie uczula.
1
@clyde Nie wiem skąd na La Rambli przekonanie, że mnie taka znikoma ilość alkoholu może powalić…
Odpukać, jeszcze nigdy film mi się nie urwał :P