2

@TR3YWAY moja przyjaciółka miała takiego dziadka:
Miał żonę kościelną czyli babcię.
Miał żonę cywilną.
I miał też konkubinę.

Na święta nie przyjeżdżał do jedynego syna i wnuków, bo spędzał czas z rodziną konkubiny. Prosił syna, by na ten czas zapraszał jego oficjalną żonę, by nie była sama, więc żona cywilna spędzała święta z żoną kościelną.
Na wszelkie uroczystości chodził z żoną cywilną, podczas gdy na codzień ciupciał konkubinę.

Umarła żona kościelna, potem cywilna, a w niedługim czasie umarł i on.
Wychodzi na to, że on wykończył żony, a konkubina jego.

0

@LAMC_10 mnie pytasz czy @gumaza?

0

@esem91 @Kozinho. na początku każdy tak mówi, a potem życie weryfikuje :P

1

@Faro ja nie lubię podróbek.

7

@Esteban_ ubogacenie kulturowe

1

@Faro Helena, mam zawał…

1

@Kozinho. A potem porzucić, bo tylko kebaby żre, to zaraz gruba będzie xD

2

@Kessie istnieje taka możliwość xd

2

@tomek8756 tylko dżentelmeni z La Rambli nie stoją za mną w biedronce :(

2

@tomek8756 finalnie nie zaprosił…

2

@tomek8756 jak chcesz, mogę oddać :P

0

@Kgorecki2500 przy tym ile ja tego pije, to akurat bez różnicy.

2

@Kgorecki2500 obrzydliwe są.

3

@Ilka ja nie zapomnę, jak kiedyś stanęłam u dziadków pod oknem i wujek wylał na mnie kubeczek wody. Jak nocowałam u dziadków, to zawsze rano były walki na wodę. To były czasy, teraz to nie ma czasów.

3

@gumaz w tradycji osoba oblana była uważana za atrakcyjną. Bycie oblanym oznaczało rychły ożenek/zamążpójście.

0

@tomek8756 ktoś jeszcze oblewa obcych ludzi??? Ja zawsze tylko w domu się w to bawiłam.

1

@MessiForeverTheBest Nie zawiodłam się xD

4

Mokrego lanego poniedziałku, kochani!

1

@LeoMessiiBarcaPepa jeszcze nie wiemy, co nas czeka po drodze. Może hat-trick na wagę awansu z Atleti…

2

@LAMC_10 Wam niedowiarkom.

@misterio kto ma wierzyć, jak nie ja?

2

@FcPortoFan1999 Niedobrze :(

4

@LAMC_10 On Wam wszystkim jeszcze pokaże!

2

@FcPortoFan1999 O proszę… a u mnie była.

1

@FcPortoFan1999 Oski, u Ciebie była burza?

1

@Kgorecki2500 ja tak mam, jak kolega, który nie żyje od 4 lat zaznacza, że bierze udział w wydarzeniach na fb… nie wiem jak to wytłumaczyć, nie chcę wiedzieć.

0

@Popitek12 Niech do mnie napisze, to ja się z nim szybko rozprawię.

2

1

@LAMC_10 aż tyle nie zjadłam

@Nazio_87 a nie wiem, może się liczyć dzisiaj ;)

2

@VamoSBarca88 jutro już na szczęście bez goszczenia się :D

5

Tośmy pojedli, pośmiali się, spacerek zaliczony. Można bez kłótni i okej :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?