0

@Sinirsey bardzo dobrze, bardzo.

0

@Lanosss Nie ma miłości bez wzajemności

0

@BezglutenowyPedri a może on po prostu nie kocha swojej baby?

1

@PaPo to co? Jednak istniejemy więc wbijam.

0

@Vegeta88 do kolekcji zawsze może kupić sobie replikę

3

@Szczygiel06 jest takie polskie powiedzenie: nie strasz nie strasz. Uważam, że Andrzej powinien je przypomnieć swojemu miedzianemu koledze.
@PaPo mogę wbić, np. Na naleśniora z serem.

2

Dobranoc moi mili. Do zobaczenia rano!

0

@Vegeta88 po co Nobel, skoro dostał już pokojową nagrodę FIFA?

1

@LAMC_10 idę spać. Najwyżej się nie obudzę. A jeśli budzik zadzwoni o 6:00 to nie chcę okupywać tego niewyspaniem. Trzeba się wyspać przed Ligą Mistrzów.

1

@LAMC_10 kto to Bellingham?

4

@Szczygiel06 Na nasz o 2 w nocy.

1

@LAMC_10 Ferran to jest mój ziom, więc z szacunkiem.

0

@Kozinho. Uprowadziłeś, to teraz utrzymuj.

3

@Fantastyczny Chłopiec a z Ferrana to się śmieją…

2

@Kozinho. Dlatego ma ciepłe piwo i zimne kobiety xd

0

@Kozinho. Karm go chociaż…

0

@Dari0G niedobrze…

2

@Irmscher10 najwidoczniej. Ja się w męskie sprawy nie mieszam. Ufam.

2

@LAMC_10 to jest to poczucie bezpieczeństwa

1

@Kozinho. Ty lepiej powiedz, co zrobiłeś z @Eklerek?

3

@Kozinho. Być może ^^

3

Pedri napisał, żeby być spokojnym, bo wszystko jest pod kontrolą.
Ufam Pedriemu.

1

@Dari0G obyś miał rację ;)

0

@Czajka90 ja kibicuję Barcelonie.

1

@Dari0G a to nawet nie musi mnie, jakikolwiek przypadek wystarczy xd

1

@Dari0G W tej kwestii jestem niewiernym Tomaszem. Jak zobaczę takiego, co się nie zakochał najpierw w tyłku na własne oczy, to uwierzę :p

2

@Kessie nie wiem, ale też zaczyna mnie to niepokoić.

1

@LAMC_10 jutro zobaczycie Pedriego nieznanego

1

@Dari0G rzecz w tym, że niekoniecznie chodzi o serce ^^

1

@TR3YWAY No właśnie o tym mówię. Na początku nic mu nie przeszkadza. Nie widzi jaka ona jest, choć wszyscy wokół widzą, a potem trzeźwieje.
Z obserwacji życiowej wiem, jak bardzo faceci potrafią polecieć na byle co, a potem bardzo żałować.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?