July_6_BcN
Debiut Roku 2025
Dołączył/a: styczeń 2025
27 obserwujących
0 obserwowanych
Debiut Roku 2025
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@TR3YWAY moja przyjaciółka miała takiego dziadka:
Miał żonę kościelną czyli babcię.
Miał żonę cywilną.
I miał też konkubinę.
Na święta nie przyjeżdżał do jedynego syna i wnuków, bo spędzał czas z rodziną konkubiny. Prosił syna, by na ten czas zapraszał jego oficjalną żonę, by nie była sama, więc żona cywilna spędzała święta z żoną kościelną.
Na wszelkie uroczystości chodził z żoną cywilną, podczas gdy na codzień ciupciał konkubinę.
Umarła żona kościelna, potem cywilna, a w niedługim czasie umarł i on.
Wychodzi na to, że on wykończył żony, a konkubina jego.
0
@LAMC_10 mnie pytasz czy @gumaza?
0
@esem91 @Kozinho. na początku każdy tak mówi, a potem życie weryfikuje :P
1
@Faro ja nie lubię podróbek.
7
@Esteban_ ubogacenie kulturowe
1
@Faro Helena, mam zawał…
1
@Kozinho. A potem porzucić, bo tylko kebaby żre, to zaraz gruba będzie xD
2
@Kessie istnieje taka możliwość xd
2
@tomek8756 tylko dżentelmeni z La Rambli nie stoją za mną w biedronce :(
2
@tomek8756 finalnie nie zaprosił…
2
@tomek8756 jak chcesz, mogę oddać :P
0
@Kgorecki2500 przy tym ile ja tego pije, to akurat bez różnicy.
2
@Kgorecki2500 obrzydliwe są.
3
@Ilka ja nie zapomnę, jak kiedyś stanęłam u dziadków pod oknem i wujek wylał na mnie kubeczek wody. Jak nocowałam u dziadków, to zawsze rano były walki na wodę. To były czasy, teraz to nie ma czasów.
3
@gumaz w tradycji osoba oblana była uważana za atrakcyjną. Bycie oblanym oznaczało rychły ożenek/zamążpójście.
0
@tomek8756 ktoś jeszcze oblewa obcych ludzi??? Ja zawsze tylko w domu się w to bawiłam.
1
@MessiForeverTheBest Nie zawiodłam się xD
4
Mokrego lanego poniedziałku, kochani!
1
@LeoMessiiBarcaPepa jeszcze nie wiemy, co nas czeka po drodze. Może hat-trick na wagę awansu z Atleti…
2
@LAMC_10 Wam niedowiarkom.
@misterio kto ma wierzyć, jak nie ja?
2
@FcPortoFan1999 Niedobrze :(
4
@LAMC_10 On Wam wszystkim jeszcze pokaże!
2
@FcPortoFan1999 O proszę… a u mnie była.
1
@FcPortoFan1999 Oski, u Ciebie była burza?
1
@Kgorecki2500 ja tak mam, jak kolega, który nie żyje od 4 lat zaznacza, że bierze udział w wydarzeniach na fb… nie wiem jak to wytłumaczyć, nie chcę wiedzieć.
0
@Popitek12 Niech do mnie napisze, to ja się z nim szybko rozprawię.
2
@lucas/catalan mydło
1
@LAMC_10 aż tyle nie zjadłam
@Nazio_87 a nie wiem, może się liczyć dzisiaj ;)
2
@VamoSBarca88 jutro już na szczęście bez goszczenia się :D
5
Tośmy pojedli, pośmiali się, spacerek zaliczony. Można bez kłótni i okej :D