July_6_BcN
Debiut Roku 2025
Dołączył/a: styczeń 2025
27 obserwujących
0 obserwowanych
Debiut Roku 2025
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@TR3YWAY są znaki. Pytanie tylko jakie haha
0
@TR3YWAY a ja akurat mam na słuchawkach piosenkę, co leciała tam u Ani w tle jak kolega się pocił ^^
0
@LeoMessiiBarcaPepa fakt, za leniwa jestem.
2
@Kgorecki2500 DJ*
1
@Dari0G Pedri mu przystawił słuchawkę do ucha.
1
@Dari0G potwierdzam, Ferran dziś do mnie dzwonił w tej sprawie.
0
@Dari0G ehhhh, szkoda. Teraz będę się zastanawiała co to miało być :(
0
@Dari0G co? Chcesz mi zarzucić, że jestem materialistką?
0
@Hosh podziękuję. Przyjmuję jedynie płatności w gotówce.
6
@marcin62 ale przynajmniej mamy swoją godność...
0
@TR3YWAY Myślałam, że z Anią idziecie na tę siłkę :P
6
@TR3YWAY czekam na live'a! Kolega dziś się spoci?
5
@majkiii @Misiusessi boisz się, że laska z pociągu powie Ci "Nie", gdy zapytasz czy pójdzie z Tobą na kawę? a co jak powie to: ,,dumfries, gramy dalej dumfries goool acerbi, to jest nie prawdopodobne…..” ???
3
@Kessie ja już nie wiem czego się po Was spodziewać, panowie xd
10
@Kamiloza91 dla mnie Liga Mistrzów zawsze kończy się z odpadnięciem Barcelony, także niech sobie wygrywa kto chce.
3
@blakkudium nie udaję.
3
@blakkudium a ja im kibicuję
1
@Kgorecki2500 pytanie, czy nie w ich przekładzie...
O no to już wszystko wiemy :)
0
@Kgorecki2500 Ci Azjaci to aby nie fani Jehowy?
2
@Misiusessi będzie dobrze! Przywracasz mi wiarę w ludzkość tym, że się odważyłeś ;)
1
@Misiusessi idź za ciosem!
W ostateczności, gdyby coś poszło nie tak, to szybciej się wyleczysz, ale może będzie serio git :D
0
@Czajka90 cicho, ja muszę swoje przecierpieć.
2
@UriBoyka niecałe 4300 na dzień, to chyba nie jest aż tak dużo.
1
@esem91 ja mam dawkę ustaloną przez lekarza i sprawdzam to co 2 miesiące. Ale słyszałam, że jak się przedawkuje, to jest grubo.
0
@qbsonFCBarca 30 000 j.m. raz na tydzień
4
@Popitek12 Popitku, rozważałeś badania na beta HCG?
1
@qbsonFCBarca albo za pierdyliard lat :p
1
@Kapitan hawk Nie, ale znam kogoś, kto też nie jest xD
0
@qbsonFCBarca Ja to dzisiaj jestem po prostu smutna.
0
@LeoMessiiBarcaPepa Nadal się zastanawiam, dlaczego nie u Ciebie...