July_6_BcN
Debiut Roku 2025
Dołączył/a: styczeń 2025
27 obserwujących
0 obserwowanych
Debiut Roku 2025
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Sinirsey bardzo dobrze, bardzo.
0
@Lanosss Nie ma miłości bez wzajemności
0
@BezglutenowyPedri a może on po prostu nie kocha swojej baby?
1
@PaPo to co? Jednak istniejemy więc wbijam.
0
@Vegeta88 do kolekcji zawsze może kupić sobie replikę
3
@Szczygiel06 jest takie polskie powiedzenie: nie strasz nie strasz. Uważam, że Andrzej powinien je przypomnieć swojemu miedzianemu koledze.
@PaPo mogę wbić, np. Na naleśniora z serem.
2
Dobranoc moi mili. Do zobaczenia rano!
0
@Vegeta88 po co Nobel, skoro dostał już pokojową nagrodę FIFA?
1
@LAMC_10 idę spać. Najwyżej się nie obudzę. A jeśli budzik zadzwoni o 6:00 to nie chcę okupywać tego niewyspaniem. Trzeba się wyspać przed Ligą Mistrzów.
1
@LAMC_10 kto to Bellingham?
4
@Szczygiel06 Na nasz o 2 w nocy.
1
@LAMC_10 Ferran to jest mój ziom, więc z szacunkiem.
0
@Kozinho. Uprowadziłeś, to teraz utrzymuj.
3
@Fantastyczny Chłopiec a z Ferrana to się śmieją…
2
@Kozinho. Dlatego ma ciepłe piwo i zimne kobiety xd
0
@Kozinho. Karm go chociaż…
0
@Dari0G niedobrze…
2
@Irmscher10 najwidoczniej. Ja się w męskie sprawy nie mieszam. Ufam.
2
@LAMC_10 to jest to poczucie bezpieczeństwa
1
@Kozinho. Ty lepiej powiedz, co zrobiłeś z @Eklerek?
3
@Kozinho. Być może ^^
3
Pedri napisał, żeby być spokojnym, bo wszystko jest pod kontrolą.
Ufam Pedriemu.
1
@Dari0G obyś miał rację ;)
0
@Czajka90 ja kibicuję Barcelonie.
1
@Dari0G a to nawet nie musi mnie, jakikolwiek przypadek wystarczy xd
1
@Dari0G W tej kwestii jestem niewiernym Tomaszem. Jak zobaczę takiego, co się nie zakochał najpierw w tyłku na własne oczy, to uwierzę :p
2
@Kessie nie wiem, ale też zaczyna mnie to niepokoić.
1
@LAMC_10 jutro zobaczycie Pedriego nieznanego
1
@Dari0G rzecz w tym, że niekoniecznie chodzi o serce ^^
1
@TR3YWAY No właśnie o tym mówię. Na początku nic mu nie przeszkadza. Nie widzi jaka ona jest, choć wszyscy wokół widzą, a potem trzeźwieje.
Z obserwacji życiowej wiem, jak bardzo faceci potrafią polecieć na byle co, a potem bardzo żałować.